Najtrudniej poznać samego siebie

Życie to nie teatr

Życie to nie teatr

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Życie to nie teatr. Życie jest nieustającą zmianą. Nic nie dzieje się samo, a już na pewno samo się nie naprawia. Wszystko jest zawsze wewnątrz nas. Liczy się nasz stosunek do … wszystkiego. I tylko to możemy zmienić. Jednak ta zmiana na TAK, przynosi zmianę całości życia. Nieśpiesznie, powoli bądź szybko, ale zawsze w dobrym kierunku. To kierunek podniesienia wibracji i naszego szczęścia. Jak śpiewał Edward Stachura /pytanie czy miał rację/.

Życie to nie teatr

Życie to nie teatr

Drzewo, na zewnątrz pokazuje co dzieje się pod spodem, pod ziemią. Uzdrów korzenie, a drzewo rozkwitnie na nowo. Podobnież jest z ludźmi. Zawsze przyczyna naszych problemów leży ukryta w naszej podświadomości. Ale skoro świadomy umysł nie może w prosty sposób dostać się do podświadomości, jak zatem możemy się do niej dostać?

Ponadto zmiana może być powolna lub nieuchwytna, ponieważ jak zauważył Einstein, żaden problem nie może zostać rozwiązany z tego samego poziomu świadomości, który ją stworzył. Zatem skoki świadomości są nam nieodzowne do rozwoju. A pracując wyłącznie nad źródłem problemu, transformacja /świadoma kreacja/, zmiana może zdarzyć się natychmiast. Nie musi być drogi. Nie musi być przy tym cierpienia, chociaż często ze względu na nasz wewnętrzny opór jest.

Każdy z nas ma nieograniczoną moc zmiany naszego wewnętrznego świata – a tym samym zewnętrznego. Wykorzystując moc ludzkiego umysłu, możemy zmienić niepokojące elementy naszej historii. Zmiana widoku /stosunku do/ zmienia wszystko: zdrowie, kierunek życia i interpretację i reakcje na świat. Jak się to dzieje? Myśli i emocje są wibracjami utrzymywanymi w naszych komórkach. Używając energii możemy zmienić częstotliwość wibracji pamięci, a tym samym uwolnić ból i traumę. Zmiana naszej percepcji zmienia naszą chemię ciała, ale i większość zależności.

Życie to nie teatr – Posumowanie:

Aby dokonać zmian i wyleczyć się szybciej, musimy zapytać jedynego, który wie jak. To ty jesteś tą jedyną istotą w świecie, która wie wszystko o sobie. Wiesz też, jakie wątki w twojej historii przenoszą częstotliwości drgań radości, a jakie smutku. Które rany i negatywne przekonania nadal powodują bólu, rozczarowania, a nawet rozpacz. Tylko świadomość może uzyskać dostęp do naszej podświadomości. Sam widzisz, że powinieneś odkryć i uwolnić negatywne wzorce z dzieciństwa, które nadal sabotują twoją dorosłość.

Tylko poprzez nasze osobiste uzdrowienie możemy zmienić świat. Wówczas dochodzimy do spójności z naszym wewnętrznym celem, który jest podstawą spełnienia naszego zewnętrznego celu życia w pokoju.

PS. Jak chcesz zmieniać świat, skoro sam nie umiesz się sam zmienić? – August Witti

_____
#Zycie

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry