Najtrudniej poznać samego siebie

Życie w miłości

Życie w miłości

w zdrowotnie/oświecenie/prawdziwie

Życie w miłości. Do niedawna jeszcze nie wiedziałem, co to eufouczucie. Nie zdawałem sobie sprawy jak jest ważne i co potrafi zdziałać. Dzisiaj wiem dokładnie, co w moim życiu jest ważne i czym mam się kierować – miłością. Obecnie powoduje mną i kieruje miłość.

Życie w miłości

Życie w miłości

Najlepsza z żon zwracając moją uwagę na eufouczucie, jasno określiła, co to jest i jak się objawia. Powiedziała “to to uczucie, gdy weźmiesz małego kotka na ręce, bawisz się z nim i głaszczesz, a on oddaje ci to samo” – wówczas pojawia się to uczucie. I owszem, pojawia, można je nawet, doświadczając, zrozumieć i dokładnie poznać. Można też obdarować nim innych i wszystko dookoła, cokolwiek zechcesz.

Zacząłem wiec pracę nad “uczuciem miłości” i wnikliwie obserwowałem. A oto wnioski. Pozytywne myślenie pojawia się wówczas, gdy na naszej twarzy gości pogodny nastrój, a nawet uśmiech. Dzieje się wówczas coś dziwnego, mianowicie uczucia znikają w ogóle, bo czyż pogodny człowiek czymś się trapi, czy boi czegoś, czy popada w nostalgię? Nie! Pogodny człowiek jest zharmonizowany wewnętrznie, jest zrównoważony i otwarty. Nie popada w paranoję, bo jego odbiór świata jest pozytywny.

Mało tego, dostrzega wiele więcej i wnikliwiej, chce się dzielić spokojem i szczęściem, chce pomagać w zrozumieniu, chce aby wszyscy się uśmiechali. Pozytywny człowiek tak ma! Ale gdy napotyka opór, zdecydowaną kontrę, odchodzi, nie generując uczuć, bez lęku, bez animozji. Tym sposobem jeżeli przebywamy już w czyimś towarzystwie, to są to ludzie równie weseli, albo na ten moment, obdarci ze złości i negatywów. Pogodna twarz, miłe usposobienie, grzeczność i ofiarność, powodują ciepłe przyjęcie i chęć niesienia pomocy pozytywnemu człowiekowi.

Życie w miłości – Podsumowanie:

Tym samym życie staje się łatwiejsze, prostsze, spełnia nasze oczekiwania i powoduje, że my sami się zmieniamy. A jak? Dostrzegłem kilka istotnych zmian. Pierwsza to wewnętrzny spokój i harmonia, stonowane zachowanie i rozsądek w głowie. Druga to wyśmienity stan zdrowia, z dnia na dzień coraz lepszy, bez bólu i zmartwień. Trzecia to niesamowita spolegliwość świata, spełniającego nasze oczekiwania. Wszystko składa się tak, że w konsekwencji wychodzi jak chcemy, jak pragniemy. Zatem jest to zachowanie godne polecenia.

Sama zaś miłość i pojawiające się eufouczucie, kreują wszystko dokoła. Potrafią “naprawić” zepsute rzeczy, potrafią uzdrowić, potrafią spowodować znaczną poprawę, potrafią działać w naszej sprawie wszędzie tam, gdzie takie działania uważane są za cud. A co najważniejsze, miłość kwitnie wokół i odczuwalna jest przez wszystko wokoło. Nie przeciągam, nie opisuję, sami doświadczcie, bo warto. Nigdy do tej pory nie czułem się tak spokojny, tak szczęśliwy, tak mocny witalnie i tak harmonijnie zgrany ze światem. To czysty obłęd 🙂 .

PS. Miłość to jedyne uczucie, które się mnoży, gdy się nim dzieli. – August Witti

_____
#Milosc

najnowsze z zdrowotnie

Różne typy świadomości

Różne typy świadomości

Różne typy świadomości. Samoświadomość obejmuje bycie świadomym różnych aspektów siebie, w tym
12 korzyści z medytacji

12 korzyści z medytacji

12 korzyści z medytacji. Medytacja to zagłębianie się w myślach, rozważanie, namysł.
Translate »
idź do góry