Najtrudniej poznać samego siebie

Życie wewnętrzne

Życie wewnętrzne 2

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Życie wewnętrzne. Na ten sam temat pisałem już kiedyś, ale powracam do tematu, gdyż jest to chyba najistotniejszy czynnik rozwoju osobistego i bardzo ważki jednocześnie, bo mało zrozumiały. Co to jest życie wewnętrzne? Czym ono jest? Znane nam również z zasłyszenia jako wewnętrzne ja, to „tymczasowe naczynie”, które przechowuje prawdziwą miłość. Bez życia wewnętrznego samo życie jest puste, a dusza i duchy nie istnieją. Życie wewnętrzne ma dostęp do wielu światów niczym nieograniczoną wyobraźnią.

Życie wewnętrzne

Życie wewnętrzne

Ta wewnętrzna jaźń leży głęboko w czakrze serca. Zaś pomiędzy czakrą serca a życiem wewnętrznym znajduje się boska brama. Siła życiowa, świadomość, mana, prana, qi, reiki, eter, Bóg, etc., jest czystą nieskażoną energią. Gdy zaś pozytywne intencje, emocje, wspomnienia i świadomość zostaną dodane do zewnętrznej warstwy siły życiowej, pozytywna energia staje się formą.

Ta siła życiowa to podstawowa esencja życia, która utrzymuje przy życiu formy życia. Gdy zaś formy życia, dusze i duchy zostaną uwolnione, siła życiowa pozostanie. W sile życiowej osadzona  jest prawdziwa miłość, która jednocześnie łączy całą siłę życiową.

Samo życie nie ma żadnego znaczenia, mimo iż go tak na początku postrzegamy. Natomiast życie wewnętrzne ma. Miłość sama w sobie jest połączeniem, które wiąże się ze wszystkim co miłe. Jest to poczucie spokoju, wdzięczności, harmonii i błogosławieństwa.

Rozwijając własne życie wewnętrzne, poprzez pasje, cele, odczucia i wrażania, pogłębiamy ten akt wewnętrznego czucia. Czujemy się bardziej świadomi naszego wnętrza i otoczenia. Gdy zaś nasze wewnętrzne duchowe serce zsynchronizuje się ze środowiskiem zewnętrznym, wówczas to środowisko przekaże nam błogosławieństwo i miłości, które skrywa.

Życie wewnętrzne – Podsumowanie:

Nie ma różnicy między nami a otoczeniem. Różnic między nami a środowiskiem. Stanowimy jedno. Dlaczego? Chociażby z powodów budowy. W naszym ciele mamy wodę w pokaźnych procentowo ilościach. To ta sama woda co w rzece, jeziorze i morzu, na zewnątrz nas. Nasze ciała są zbudowane jak wszystkie na ziemi. Korzystamy nieustannie z powietrza, tak samo jak rośliny i zwierzęta. Nasz połączenie ze wszystkim jest na wielu szczeblach i płaszczyznach. Wszystkie istoty mają w sobie tę samą iskrę życia lub życia wewnętrznego, które ujawnia się miłością.

To ego oddziela nas od zrozumienia, że jesteśmy tym samym i jesteśmy połączeni. Skoro do tej pory kierowaliśmy się ego, zmieńmy to i zacznijmy się kierować miłością za życiem jako naszym przewodnikiem. Bez niskich emocji, w stanie który nam służy, a nie nieustannie degraduje. Nie ma wątpliwości co do życia. Życie jest strumieniem i płynie, a my płyńmy wraz z nim. Jesteśmy tacy sami, odczuwamy to samo, przeżywamy to samo, a jednocześnie jesteśmy tak inni. Nie bez kozery tak jest. Jesteśmy jednością, ale jednością się uzupełniającą.

PS. Życie wewnętrzne jest ważniejsze od życia zewnętrznego. Ale je trzeba w sobie odkryć. – August Witti

najnowsze z prawdziwie

Jak dobrze wypocząć?

Jak dobrze wypocząć?

Jak dobrze wypocząć? Kiedy czujemy się wyczerpani i zmęczeni, staramy się zrelaksować,
Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra. Żadna ze znanych mi osób nie wierzy, że anarchia
Czym jest wiara?

Czym jest wiara?

Czym jest wiara? To poważne rozważania, biorąc pod uwagę, że wiara ma
Translate »
idź do góry