Najtrudniej poznać samego siebie

Zwykła świadomość Boga

Zwykła świadomość Boga

w świadomie/kwantowo/prawdziwie

Zwykła świadomość Boga. Wychowałem się w katolicyzmie i odkąd pamiętam słyszałem o Chrystusie, który zstąpił na Ziemię, aby nauczać nas ludzi miłości. Później powstało to co powstało, z całym tym systemowym zapleczem. Dosyć wcześnie wyczułem jednak, że jak nauki Chrystusa są dla mnie OK, przemawiają do mnie, tak Kościół katolicki do mnie nie przemawia i nie jestem z nim w rezonansie. Zresztą zawsze z kościołem miałem na bakier mdlejąc w nim nieustannie.

Zwykła świadomość Boga

Zwykła świadomość Boga – Obserwacja:

Nie osądzam ludzi, którzy znajdują wiarę i pocieszenie w religii. Rozumiem to i wiele z tych działań jest świadoma, nieświadome zaś pozostają osoby, które bezwiednie klepią różance. Ostatnio ponownie spotykam się z Chrystusem, w nowych odsłonach i tych skrywanych przez katolicyzm. Bo katolicyzm podobnie jak każdy system, skrywa niesprzyjające fakty i karmi nas bajkami. Pierwszym dysonansem jest uświadomienie istoty rozdzielenia z Bogiem. Jak to rozdzielenia? Skoro Chrystus naucza, że dziećmi bożymi jesteśmy, na wzór i podobieństwo stworzonymi i każdy ma iskrę bożą. Zatem co jest?

Dostrzegłem, że nauki Chrystusa nie są li tylko słowami, ale są świadomością, zaś przebudzenie, a w zasadzie bycie świadomym oznacza zrównanie naszej świadomości ze Świadomością Chrystusa. Dlaczego tak? Gdyż obecna ewolucja i wzrost świadomości oznacza po prostu pełne przyjęcie i zrozumienie wszystkich cech Chrystusa, które musimy przyjąć. Mamy zatem: miłość, współczucie, cierpliwość, przebaczenie, hojność, pokój, wiarę, boskość, dobroczynność, jedność, pokorę, wdzięczność i brak osądu. Tzw. full wypas, który nazywamy świadomością Chrystusową, czyli samo oświecenie wg. mapy świadomości Hawkinsa.

Zwykła świadomość Boga – Rozważania:

Kluczem do świadomości jest nie samo słuchanie tych nauk, ale możliwość ich ucieleśnienia, zastosowania ich literalnie. I tutaj pojawiają się współczesne i stare narzędzia, w postaci kursu cudów i np. zwojów z Qumran. Ewolucyjnie poprzez obudzenie zmieniamy naszą świadomość tak, aby była jak najbliżej świadomości Chrystusowej. Co to zatem oznacza, że istotą nie jest religia i obrzędy, ale literalne zastosowanie słów Mesjasza. Przyjęcie ich i wdrożenie z wiarą, a poprzez to osiągnięcie świadomości właśnie, czyli szczęścia, miłości i pokoju. Coś nie jasne?

I to jest największa różnica między stanem uśpienia a przebudzeniem. To poziom rozwoju tych wspomnianych cech, które każdy nosi w sobie. Wszystko już jest w tobie i możesz po prostu się na to otworzyć, odzyskać suwerenność swojej świadomości, osiągnąć całości. To właśnie ta Chrystusowa ​​świadomość jest częścią naszej natury i możemy poprzez naukę tych cech wyhodować w sobie szczęście, które z kolei da nam owoce miłości, kwiaty pokoju i starożytną mądrości. Jak? A no tak, zwyczajnie, z nieba, ze świadomości, która nas otacza, a którą nazywamy Bogiem.

Czy jest to już zrozumiałe? Czy pojąłeś, że ​​przyjęcie Chrystusowej świadomości do której dążę, przynosi nam szczęście nie cierpienie. To co postrzegasz za sprawą religii to ściema i kłamstwo. Ktoś korzysta z twojej ofiarności. Podpina się pod twoją świadomość. A to jednak lepiej by było, abyś ty sam korzystał i ci co wokół ciebie. Zatem czas na upadek wszelkich systemów, w tym religijnych, bo to najnormalniejsze w świecie kłamstwo. Człowiekowi do życia nic nie potrzeba, tylko wolności.

Zwykła świadomość Boga – Podsumowanie:

Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, iż wiedza, że ​​wszyscy jesteśmy równi i fakt, że wszyscy jesteśmy w stanie doprowadzić własny ułamek życia do stworzenia lepszego świata, jest bardzo ważna. Zaś pełnia świadomość to fakt, że wszyscy mamy połączenie z Bogiem i Boga w sobie. Że wszyscy mamy Chrystusa w sobie i naturalnym dla nas jest dążność do jego cech. A ostatecznie, że nie jesteśmy w żaden sposób oddzieleni od naszej własnej boskości. I każdy z nas jest bogiem. Gdy zaś ujrzymy naszą boskość i boskość innych, wówczas będziemy świadkami niesamowitych zmian na masową skalę.

PS. Jestem, który jestem.

_____________
#SwiadomoscBoga

Hits: 227

najnowsze z świadomie

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Każdą rzecz jaką zrobisz

Każdą rzecz jaką zrobisz

Każdą rzecz jaką koło siebie zrobisz. Wszędzie tam gdzie poświęcasz czas swojemu
Translate »
idź do góry