10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

w oświecenie/prawdziwie/świadomie

10 krótkich pytań. Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby stać się świadomym siebie, trzeba zauważyć swoje ego, stwierdzić że to nie my i skupić się na swoim własnym JA /już dostrzeżonym/ i je właśnie rozwijać. Trzeba zrozumieć, że napełniamy się miłością. Że ta miłość, acz bezwarunkowa, nie jest na sprzedaż. Możemy nią obdarzać, ale możemy też obdarowywać nią kogo chcemy, ale wcale nie musimy. Ta nasza siła miłości, to ona jest mocą, którą się ewentualnie dzielimy ze światem.

10 krótkich pytań10 krótkich pytań.

Zadam ci kilka krótkich pytań. Odpowiedz sobie sam!

 1. Czy jesteś szczęśliwy?
  Jeśli odpowiedź jest obligatoryjnie TAK, nie pytam o nic więcej. Jeśli zaś NIE, jedźmy dalej.
 2. Czy rodzice cię bili, okłamywali, zadawali ból, wykorzystywali, tłamsili i nie pokazali /nauczyli/ jak kochać? – odpowiedź obligatoryjna. Jeśli TAK, to co robią nadal w Twoim sercu lub myśli? I dlaczego tyle lat na ten temat kłamiesz sobie? Dlaczego tego nie odsłonisz, dla swojego zdrowia? Jeśli zaś NIE, jedźmy dalej.
 3. Czy ktoś ze znajomych /rodziny/ to robił /jak powyżej/? 
  Jeśli TAK, to co dalej robią w twoich znajomych i bliskich? I dlaczego tyle lat na ten temat sobie kłamiesz? Jeśli zaś NIE, jedźmy dalej.
 4. Czy ktoś notorycznie ciebie oszukuje, kłamie, manipuluje tobą, nie zapewnia głoszonej opieki, bądź zawodzi?
  Jeśli TAK, to dlaczego na to pozwalasz i dajesz się ciągle nabierać? I dlaczego tyle lat okłamujesz w tej kwestii siebie? Jeśli zaś NIE, jedźmy dalej.
 5. Czy poświęciłeś dzisiaj czas tylko sobie i coś dla siebie zrobiłeś?
  Jeśli odpowiedź jest obligatoryjnie TAK, nie pytam o nic więcej. Jeśli zaś NIE, to czy ty ochujałeś? Olewasz najważniejszą dla ciebie istotę?
 6. Czy jesteś ze sobą szczery i mówisz sobie prawdę?
  Jeśli odpowiedź jest obligatoryjnie TAK, nie pytam o nic więcej i gratuluję. Jeśli zaś NIE, to czy ciebie popierdoliło do reszty? Kłamiesz sobie?
 7. Czy dbasz o swoje zdrowie i ciało?
  Jeśli odpowiedź jest obligatoryjnie TAK, nie pytam o nic więcej i pozdrawiam. Jeśli zaś NIE, to niezłe jaja. O samochód zapewne dbasz, o motor, jak masz, również. A o własne ciało, twój jedyny pojazd, nie dbasz? Głupi jesteś i tyle.
 8. Czy akceptujesz siebie w pełni?
  Jeśli odpowiedź jest obligatoryjnie TAK, nie pytam o nic więcej i piona. Jeśli zaś NIE, to ani mówić mi się nie chce.
 9. Czy stawiasz siebie na pierwszym miejscu w życiu?
  Jeśli odpowiedź jest obligatoryjnie TAK, nie pytam o nic więcej i czoło. Jeśli zaś NIE, to łapię się za głowę i pytam – „To na co ty kurwa liczysz? Na zmiennika? Poważnie?”
 10. Czy kochasz siebie i szanujesz?
  Jeśli odpowiedź jest obligatoryjnie TAK, nie pytam o nic więcej i misio /napisz/. Jeśli zaś NIE, to …

Było 10 krótkich pytań? TAK 😀

PS. Olewanie życia jeszcze rozumiem, ale zbywania własnej wolności już nie. – August Witti

______
#Pytanie