Borelioza, czy zakłócenia magnetyczne Ziemi

Borelioza czy zakłócenia magnetyczne Ziemi

w bez kategorii

Borelioza czy zakłócenia magnetyczne Ziemi? Obecna degradacja pola magnetycznego Ziemi w połączeniu z elektronicznym środowiskiem człowieka jest odpowiedzialna za syndrom niedoboru magnetycznego. Objawy tegoż niedoboru obejmują sztywność ramion, pleców, szyi, ból w dole pleców i bóle w klatce piersiowej bez konkretnego powodu, nawykowe bóle głowy, zawroty głowy i ogólne zmęczenie, różne zapalne i zwyrodnieniowe choroby stawów /zapalenie stawów/. Terapia magnetyczna, którą z powodzeniem możemy tutaj zastosować, sięga czasów starożytnych Egipcjan. Od dawna uważa się, że magnesy mają właściwości lecznicze związane z bólem i sztywnością mięśni.

Borelioza, czy zakłócenia magnetyczne ZiemiBorelioza, czy zakłócenia magnetyczne Ziemi?

Chińscy uzdrowiciele już 200 lat p.n.e. używali na ciele magnetytu, aby korygować zaburzenia równowagi w przepływie qi, czyli energii. Terapia magnetyczna jest coraz powszechniej stosowana jako alternatywna metoda uśmierzania bólu. Od późnych lat pięćdziesiątych setki badań wykazały, że magnetoterapia jest skutecznym, nieinwazyjnym, wolnym od leków sposobem zmniejszania bólu, zwiększania elastyczności i promowania naturalnego procesu leczenia organizmu. Magnesy stosowane na skórze rozluźniają ściany naczyń włosowatych, zwiększając w ten sposób przepływ krwi do bolesnego obszaru. Pomagają również zapobiegać skurczom mięśni, które leżą u podstaw wielu form bólu. Kolidują również z reakcjami elektrochemicznymi zachodzącymi w komórkach nerwowych, utrudniając ich zdolność do przekazywania informacji o bólu do mózgu.

Ból można kontrolować za pomocą dostępnych bez recepty środków przeciwbólowych, ale w przeciwieństwie do leków przeciwbólowych, magnesy nie niosą ze sobą żadnego ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Jeśli coś działa i nie ma skutków ubocznych, należy tego użyć. We współczesnej medycynie zbyt wiele osób cierpi i umiera w oczekiwaniu na skuteczną lub zatwierdzoną terapię, zaś zmiany magnetyczne Ziemi powodują coraz więcej dolegliwości. Najczęstsze dolegliwości jak już wspomniałem to bóle głowy, migreny, cieśń nadgarstka, bezsenność, tłumienie apetytu, zapalenie ścięgien, zapalenie stawów, ból szyi, pleców, stóp, kolan i barków. Wszystko to co współcześnie nazywamy boreliozą.

Ziemskie pole magnetyczne słabnie i to właśnie jest przyczyną zaburzeń w ludzkim ciele. To pole nie dosyć, że się zmienia /przebiegunowanie/ to dodatkowo w szybkim tempie maleje. A jeśli to się utrzyma, ziemskie pole magnetyczne w końcu osiągnie zero za ok. 200 lat. Mówi się, że wraz ze spadkiem zmieniają się również kąty ziemskiego pola magnetycznego. Ponieważ ludzie od dawna znajduje się pod wpływem ziemskiego pola magnetycznego, każda zmiana w tym polu powoduje zaburzenia w ludzkim ciele. Nawet niewielka zmiana w ziemskim polu magnetycznym mocno wpływa na ludzkie ciało.

Borelioza, czy zakłócenia magnetyczne Ziemi – Podsumowanie:

Degradacja ziemskiego pola magnetycznego w połączeniu ze środowiskiem elektronicznym człowieka jest odpowiedzialna za „syndrom niedoboru magnetycznego”. Objawy obejmują sztywność ramion, pleców, karku, bóle krzyża i klatki piersiowej bez konkretnego powodu, nawykowe bóle głowy, zawroty głowy, ogólne zmęczenie, różne zapalne i zwyrodnieniowe choroby stawów takie jak zapalenie stawów, to co współczesna medycyna określa mianem boreliozy. Za pomocą magnesów i biżuterii magnetycznej możemy uwolnić się od tych stanów. Istotne jest także uziemianie ciała, czyli częsty kontakt z podłożem. W wielu typach tych dolegliwości wskazane jest zakopywanie stóp w ziemi. A w przypadkach trudnych, nawet całego ciała.

PS. Jesteśmy magnetyczną energią falową, nie fizyczną. Zatem leczyć winniśmy się magnetyzmem. – August Witti

______________________
#ZakloceniaMagnetyczneZiemi