Najtrudniej poznać samego siebie

12 oznak wyższej świadomości w nas

12 oznak wyższej świadomości w nas

w świadomie/prawdziwie/zdrowotnie

12 oznak wyższej świadomości w nas. Jako, że ciągle o to mam pytania, odpowiadam i tutaj. Świadomość siebie to najistotniejsza rzecz naszego życia, gdyż to my w nim odkrywamy tylko siebie, nic i nikogo innego. Jeśli zaś rozpocząłeś już podróż w głąb siebie i w kierunku wyższego poziomu świadomości, to na twojej ścieżce pojawią się zarówno mentalne, jak i fizyczne zmiany. Mam świadomość jedności w wielości i fakt, że dla jednego coś jest pokarmem, a dla drugiego trucizną, podaję zatem 12 przykładowych oznak świadomości. Dlaczego 12? Bo tak! A dlaczego było 12 apostołów?

12 oznak wyższej świadomości w nas12 oznak wyższej świadomości:

Z tą świadomością to jest tak, że nieświadomi w nią nie wierzą, a świadomi już żyć bez niej nie potrafią. Rzeczy, o których nigdy wcześniej nie sądziłeś, że są możliwe, że istnieją, zostają ci objawione. Wyższy poziom świadomości umożliwia wyższy poziom zrozumienia. Wraz ze zrozumieniem następuje wiele pozostałych i ważkich zmian. Rozpoczynając tą podróż, patrzysz na świat inaczej niż dotychczas. Nieustannie doświadczając zmian w swoim duchowym systemie wierzeń, które zmieniają następnie podstawowe przekonania.

Najczęstsze zmiany, to:

1. Łagodna energia wewnętrzna

Gdy podnosimy poziom swojego świadomego umysłu, uwalniamy się od agresji i złości. Zmianie ulegają zasady których kiedyś się trzymałeś. Kierujesz się miłością, bo ona daje ci energię i jesteś skupiony na własnych wewnętrznych działaniach i własnym rozwoju. Nie masz już ni sił, ni energii, aby szerzyć negatywność. Co nie oznacza, że nie opowiadasz się za prawdą.

2. Pełna odpowiedzialność za życie i to, gdzie jesteś

Wiesz już, że przeszłość jest wynikiem twoich reakcji na doświadczenia – twoim stosunkiem do… Nie obwiniasz już nikogo za własne błędy, bo nikogo do obwinienia innego nie ma. Zdajesz sobie sprawę, że musisz skutecznie zamknąć drzwi do przeszłości i skupić się na sobie w teraźniejszości. Dzięki medytacji, ćwiczeniom i autorefleksji jesteś panem każdego aspektu własnego życia. Nikomu i niczemu świadomie nie oddajesz wodzy. A przede wszystkim autopilotowi.

3. Zrozumienie własnych emocji

Już wiesz, że szczęście i sukces pochodzi z wnętrza. Wiesz też, ze jesteś zdolny zbudować takie życie, jakie chcesz. Dokonujesz już również świadomych wyborów, aby podążać w określonym kierunku, do określonego celu. Nie polegasz na innych. Możesz zwolnić tryb działania i spędzać więcej czasu ze sobą.

4. Kultywowanie miłości własnej

Dbasz o siebie, zanim zajmiesz się kimkolwiek innym. Nie oczekujesz już od siebie doskonałości. Jesteś wyrozumiały i łaskawy podążając do wyższych poziomów świadomości. Lubisz być sam i lubisz doświadczać umysłu.

5. Miłość, wdzięczność i troska

Czyli wybaczyć sobie i innym. Lubisz pomagać innym w ich podróżach rozwojowych. Nieustannie doskonalisz siebie i pytasz, co możesz zrobić dla osób wokół ciebie, aby zaszło w nich przeistoczenie. Ludzi i nie tylko przyciąga twoja dobra energia i zauważasz, że chcą spędzać z tobą czas. Ale i zwierzęta wykazują taką cechę, zatem musisz wybrać, zwierzęta, czy ludzie.

6. Pragnienie zmiany życia

Masz silne poczucie nieustannych zmian, a to motywuje cię do zmian w życiu. Silnie odczuwasz potrzebę zmiany wiary, zmiany paradygmatu, generalnie wszelkich zmian. A dzieje się tak dlatego, że zacząłeś znów poszukiwać siebie, swoich mocy, swoich darów. Gdy zaś przechodzisz na wyższy poziom świadomości, pojawiają się rzeczy, które już do twego życia nie pasują. Rozumiesz już, że jedynym celem w życiu jest poszukiwanie siebie i to jest twój nowo znaleziony cel. Praca, dom i rzeczy wokoło mogą już być kwestionowane, gdy jesteś już na wyższy poziomie świadomości.

7. Asertywność

Twoja postawa się zmienia. Pojawia się brak uznania, dla wszystkiego i wszystkich, którzy oddziaływają na ciebie negatywnie. Dramat wokół już nie przemawia do ciebie i nie chcesz, aby był on częścią twojego życia. Zatem go puszczasz zapominając. Nie należy to do łatwych zadań, ale koniecznym jest w końcu przyjaźnie wyznaczyć pewne granice. O ile da się przyjaźnie. Niskie wibracje nieustannie czekają, zachęcają do powrotu i przez to mają wpływ na nas. Zatem ogranicz znajomych i zamień ich na przyjaciół, którym uprzednio określisz jasne granice. Twoją strefę komfortu. Powoli stajesz się anarchistą.

8. Krótki, nieregularny sen

Często, gdy ludzie przechodzą w stan wyższej świadomości, mają problemy z utrzymaniem snu w nocy. Jest on krótki, czujny, bądź niebywale głęboki. Nie ma się czym niepokoić, gdyż nasza podświadomość ciężko wówczas pracuje i zdarza się, że nawet w nocy musi wysłać wiadomość do świadomego umysłu. A wówczas na ogół spać się nie da. Natomiast łatwiej złapać nam krótki sen w ciągu dnia. Świadomość wzrastając pobudza pracę podświadomości, która wszystko musi mieć przełożone z polskiego na nasze.

9. Odrzucenie destrukcyjnych nawyków

Kiedyś jadłeś wszystko, piłeś alkohol, paliłeś, gnuśniałeś i leniuchowałeś. Gdy zacząłeś pobudzać swoją świadomość, okazało się, że twoje życie stało się atrakcyjniejsze. Masz pasje, masz cele, masz hobby, bądź pasjonującą pracę, którą kochasz. Nie dziw się, że organizm sam ci podpowiada pewne zachowania. odrzuca pewne rzeczy, lubiąc takie o których nawet nie wiedziałeś. Zaczynasz dostrzegać, że długoterminowy sukces i szczęście wymaga rezygnacji z niektórych rzeczy, które najnormalniej przeszkadzają. Teraz możesz po prostu porzucić złe nawyki.

10. Wzrost produktywności i chęci działania

Wiesz już jak istotne są cele. Koncentrujesz się na nich i jesteś w stanie zrobić o wiele więcej. Więc rób. Dla siebie. Dla własnego wzrostu. Pracujesz wydajniej, ponieważ jesteś bardziej obecny we wszystkim, co robisz. Nie poddajesz się już próżnym rozrywkom. Spełniasz swoje marzenia i dbasz o siebie.

11. Brak chęci rywalizacji, a w to miejsce chęć współpracy

Gdzieś uleciała z ciebie potrzeba udowodnienia własnej wartości. Nie konkurujesz już z nikim i o ile jesteś już świadomy, że nie ma z kim. Wiesz już, że pomagając, zamiast konkurować, poprawiasz swoje przyszłe życie i zapewniasz sobie szczęście.

12. Poczucie wdzięczności

To już nawet nie ulega zastanowieniu, bo wdzięczność po prostu obfituje. Zatem doceniasz wszystko, co masz w życiu i wszystko, co będziesz mieć. Wdzięczność jest częścią codziennego rytmu życia. Widzisz prawdę i dobro, więc jesteś za nie wdzięczny. Wiesz też, że to ty jesteś lub możesz być częścią rozwiązania, a nie kolejnego problemem. Niepokój jest przeciwnikiem pokoju.

12 oznak wyższej świadomości – Podsumowanie:

Gdy wzrasta twoja świadomość, zmienia się całe twoje życie. Nieustannie dokonujesz zmian w życiu, bo zmienił się też azymut. Teraz już zawsze będziesz mieć więcej mocy, bo znasz prawdę. Zawsze przyjmuj wszelkie zmiany, więc przyjmij i te. Ponieważ przyniosą ci one wyższy poziom satysfakcji z własnego życia, a także zdolność pomagania innym. To zaś napełnia cię miłością i wzrastasz. Stajesz się najlepszą wersją siebie, niesamowitą osobą, którą się urodziłeś, a którą poszukiwałeś i jeszcze poszukujesz.

PS. Co by nie mówić, najtrudniej jest poznać samego siebie. – August Witti 

najnowsze z świadomie

Bardzo fajne święta

Bardzo fajne święta

Bardzo fajne święta. Nie lubiłem świąt, no może za dzieciaka. Późniejsze świąteczne
Translate »
idź do góry