Najtrudniej poznać samego siebie

Biała rasa cymbałów

Biała rasa cymbałów

w europejsko/filozoficznie/prawdziwie

Biała rasa cymbałów. Biała rasa to jedna z najmniejszych grup podziału antropologicznego gatunku ludzkiego. Odmiana biała obejmuje ludzi przystosowanych do klimatu umiarkowanego o małym nasłonecznieniu; pierwotnie zamieszkiwała tereny lesiste. Charakterystyczny tułów proporcjonalny do długości kończyn, wysoki wzrost i mała ilość pigmentu w skórze ułatwiają tej rasie syntezę witaminy D.

Biała rasa cymbałów

Biała rasa cymbałów

Białą rasę dzielono na nordycką, środkowoeuropejską i śródziemnomorską. Pierwotnie występowała na obszarze całej Europy, północnej Afryki oraz południowo-zachodniej Azji. Obecnie to wymierający już gatunek i nie ma żadnych przesłanek, które wskazywały by, że biała rasa przetrwa. Każdy gatunek nastawiony na progresję kieruje się czystym egoizmem. Albo pożerasz, albo zostajesz pożarty. A biała rasa w sposób absurdalny, zamiast dbać o swój gatunek, rozwój i rozród, nagminnie pomaga innym rasom, a na dodatek gatunkom słabszym. Przyroda zaś sprawiedliwa nie jest, a “biała rasa panów” zamiast troszczyć się o siebie, zaczęła tę przyrodę poprawiać.

Cała działalność Unii Europejskiej to wierutne zaprzeczenie praw przyrody i tego, na czym kultura europejska została zbudowana. Europa jak świat światem wyzyskiwała innych, podbijała, niszczyła i zniewalała. Na tej bazie, podwalinie powstała europejska kultura, religia, splendor i bogactwo. Europa zawsze podbijała, nigdy się nie bratała, a teraz ginie i żaden mur, żadne obostrzenia i nic tego nie zatrzyma, bo multikulti to fakt, a nie mrzonki. Tego co się stało, cofnąć już się nie da i żadne prawa tego nie zmienią. Dlatego też powoli musimy się żegnać z białym człowiekiem i białym kolorem skóry. Mało tego, mimo iż jesteśmy najmniej licznym gatunkiem i rasą, obecnie zmarginalizowaną do niecałego 1 miliarda, nazywa się nas rasistami i tyranami, co zakrawa na prawdziwy absurd.

Mało tego, ten wyrok wydają współplemieńcy, zatem cywilizacja europejska ginie z własnej głupoty i na własne życzenie. To jedyna rasa na ziemi, która mówi, że czarni, muzułmanie, żółci, Azjaci i Arabowie są taką samą rasą. No nie są przecież! Przyznajemy prawa obcym, nie dbając o siebie, ba, nawet prawa większe, odbierając sobie. Żadna inna rasa nie wpoiła swoim przedstawicielom dogmatu, że prokreacja jest passe, że rozmnażanie to drugorzędna sprawa i że świadczy ono o zacofaniu, a brak prokreacji i kariera to postęp. Ba, za sprawą naszych suwerenów, propaguje się gender i homoseksualizm, walcząc i niszcząc wartości rodzinne wbrew samej przyrodzie, wbrew utrzymaniu gatunku.

Dobrowolnie pozbywamy się tego, co stanowi o wielkości rasy i podtrzymaniu gatunku, religii chrześcijańskiej, wartości starych rodów /szlachectwa/, podziałów rasowych, klasowych, jasnych i przykładnych wzorców. Propagacja mniejszość, w tym mniejszości seksualnych, profanacja związków heteroseksualnych, hołubienie mniejszości religijnych i kulturowych to jawna dywersja rasowa i osłabianie własnego gatunku. Co stoi u celu jak nie zanik rasy białej, jakie są przesłanki i pobudki? Zatem Unia Europejska to żaden tam faszyzm czy neonazistowski ruch, żaden komunizm czy socjalizm, to zwyczajna, niczym nie uzasadniona głupota, sowicie opłacana.

Każda z ras czyli Chińczycy, muzułmanie, Żydzi, stara się narzucać swoje norm i prawa, a my jak te barany ustępujemy im miejsca, lecąc z radością w przepaść. Oni bronią swojej suwerenności, zasad, terytorium i kultury, my, jak kurwy, sprzedajemy ją za grosze. I to między tymi trzema gatunkami rozegra się bitwa o Europę. Liczby mówią same za siebie: 2,1 mld Azjatów /większość Chińczyków/, 1,6 mld Hindusów, 1,4 mld murzynów, 1,1 mld Arabów, a nasz niecały 1 mld białych z powodu wyrzutów sumienia oddaje im wszystko co ma, nawet życie.

Chyba, że to już jest kolonizacja kosmitów i chłopaki zaczęli od gatunku, którego najbardziej mogą się obawiać :D.

PS. Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. – Albert Einstein

___________
#Europejczycy

 

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry