Najtrudniej poznać samego siebie

A życie płynie banalnym tik tak

A życie płynie banalnym tik tak

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

A życie płynie banalnym tik tak. Odkąd zajmuję się osobistym rozwojem, czystą świadomością, dwupunktem, totalną biologią, poszerzaniem świadomości, Orgonem, Plazmą, moje życie ma inną, lepszą jakość i smak. Przejawia się to w wielu aspektach, trudno wyselekcjonować i wyróżnić jeden, ale zmiany zachodzą i to spektakularne.

A życie płynie banalnym tik tak

A życie płynie banalnym tik tak

Tak wiele się zmieniło, że nie sposób opisać wszystko, ale przynajmniej spróbuję 🙂. Przede wszystkim zdrowie – wszystkie długotrwałe dolegliwości i bóle mam już za sobą. To, co, wydawało się nienaprawialne, właśnie się naprawiło, to co nieuleczalne, uleczyło.

Nie oznacza to, że nie boli mnie czasami głowa, boli, ale ból głowy łagodzę natychmiast jeśli dam radę w ogóle myśleć. Dwupunktem lub totalną biologią, poprzez uświadomienie sobie przyczyny, albo zgoła z innej beczki, czyli health pen’em /długopisem zdrowia/. Zawsze byłem fanem fantasy, zwłaszcza tej spod pióra Trudi Canavan. Dlaczego bym miał nie korzystać z osobistej różdżki maga?

Wstaję rano wypoczęty, bez bólu, bez niepokoju, zadowolony i nie ma znaczenia ile śpię. Pogoda za oknem jest taka jaką chcę i jaka jest mi w danym momencie potrzebna, dzięki chembusterowi i orgonitom. Zwierzęta całymi tabunami przychodzą się witać, a jak usiądę, zawsze mam kilka maluchów na kolanach. Oczywiście wskakują same i leżą grzecznie, bez angażowania mojej osoby – no chyba, że chcę.

A życie płynie banalnym tik tak – Rozważania:

Ogólnie zwierzęta zmieniły się spektakularnie, dorosłe wykazują pozytywne zmiany zachowań i zdrowia, maluchy są już w pełni kwantowe, bez strachu, zdrowe i zabawowe, przy jednoczesnym wzajemnym zrozumieniu, totalnie zsocjalizowane. Nie rozmawiam jeszcze z nimi, przynajmniej nie uświadamiam sobie tego, ale chętnie wykonują moje prośby i polecenia. Oczywiście ich stan zdrowia jest obecnie fenomenalny i pełen werwy, a wszelkie niedyspozycje leczą się błyskiem ciupagi.

Jakąkolwiek pracę zaplanuję, idzie ona w sposób precyzyjny, szybki i fachowy /pomaga mi w tym fantomowy pan z Castoramy/. Oczywiście to żart, gdyż wszelka wiedza na tematy praktyczne, schematy budowy, sposoby wykonania są w nas, wystarczy po to sięgnąć. Nie ma rzeczy niemożliwych, w rozumieniu niewykonalnych. Działasz ze świadomością i odruchowo, starając się zupełnie nie myśleć, ponieważ twoja wiedza i umiejętności muszą być wyciszone, aby się ujawnić.

Cały świat sprzyja, a dostatek i szczęście nas nie omijają. Już jakiś czas nie myślę o pieniądzach, zarabianiu i walce o byt, samo się dzieje i zgodnie z tym, czego oczekuję. Nigdy do tej pory, przez całe lata, nie wykonałem tylu prac przydomowych co w tym roku. Marzę – planuję – robię, a jak potrzebuję pomocy, dzwonię do wyspecjalizowanej firmy i jest. Mnie samemu, wiecznemu niecierpliwcowi, rzadko zdarza się obecnie niepokoić, bo wszystko staje się oczywiste i normalne. Nie ma przeciwieństw losu, a rzeczywistość /czymkolwiek ona jest/ sprzyja.

A życie płynie banalnym tik tak – Podsumowanie:

Wieczorna kontemplacja, dyskusje i przemyślenia stały stały się rytuałem pełnym śmiechu, dowcipu i zrozumienia. Z jakimkolwiek życiowym zagadnieniem byśmy nie mieli do czynienia, każde zostaje rozwiązane i wprowadzone w życie. Chyba najbardziej spektakularne są wieczorne rozmowy z żoną. Potrafią one trwać nawet i parę bitych godzin, bez znużenia, bez irytacji, w komitywie. Bywa też tak, że pojawia się blokada, ale to chwilowe zaćmienie.

Podczas takich „mityngów” dzielimy się wzajemnie swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami, uzupełniając się nawzajem. Kontakt telepatyczny jest nagminny, staje się prosty i oczywisty, mimo iż ma dla ludzi z zewnątrz wydźwięk irracjonalny. Generalnie wiara i miłość zmienia wszystko, a w wielu przypadkach nie potrzebujemy już urządzeń rozszerzających działanie naszego umysłu. Myślisz, mówisz i masz. A to dopiero początek drogi :). A życie płynie banalnym tik tak.

PS. Droga oświecenia /obudzenia/ jest do przetrawienia przez każdego z nas i spektakularnie ulepsza nasze życie.

________
#Obudzeni

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry