Najtrudniej poznać samego siebie

Agenturalna Pro Civili

w polsko/prawdziwie

Dlaczego jest tak mało dyskusji z udziałem Komorowskiego, dlaczego nie ma szans na debatę, ani także na jej namiastkę jaką była by polityczna rozmowa, dlaczego Komorowski na słowa WSI i Pro Civili reaguje jak diabeł na święconą wodę? Czyżby jego wiodącą i sterującą siłą była …

agenturalna Pro Civili?

zdrada1Fundacja Pro Civili w raporcie Macierewicza to główny dowód na nielegalne działania WSI. Raport dowodzi, że fundacja, zarządzana przez oficerów WSI wspólnie z Wojskową Akademią Techniczną, podejmowała przestępcze przedsięwzięcia biznesowe i sprzeniewierzała olbrzymie pieniądze. W świecie niezależnych mediów wydawało się, że o fundacji napisano już wszystko. Jednak ten temat nie został do końca wyczerpany, tajne dokumenty, będące w posiadaniu gazety “Wprost”, poszerzają zebraną wiedzę, wprowadzają nowe fakty i łączą się ściśle z aneksem do raportu z likwidacji WSI.

W raporcie Macierewicza zawarta była informacja, że ministrami obrony narodowej w opisywanym okresie byli: Stanisław Dobrzański, Janusz Onyszkiewicz i Bronisław Komorowski. W autentycznym dokumencie, który był źródłem aneksu WSI, brzmi to o wiele dosadniej: “Wojskowe Służby Informacyjne, które odpowiedzialne były za kontrwywiadowczą osłonę technologii rozwijanych w ramach projektów badawczych na WAT, same przekazywały je w obce ręce /obcych państw/. Odpowiedzialność za to ponosi nie tylko ówczesny szef WSI, ale także były szef MON. Bronisław Komorowski w sposób szczególny traktował wszystkie kwestie związane z WAT i interesami uczelni. Działo się tak zwłaszcza w okresie, gdy kierownictwo w WSI sprawował gen. Tadeusz Rusak”.

W opisywanym tajnym materiale, odsłaniającym późniejsze losy, w których brała udział Agenturalna Pro Civili, znalazła się też informacja, że gen. Rusak “były dowódca kompanii czołgów przygotowanej do pacyfikacji kopalni “Wujek” /zgłosił się tam jako ochotnik/ – w późniejszym okresie był rekomendowany przez Bronisława Komorowskiego na szefa delegatury UOP w Krakowie i w efekcie mianowany przez Andrzeja Milczanowskiego na to stanowisko”.

Mamy zatem tutaj do czynienia z faktem bezpośredniego współudziału w zdradzie i działalności na szkodę Państwa Polskiego. Schyłek obecnej władzy będzie owocował w coraz to nowsze wstrząsające i oburzające informacje. Miejmy nadzieję, że te niegodne i antypolskie zachowania, doczekają również surowej kary, a nie jak do tej pory ochrony i haniebnych profitów państwowych. Obecny prezydent to kukiełka w rekach “ciemnych mocy”, z suflerem u boku.


PS. Ponoć każdego można kupić – trzeba tylko znać cenę i rodzaj waluty.

Źródło: http://www.wprost.pl/ar/463414/Pro-Civili-nowa-odslona/ – Pobrane dnia: 14.05.2015 roku

________
#ProCivili

Hits: 2321

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Translate »
idź do góry