Ayahuaska mity

Ayahuaska mity

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Ayahuaska mity. Dzisiaj chciałbym omówić ten wiekowy rytuał, gdyż jego popularność wzrasta. a przy okazji pojawia się sporo dezinformacji. Ayahuasca zawiera DMT, przygotowywana przez szamanów działa w związku z tym silnie halucynogennie. Podczas seansu ayahuaskę pije zarówno pacjent, jak i szaman. Obaj doświadczają wizji.

Ayahuaska mityAyahuaska mity:

Stosowanie ayahuaski w celach magicznych znane jest od tysięcy lat. Osoby, które zażyły ayahuaskę twierdzą, że doświadczyły duchowych objawień dotyczących ich celu na Ziemi i prawdziwej natury Wszechświata oraz doznały czystej miłości, mądrości, wglądu we własne wnętrze połączonego z utratą ego, a także otrzymały wskazówki jak być najlepszą wersja siebie.

 1. Ayahuasca to narkotyk
  Ayahuasca to naturalny lek psychoaktywny, który może poprawić jakość życia, ale narkotykiem Ayauasca nie jest. Może zmienić percepcję i pomóc ruszyć w kierunku zdrowszej i szczęśliwszej przyszłości.
 2. To miłość i światło
  Ayahuasca jest często opisywana jako ciepły uścisk. Ale prawdziwy wzrost pochodzi z konfrontacji i zrozumienia najciemniejszych aspektów nas samych. Doznania mogą być bolesne fizycznie i emocjonalnie.
 3. Ayahuasca uzależnia
  Mimo iż ayahuasca jest psychodelikiem, to absolutnie nie uzależnia. Bywają ciemne wizje dość niewygodne, ale one mogą prowadzić do oczyszczającego uwolnienia. Najczęściej są to doświadczenia, które popychają nas do zmiany. W rzeczywistości ayahuasca jest często narzędziem używanym do zwalczania innych szkodliwych uzależnień, ponieważ pozwala nam spojrzeć na nasze życie i zachowania z nowej perspektywy i przejść w kierunku zdrowszego stylu życia.
 4. Może leczyć uzależnienia
  Ayahuasca może zaoferować nam możliwość uczenia się, rozwoju i zmiany, ale nie wyleczy nas z nałogów. Da za to prawidłowy wgląd w uzależnienie i może podpowiedzieć rozwiązania.
 5. Szaman musi pochodzić z Amazonii
  Tu liczy się doświadczenie. Ayahuasquero to szaman u którego rozwinęła się relacja z roślinami i duchem ayahuaski. Pogląd, że jakoby szaman musi mieć określony odcień skóry i pochodzenie, jest przestarzały i szkodliwy.
 6. Zawsze masz wizje
  Ayahuasca działa na głęboko intuicyjnym poziomie i daje uczestnikowi dokładnie to, czego potrzebuje. Czasami są to emocje, czasami zmiana w myślach, czasami uczestnicy nic nie czują.
 7. To jak 10 lat terapii podczas jednej sesji
  Ayahuasca może być jak wiele lat terapii w ciągu jednej nocy. Jedna sesja może sprawić, że osoba poczuje się nowa, nieobciążona i zyska nową perspektywę i kierunek. Problem w tym, że te przełomowe doświadczenia rzadko się zdarzają, a już najrzadziej za pierwszym razem. Bywa, że minie sporo seansów zanim roślina odsłoni nam tajemnice.
 8. Zawsze wymiotujesz i / lub masz biegunkę
  Wymioty i / lub biegunka są typowe podczas ceremonii ayahuasca, ale nie zawsze są gwarantowane. Jednak zawsze występują jakieś rodzaje oczyszczenia. Może to być płacz, ziewanie, pocenie się, śmiech, jęki, trzęsienie się, ale i wymioty i biegunka. Warto zadbać o pusty żołądek przed ceremonią.
 9. Ayahuasca może być śmiertelna
  Odpowiednio przygotowana Ayahuasca nie może zabić. Natomiast połączenie jej z niektórymi lekami może.

PS. Psychodeliki zmieniają naszą percepcję siebie, warto z nich korzystać. – August Witti

_________
#Ayahuaska

Tags: