Najtrudniej poznać samego siebie

12 oznak przebudzenia

12 oznak przebudzenia

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

12 oznak przebudzenia. – Geoffrey Hoppe opisał dwanaście oznak przebudzenia. Są to symptomy przejścia wskazujące na naszą duchową przemianę oraz ekspansję świadomości. Nie ma się co zatem martwić, gdy takie symptomy zaobserwujemy u siebie, to dobry znak, acz uciążliwy. Ważną informacją jest fakt, że te objawy w końcu znikną.

12 oznak przebudzenia

 1. 12 oznak przebudzeniaBól ciała – szczególnie szyja, ramiona oraz plecy. Ból świadczy o intensywnych zmianach naszego DNA.
 2. Uczucie smutku – uwalniamy się w ten sposób od swojej przeszłości, także poprzednich wcieleń.
 3. Płacz – nie należy z tym walczyć, ale pozwolić, aby łzy płynęły. Uwalniamy w ten sposób stare energie.
 4. Zmiana pracy – oznacza to, że jesteś w okresie przemian. Możliwe, że pracę zmienisz wielokrotnie, szukając właściwej. Nie przywiązuj się.
 5. Wycofanie – ze związków rodzinnych, towarzyskich. Świadczy to o tym, że wychodzisz z karmicznego cyklu i stare więzy zostają uwolnione.
 6. Zły sen – może się zdarzać, że wielokrotnie w nocy się obudzisz /zwłaszcza między 2:00 a 4:00/. Oznacza to, że zachodzi w tobie wiele energetycznych zmian.
 7. Marzenia senne – pojawiają się spektakularne sny, wojny, bitwy, pościgi, potwory. Uwalniasz stare energie, a to objaw ich przerobienia.
 8. Dezorientacja – mogą pojawić się zaburzenia równowagi, wrażenie poruszania się między wymiarami. Świadczy o pozyskiwaniu nowej energii.
 9. Mówienie do siebie – pojawiają się rozmowy z samym sobą. To nie choroba psychiczna tylko oznaka przejścia, będzie się nasilać.
 10. Samotność – ale wynikająca bardziej z unikania ludzi. Twoi duchowi przewodnicy odeszli, czas się usamodzielnić.
 11. Brak pasji – niechęć, amotywacja. Traktuj to jak reset organizmu, podobnie jak reset komputera. Musisz wyłączyć się na pewien czas, nie ma się czym martwić.
 12. Tęsknota za domem – najtrudniejsza oznaka przebudzenia. Doświadczasz wówczas pragnienia opuszczenia planety i powrotu do domu. Świadczy o ukończeniu cyklu naszej karmy.

Po pełnym przejściu wszystkich oznak jesteś wreszcie przebudzony, gotowy, aby pomóc innym się przebudzić. Jesteś przewodnikiem, który sam wszystkiego na sobie doświadczył, zatem głęboko rozumie każdy z elementów. I mimo, że twoja dalsza droga, może być samotna, czasami nawet mroczna, nigdy nie będziesz już sam. Masz wielkich przyjaciół.

PS. Śpiący musi się przebudzić.

____________
#Przebudzenie

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry