Najtrudniej poznać samego siebie

Zwróć baczną uwagę

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Zwróć baczną uwagę – z racji tego, że żyjemy na tym świecie w wielu chmurach informacyjnych: rodzinnej, partnerskiej, środowiskowej, miejskiej, narodowościowej, wyznaniowej, nasza zgoda na wszystko jest istotna o tyle, że to ona kształtuje chmurę /uniwersum/. Ona następnie wnika w nas wszystkich pozostających w tej chmurze i kształtuje naszą rzeczywistość. Często nie zdajemy sobie z tego zupełnie sprawy, że nasza zgoda „TAK” jest istotna w każdej kwestii. Warto zatem poinformować i skłonić ludzi do skupienia się na rzeczach, które są dla nich ważne, a dla wszystkich istotne. Zatem te wszystkie ważkie sprawy polityczne, społecznościowe, miejskie oraz nasze osobiste, winny mieć naszą akceptację, bądź nie. Naszą świadomą uwagę – stąd właśnie określenie „zwróć baczną uwagę”, ale i „pochyl się”, „uważaj”, „zwróć szczególną uwagę” i „weź pod uwagę”.

Zwróć baczną uwagęZwróć baczną uwagę – Obserwacja:

Uważaj” to najlepsze wyrażenie, którego możesz użyć, aby przypomnieć komuś, że musi się na czymś skupić. Pozwala zwrócić uwagę, ponieważ wprowadzamy coś, co uwagę tę zwraca. Kiedy w tekście pojawia się „Uważaj!”, oznacza to, że następna rzecz, która się pojawi, jest bardzo ważna. Pomaga to ludziom zapamiętać to, co jest istotne, bez konieczności powtarzania. UWAŻAJ! – Twoje zdanie, zgoda lub nie jest istotna w każdej sprawie, nawet tej, na której się nie znasz. To ty kreujesz swój świat, tym co utrzymujesz w głowie. Jeśli w coś zatem wierzysz, mimo iż nie widziałeś, to istnieje. Jeśli natomiast nie wierzysz, to tego w twoim życiu nie ma. Ale już w społeczności może być, bo została wytworzona energia myśli. Co zostało wymyślone, to istnieje. Ale czy to się jawi w twoim życiu czy nie, zależy tylko od twojej zgody lub niezgody. Milczenie, czyli ignorancja i obojętność są oznaką zgody.

Zwróć baczną uwagę – Rozważania:

Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na to co piszę i co stwarza rzeczywistość. To nasza zgoda lub nie, ale także ignorancja. Zatem powinieneś się na nich skupić, rozważyć i podjąć pewną stałą decyzję lub pogląd. Chcesz aby życie było w pełni twoje, miej na wszystko swoją zgodę lub nie. Nie pozostawiaj niczego w rękach innych. A im więcej wesprzesz daną sprawę lub myśl, tym ona wyrazistsza. Pojęcie chmur, które są naszym udziałem, jest chyba już jasne. Nazwy mówią same za siebie. Występują chmury rodzinne, środowiskowe, społeczne, narodowościowe, aż do uniwersum, które jest jedną wielką informacją, dostępną dla zainteresowanych. Im bardziej w jakiejś dziedzinie jesteśmy zainteresowani, wyrażając to myślami, poparciem, zgodą i rozważaniami, tym mocniej to do nas dociera i jest w naszym życiu, w którym bierzemy udział.

Zwróć baczną uwagę – Podsumowanie:

Dlatego tak istotna jest zatem uważność i orientacja w ładunku energetycznym danej sprawy. Bo wszystko ma jakąś energię. Jeśli coś wspieramy swoją energią, to winniśmy to robić z rozmysłem, uwagą i uważnością, gdyż to kształtujemy. Nie musimy w żaden inny sposób tego zasilać. Nie musimy, ale możemy manifestować, wspierać, podkreślać i akceptować, albo nie. To kształtuje konkretną chmurę, a ona kształtuje wszystkich do niej należących. Zatem jeśli definitywnie się z czymś zgadzasz – pomyśl, napisz, wyraź, daj lajka, wesprzyj. Ta metoda kształtowania rzeczywistości była i jest od zawsze. W niczym się nie zmieniła, bo energia jest niezmienna. Mówisz, utrzymujesz w głowie, wierzysz – stwarzasz. Jeśli nie chcesz czegoś – nie stwarzaj. Ale i daj temu dowód w każdym miejscu i chwili, że się nie zgadzasz. Po co? Aby zamanifestować różnymi płaszczyznami wyrazu, nie tylko myśleniem, bo wówczas nadajesz temu moc.

PS. Jeśli w coś wierzysz, to istnieje, jeśli nie, to nie. – August Witti

______________
#Uwaga #Uwżność

najnowsze z kwantowo

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry