Najtrudniej poznać samego siebie

Ashwagandha

Ashwagandha

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Ashwagandha. Ma pozytywny wpływ na każdy system w organizmie, dlatego hinduscy święci uznali go za jeden z najlepszych leków ziołowych znanych człowiekowi. Zioło to czczono od ponad 4000 lat i jest ono jednym z najsilniejszych ziół na świecie, co oznacza, że ​​przywraca równowagę ciała i umysłu, bez względu na wszystko. Całe ciało młodnieje, zwiększa się długowieczność, równowaga i moc, Ashwagandha działa na nas rewelacyjnie.

Ashwagandha

Ashwagandha

Gdy jesteś niespokojny, Ashwagandha cię uspokoi, gdy jesteś zmęczony, Ashwagandha zwiększy twoją energię i wytrzymałość. Działa, jakby miała głęboką inteligencję i umiała rozpoznać czego nam potrzeba. Dokładnie wie, czego potrzebuje organizm do równowagi i daje tylko to. Zwiększa żywotność i ogranicza wzrost komórek nowotworowych, silnie pobudza układ odpornościowy, zwiększa ilość krwinek, podnosi poziom przeciwutleniaczy. Przede wszystkim zwiększa długowieczność, ale głównie doprowadza nasz umysł, ciało i ducha do równowagi i harmonii.

Jedną z najważniejszych zalet Ashwagandhy jest pozytywny wpływ na stres, niepokój i nastrój. Badania wykazały, że przyjmowanie Ashwagandhy łagodzi skutki zarówno po odstawieniu silnych medycznych środków uspakajających, antydepresantów, jak i innych środków uzależniających. Znacznie pobudza regenerację komórek nerwowych, wzrost dendrytów w mózgu i ciele. To powoduje, że jest rewelacyjna w leczeniu chorób neurodegeneracyjnych, jak Alzheimer i Parkinson. Poprawia komunikację między komórkami nerwowymi i stymuluje ciało w leczeniu uszkodzonego ośrodkowego układu nerwowego. Leczy bezsenności.

Ashwagandha poprawia pamięć, funkcje mózgu i inteligencję. Ekstrakt Ashwagandhy silnie harmonizuje i równoważy wiele kluczowych systemów w ciele człowieka, zwłaszcza tarczycy i nadnerczy. Dzięki temu, że ma korzystny i pozytywny wpływ na zdrowie i funkcjonowanie nadnerczy, stwarza tendencję do odwrócenia tych problemów. Podnosi znacznie energię ciała, pozytywny nastrój, pewność siebie i spokój. Przywraca także podstawowe energie w organizmie, co powoduje zwiększenie dobrego samopoczucia. Zwiększa zdolności regeneracji, przez co dosłownie odmładza nasze ciało od wewnątrz.

Ashwagandha występuje w różnych postaciach: kapsułki, ekstrakty, proszki, tabletki i inne. Mimo, iż dawkowanie Ashwagandhy jest zupełnie bezpieczne, podobnie jak dawkowanie oleju CBD. Jest to jedno z najbardziej wpływowych i dostępnych ziół psychoaktywnych. Zaleca się, aby kurację rozpocząć powoli i wg swojego harmonogramu dawkowania, patrząc jak ciało na nią reaguje. Podobnie jak w medycynie konwencjonalnej, dawkowanie to naukowe bzdury. Każdy z nas jest inny, ma inny organizm, inne przyswajanie, inną wagę itd. Tak i tutaj należy indywidualnie dobrać dawkę, obserwując uważnie swój organizm.

PS. Na grandę bierz Ashwagandhandę. – August Witti

__________
#Ashwagandha

najnowsze z prawdziwie

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć
Translate »
idź do góry