Najtrudniej poznać samego siebie

Bywa

Bywa

w kwantowo/oświecenie

Bywa że zdarza się aktywność w górnej części głowy / ucisk w różnych częściach mózgu/. Zdarza się swędzenie, mrowienie, brzęczenie lub pisk w głowie lub wokół głowy. To zmieniające się ciśnienie w różnych częściach głowy i mózgu to energia, która zmienia nasze receptory, na bardziej czułe, bardziej wrażliwe. Wzmocnienie zmysłów.

Bywa

Bywa

Uwaga zostaje zwiększona na każdym poziomie. Możemy słyszeć wyższe lub niższe częstotliwości dźwięku, piski, szmery. Kolory mogą być jaśniejsze i czystsze, zapachy bardziej wyraziste i żywe. Kubki smakowe mogą dostarczyć nam różnicę subtelnych zmian smaku. Dotyk może być bardziej odczuwalny. Generalnie słyszymy lepiej, widzimy więcej, czujemy intensywniej.

Zmiany w ciele

Bóle jakie się nam przydarzają, wyczerpanie lub przeskok energii /wyładowanie/, coś na kształt grypy, kłopoty trawienne, wzdęcia, zmiany popędu seksualnego, to powszechna reakcja i fizyczne symptomy zmian energetycznych jakie w nas zachodzą. To tzw. „przebudzenie” staje się tą najważniejszą sprawą, z którą zmagamy się na co dzień. Ale pamiętaj stała Schumana, czyli rezonans Ziemi stale wzrasta.

Zmiany wagi

Zmieniają się nawyki żywieniowe i zdolność organizmu do przyswajania pożywienia. Co za tym idzie zmniejsza się masa naszego ciała. Pojawia się potrzeba mniejszej ilości jedzenia i snu. Pojawia się potrzeba uziemienia, chodzenie na bosaka, tym samym zwiększa się apetyt i wzrasta trawienie. Potrzebujesz ruchu, przeciągania, bywa, że ciało się ustawia. Twoje ciało to twój pojazd. Ty dostarczasz mu paliwa, chłodzenia, odpoczynku, generalnie energii, a ono się porusza bezproblemowo.

Łaknienie

Ciało samo daje znać, co chce, a czego nie potrzebuje. Bywa, że odrzuca mięso w sposób kategoryczny lub nagle chce nabiału, bo w domyśle wapnia. Ale bywa, że konkretnie chce żelaza i przychodzi ochota na szpinak. Dobrze te podpowiedzi zrozumieć, a nie pozwalać mu zżerać tynk ze ścian. Sami możemy to co chce nasz organizm skalibrować, określić i dostarczyć. Inaczej narażamy się na ekscesy żołądkowe.

Zawroty głowy

Zdarzają się zawroty głowy, zdarza też utrata stabilności. Organizm nasz przywraca równowagę na wielu poziomach. Również w uchu wewnętrznym, które jest bardzo wrażliwe. Mogą zatem wystąpić zawroty głowy i piski spowodowane zmianami ciśnienia krwi w głowie. Nie jest to coś, czym należało by się martwić.

Wybuchy energii

Nasze ciało rezonuje obecnie z energiami o wyższej częstotliwości niż dotychczas znaliśmy. Jeśli czakra zostanie nagle wyczyszczona, jeśli stare komórkowe wspomnienia zostaną przez nas usunięte, bo rozwiązane, powstanie wybuch energii. która dostanie się w to puste miejsce i radosna reakcja naszego ciała. Drugim takim wybuchem jest sam skok świadomości, gdy wszystko od tej pory się zmienia i jak mawia mój świadomy braciszek Kosi Mazaki – „aaaaa, to tak to wygląda”.

Upadek, wypadek

Nasze ciało zmienia się na poziomie komórkowym. Zatem zmienia się też nasze DNA. Kiedy zaś przestawiasz swoje DNA, nic dziwnego zatem, że możesz mieć zaburzenia równowagi, koordynacji i sprawności ruchowej. To tak jakbyś poodkręcał i pozmieniał wszystkie śrubki w samochodzie i chciał jechać. Warto trochę się z tymi zmianami zapoznać i ogarnąć niejako, aby nie były dla nas zaskoczeniem. Przynajmniej przyjąć je do wiadomości.

Szybszy wzrost

Bywa, że wraz ze zmianą nawyków żywieniowych szybciej rosną włosy i paznokcie, ale i kości. Dlatego miej to na uwadze i naprawiaj to, co naprawiasz, ćwicz, co ćwiczysz i usprawniaj co usprawniasz. Ale świadomie korzystaj, bo być może przegapisz chwilę na uzdrowienie. W tym okresie zauważyć można możliwość uruchomienia zastanych stawów i szybką rehabilitację.

Nietolerancja, alergie

Może się zdarzyć, że ciało coś odrzuca, z tego co mu dostarczamy, dając nam znać bólem, dyskomfortem, mocnym odczuciem. Wsłuchajmy się w to ciało i jego potrzeby świadomie, a nie jak uprzednio ładujmy jak do worka. Paliwo musi być właściwej jakości, ćwiczenia dobrane, myśli klarowne. To Twoje ciało do cholery, nie kogoś innego, Twoje życie, Twoje wybory. Zrób coś, ale przede wszystkim rusz się.

Kołatanie serca

Może to być reakcja lękowa w związku z zachodzącymi zmianami w naszym organizmie, ale też objaw nietolerancji. Powróć do tu i teraz – oddychaj bardzo powoli i głęboko. Weź oddech i zaaprobuj tlen z płuc z wdzięcznością. Uświadom sobie, że jesteś całkowicie bezpieczny. Twoje serce zwalnia, stabilizuje się i uspokaja. Głęboki oddech – wdech nosem – wydech ustami.

Wyglądasz młodziej

Następstwem świadomości jest szczęście, miłość i spokój. Zatem nasze ciało wygładza się, zasinienia i przebarwienia znikają, ciało się prostuje, krok staje się pewny bo świadomy. Ponadto sen, który przy tych zmianach się wydłuża, powoduje ozdrowienie i przyjęcie należytej postawy. Dobrze jest te zjawiska wspomóc np. ćwiczeniami, jazdą na rowerze, dietą, nawykami, co Ci tam do głowy przychodzi.

Uderzenia mocy

To nagłe uderzenie energii /gorąca/. To rekalibrowana jest równowaga hormonalna. Pomaga modlitwa, mantra i głębokie oddechy. Nie należy popadać w panikę, albo apatię. Dobrze jest się uziemić, przytulić do jakiegoś drzewa i trwać w byciu.

Erupcje skóry

Bywa, że powstaje trądzik – w wyniku stresu i zmian pożywienia. Mogą wystąpić wypryski, wysypki, pokrzywki, ale i narośla skórne i kurzawki. Są to objawy tymczasowe i na ogół szybko ustępują. Nie przywiązuj się do tego, ale też staraj się łagodzić objawy.

Bywa – Podsumowanie:

Te wszystkie składowe pojawiają się w nas gdy stajemy się świadomi siebie. Wzmocnienie zmysłów jest tak silne, że ciągle nas zaskakuje. Wzrost świadomości zaś przekłada się na nasze lepsze życie. Ta lepszość to zdrowie, sprawność i młodość.

_______________
#RozwojSwiadomosci

 

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry
Skip to content