12 umiejętności, które daje świadomość

12 umiejętności, które daje świadomość

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

12 umiejętności, które daje świadomość. Świadomość poprawia nasze życie, bo wzmaga uważność. Odkrywanie siebie też nie jest bez znaczenia, bo nie zdajemy się na łaskę innych, znając siebie. Świadomość może uzdrawiać, może zmieniać schematy zachowań, może też spowodować płynność życia i dostatek. Ale rozwinięta świadomość może dać nam zdolność psychokinezy, intuicji, jasnowidzenia i telepatii, bo działamy w chmurze informacyjnej, a świadomość pozwala nam z niej korzystać. Szybkość i poziom, z jakimi coraz więcej osób rozwija te naturalne zdolności sprawia, że zmierzamy w dobrym kierunku i dokonujemy historycznych zmian.

12 umiejętności, które daje świadomość12 umiejętności świadomości

Te umiejętności świadomości zapewnią nam pozytywną przyszłość i pomagają wejść na wyższy poziom życia.

 1. Pozostajemy sobą.
  Gdy nauczymy się i praktykujemy sposoby trzymania się tego kim jesteśmy, znamy swoje mocne i słabe strony, swoją mądrość, współczucie i miłość, nie ma dla nas znaczenia los /w którą stronę kołysze się wahadło/, bo zawsze jesteśmy zoptymalizowani i skupieni na działaniu i podejmowaniu decyzji świadomie.
 2. Mamy dostęp do świadomości.
  Poprzez rozwój świadomości możemy zwiększyć zaufanie do swojej intuicji lub szóstego zmysłu. Doznania ciała, nasze uczucia, sny, inspiracje, przeczucia i synchroniczność powodują, że to zaufanie stale rośnie i zachęca nas do poznawania technik kwantowych.
 3. Podnosimy swoją energię i wibracje.
  Wszystko na swoim najgłębszym, najbardziej obserwowalnym poziomie to wzorce energii. Jest to wszechświat wibracyjny, reagujący i interaktywny na poziomach, których być może jeszcze nie rozumiemy. Wydaje się, że jest to system magnetyczny i przyciągający, więc to, co wysyłamy, przyciąga z powrotem do nas.
  Kilka sposobów na zwiększenie energii: bądź wdzięczny, skup się na pięknie, ćwicz przebaczenie, spędzaj czas z optymistycznie kochającymi ludźmi i/ lub zwierzętami, noś kolory, które sprawiają, że czujesz się dobrze, poruszaj swoją energią poprzez taniec, ćwiczenia, terapie ciała, rób rzeczy, które naprawdę przynoszą przyjemność, służ innym.
 4. Projektujemy rzeczywistość, której chcemy doświadczyć.
  Używaj wizualizacji, afirmacji, mantr. Naucz się metafizycznych technik manifestacji i używaj ich. Pomagają one w stworzeniu energetycznego szablonu, w który formuje się materia fizyczna. Używaj słów, obrazów, piosenek, a przede wszystkim uczuć, aby pomóc w tworzeniu swojej rzeczywistości.
 5. Wzrasta nasze zaufanie.
  Przyjmij nastawienie, że bez względu na to, jak się sprawy mają, wszystko, czego doświadczamy, ma swój cel i znajdź wewnętrzny cel rozwoju w twoim obecnym doświadczeniu. Często zadawaj sobie pytanie: „Jak mogę rozwinąć lub zmienić coś w moim życiu w wyniku tego doświadczenia?” Gdy się zmieniamy, zmienia się świat wokół nas.
 6. Umiemy kochać, być wdzięcznym i mamy pasje.
  Uczymy się kochać swoje życie, wyrażać wdzięczność i żyć z pasją. Bycie i działanie w sposób pełen miłości daje moc do zmiany, rozwoju, uzdrawiania. Kochając siebie możemy siebie uzdrowić, słuchając ciała i intuicji, wybierać zdrowe dla nas rozwiązania.
 7. Uzdrawianie energią.
  Poznajemy nowe metody, takie jak Reiki, Chi Gong, Jo Rei, Therapeutic Touch, Quantum Touch, Matrix Energetics, The Reconnection work, Shamanic Healing, Joga itp. W każdej rodzinie powinien być uzdrowiciel energetyczny. Ucz się leczyć.
 8. Transcendencja i medytacja.
  Medytacja, dwupunkt, EFT, Zen oferują nowy dla nas zestaw umiejętności. Praktyki te otwierają drzwi do większej wiedzy, mądrości, spokoju i przejrzystości. Pomagają nam ewoluować w zgodzie z naszymi pragnieniami i wyższą ścieżką duszy.
 9. Rozwój psychiczny i wzmacnianie zdolności psychicznych.
  Za pomocą intuicji i jasnowidztwa możemy “patrzyć w przyszłość” i tym sposobem rozwiązywać swoje problemy.
 10. Twórcza ekspresja i wyobraźnia.
  Taniec, muzyka, pisanie, malowanie, projektowanie itp. pozwalają nam wyrażać siebie. Wiadomo, że ludzie, wyrażający siebie w twórczy sposób mają dostęp do rozszerzonych stanów świadomości. Wszyscy urodziliśmy się kreatywni i obdarzeni wyobraźnią, ale nie wszyscy jeszcze to odkryliśmy w pełni.
 11. Rozeznanie.
  To poczucie, co dla nas jest dobre, a co złe. Rozeznanie to umiejętność, która pobudza naszą szlachetność. Jest to kolejna forma przewodnictwa, która pomaga nam manewrować w tym złożonym, wibracyjnym, ciągle zmieniającym się wszechświecie.
 12. Aktywacja ciała energetycznego.
  Jesteśmy czymś więcej niż naszymi fizycznymi ciałami. Im więcej poznajemy, badamy, aktywujemy i ulepszamy nasze osobiste systemy energetyczne /czakry, meridiany, ciało świetliste/, tym lepiej panujemy nad naszym zdrowiem, inteligencją. To z kolei powoduje płynny i funkcjonalny sposób bycia w świecie.

Stwarzaj możliwości lepszego patrzenia w przyszłość, z wielkim oczekiwaniem na wszystko, co chcesz stworzyć i czego doświadczyć. Nie obawiaj się, bo strach jest egotyczny. To zasłona prawdy, przysłona szczęścia i odpychacz miłości.