felietony ześwirowanego bufona

Życie w miłości

Życie w miłości

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Do niedawna jeszcze nie wiedziałem, co to eufouczucie. Nie zdawałem sobie sprawy jak jest ważne i co potrafi zdziałać. Dzisiaj wiem dokładnie, co w moim życiu jest ważne i czym mam się kierować – miłością. Obecnie powoduje mną i kieruje …

życie w miłości.

Życie w miłościNajlepsza z żon zwracając moją uwagę na eufouczucie, jasno określiła, co to jest i jak się objawia. Powiedziała „to to uczucie, gdy weźmiesz małego kotka na ręce, bawisz się z nim i głaszczesz, a on oddaje ci to samo” – wówczas pojawia się to uczucie. I owszem, pojawia, można je nawet, doświadczając, zrozumieć i dokładnie poznać. Można też obdarować nim innych i wszystko dookoła, cokolwiek zechcesz.

Zacząłem wiec pracę nad „uczuciem miłości” i wnikliwie obserwowałem. A oto wnioski. Pozytywne myślenie pojawia się wówczas, gdy na naszej twarzy gości pogodny nastrój, a nawet uśmiech. Dzieje się wówczas coś dziwnego, mianowicie uczucia znikają w ogóle, bo czyż pogodny człowiek czymś się trapi, czy boi czegoś, czy popada w nostalgię? Nie! Pogodny człowiek jest zharmonizowany wewnętrznie, jest zrównoważony i otwarty. Nie popada w paranoję, bo jego odbiór świata jest pozytywny.

Mało tego, dostrzega wiele więcej i wnikliwiej, chce się dzielić spokojem i szczęściem, chce pomagać w zrozumieniu, chce aby wszyscy się uśmiechali. Pozytywny człowiek tak ma! Ale gdy napotyka opór, zdecydowaną kontrę, odchodzi, nie generując uczuć, bez lęku, bez animozji. Tym sposobem jeżeli przebywamy już w czyimś towarzystwie, to są to ludzie równie weseli, albo na ten moment, obdarci ze złości i negatywów. Pogodna twarz, miłe usposobienie, grzeczność i ofiarność, powodują ciepłe przyjęcie i chęć niesienia pomocy pozytywnemu człowiekowi.

Tym samym życie staje się łatwiejsze, prostsze, spełnia nasze oczekiwania i powoduje, że my sami się zmieniamy. A jak? Dostrzegłem kilka istotnych zmian. Pierwsza to wewnętrzny spokój i harmonia, stonowane zachowanie i rozsądek w głowie. Druga to wyśmienity stan zdrowia, z dnia na dzień coraz lepszy, bez bólu i zmartwień. Trzecia to niesamowita spolegliwość świata, spełniającego nasze oczekiwania. Wszystko składa się tak, że w konsekwencji wychodzi jak chcemy, jak pragniemy. Zatem jest to zachowanie godne polecenia.

Sama zaś miłość i pojawiające się eufouczucie, kreują wszystko dokoła. Potrafią „naprawić” zepsute rzeczy, potrafią uzdrowić, potrafią spowodować znaczną poprawę, potrafią działać w naszej sprawie wszędzie tam, gdzie takie działania uważane są za cud. A co najważniejsze, miłość kwitnie wokół i odczuwalna jest przez wszystko wokoło. Nie przeciągam, nie opisuję, sami doświadczcie, bo warto. Nigdy do tej pory nie czułem się tak spokojny, tak szczęśliwy, tak mocny witalnie i tak harmonijnie zgrany ze światem. To czysty obłęd 🙂 .

PS. Miłość to jedyne uczucie, które się mnoży, gdy się nim dzieli.

_____
#Milosc

ostatnie z oświecenie

uziemienie

Uziemienie

Dobry temat w obecnym okresie, bo przyroda nie jest już zajęta wzrostem,

Może to pomoże

David R. Hawkins, prowadząc badania nad poziomem ludzkiej świadomości, stworzył po 20 latach
Nie drzyj się, nie krzycz

Nie drzyj się, nie krzycz

Przyglądając się uważnie i ze świadomością zaistniałym już zjawiskom, a zwłaszcza w
idź do góry