Najtrudniej poznać samego siebie

Zwykła świadomość Boga

Zwykła świadomość Boga

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Zwykła świadomość Boga.

Wychowałem się w katolicyzmie i odkąd pamiętam słyszałem o Chrystusie, który zstąpił na Ziemię, aby nauczać nas ludzi miłości. Później powstało to co powstało, z całym tym systemowym zapleczem. Dosyć wcześnie wyczułem jednak, że jak nauki Chrystusa są dla mnie OK, przemawiają do mnie, tak Kościół katolicki do mnie nie przemawia i nie jestem z nim w rezonansie. Zresztą zawsze z kościołem miałem na bakier mdlejąc w nim nieustannie.

Zwykła świadomość Boga

Zwykła świadomość Boga – Obserwacja:

Nie osądzam ludzi, którzy znajdują wiarę i pocieszenie w religii. Rozumiem to i wiele z tych działań jest świadoma, nieświadome zaś pozostają osoby, które bezwiednie klepią różance. Ostatnio ponownie spotykam się z Chrystusem, w nowych odsłonach i tych skrywanych przez katolicyzm. Bo katolicyzm podobnie jak każdy system, skrywa niesprzyjające fakty i karmi nas bajkami. Pierwszym dysonansem jest uświadomienie istoty rozdzielenia z Bogiem. Jak to rozdzielenia? Skoro Chrystus naucza, że dziećmi bożymi jesteśmy, na wzór i podobieństwo stworzonymi i każdy ma iskrę bożą. Zatem co jest?

Dostrzegłem, że nauki Chrystusa nie są li tylko słowami, ale są świadomością, zaś przebudzenie, a w zasadzie bycie świadomym oznacza zrównanie naszej świadomości ze Świadomością Chrystusa. Dlaczego tak? Gdyż obecna ewolucja i wzrost świadomości oznacza po prostu pełne przyjęcie i zrozumienie wszystkich cech Chrystusa, które musimy przyjąć. Mamy zatem: miłość, współczucie, cierpliwość, przebaczenie, hojność, pokój, wiarę, boskość, dobroczynność, jedność, pokorę, wdzięczność i brak osądu. Tzw. full wypas, który nazywamy świadomością Chrystusową, czyli samo oświecenie wg. mapy świadomości Hawkinsa.

Zwykła świadomość Boga – Rozważania:

Kluczem do świadomości jest nie samo słuchanie tych nauk, ale możliwość ich ucieleśnienia, zastosowania ich literalnie. I tutaj pojawiają się współczesne i stare narzędzia, w postaci kursu cudów i np. zwojów z Qumran. Ewolucyjnie poprzez obudzenie zmieniamy naszą świadomość tak, aby była jak najbliżej świadomości Chrystusowej. Co to zatem oznacza, że istotą nie jest religia i obrzędy, ale literalne zastosowanie słów Mesjasza. Przyjęcie ich i wdrożenie z wiarą, a poprzez to osiągnięcie świadomości właśnie, czyli szczęścia, miłości i pokoju. Coś nie jasne?

I to jest największa różnica między stanem uśpienia a przebudzeniem. To poziom rozwoju tych wspomnianych cech, które każdy nosi w sobie. Wszystko już jest w tobie i możesz po prostu się na to otworzyć, odzyskać suwerenność swojej świadomości, osiągnąć całości. To właśnie ta Chrystusowa ​​świadomość jest częścią naszej natury i możemy poprzez naukę tych cech wyhodować w sobie szczęście, które z kolei da nam owoce miłości, kwiaty pokoju i starożytną mądrości. Jak? A no tak, zwyczajnie, z nieba, ze świadomości, która nas otacza, a którą nazywamy Bogiem.

Czy jest to już zrozumiałe? Czy pojąłeś, że ​​przyjęcie Chrystusowej świadomości do której dążę, przynosi nam szczęście nie cierpienie. To co postrzegasz za sprawą religii to ściema i kłamstwo. Ktoś korzysta z twojej ofiarności. Podpina się pod twoją świadomość. A to jednak lepiej by było, abyś ty sam korzystał i ci co wokół ciebie. Zatem czas na upadek wszelkich systemów, w tym religijnych, bo to najnormalniejsze w świecie kłamstwo. Człowiekowi do życia nic nie potrzeba, tylko wolności.

Zwykła świadomość Boga – Podsumowanie:

Nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, iż wiedza, że ​​wszyscy jesteśmy równi i fakt, że wszyscy jesteśmy w stanie doprowadzić własny ułamek życia do stworzenia lepszego świata, jest bardzo ważna. Zaś pełnia świadomość to fakt, że wszyscy mamy połączenie z Bogiem i Boga w sobie. Że wszyscy mamy Chrystusa w sobie i naturalnym dla nas jest dążność do jego cech. A ostatecznie, że nie jesteśmy w żaden sposób oddzieleni od naszej własnej boskości. I każdy z nas jest bogiem. Gdy zaś ujrzymy naszą boskość i boskość innych, wówczas będziemy świadkami niesamowitych zmian na masową skalę.

PS. Jestem, który jestem.

najnowsze z kwantowo

Aktywacja DNA

Aktywacja DNA

Aktywacja DNA – co to takiego? Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione
Taki dzień jak dzisiaj

Taki dzień jak dzisiaj

W taki dzień jak dzisiaj, poniedziałkowy, lekko dżdżysty, doceniam moje życie, wszystko
Strach a świadomość

Strach a świadomość

Strach a świadomość – Natura egoistycznej odrębnej tożsamości, która nieustannie stara się
Translate »
idź do góry