Najtrudniej poznać samego siebie

Bździoch esbecji

w polsko/patriotycznie/prawdziwie

Codziennie w mediach Schetyna, Petru, Kalisz, Giertych i inni wylewają wiadra pomyj. Codziennie kłamstwa, socjotechnika, przeinaczanie, manipulacja. Codziennie Olejnik, Lis i Kolenda-Zaleska łżą jak z nut, toczą pianę i strzelają jadem. Dołączają się do tego różne hiper galaktyczne karły, czyli wymarłe gwiazdy. A tak naprawdę to ostatni …

bździoch esbecji. Taki wielki pierd :).

Bździoch esbecjiA teraz do rzeczy. Z polskiej armii wyleciał najważniejszy generał, za nim lecą mniej ważni, ale o niedwuznacznej przeszłości, ubecy stracili pieniądze, “dziennikarze” usłyszeli kim tak naprawdę są, ale na pewno nie władcami dusz, jak myśleli. PO i Nowoczesna nie mają już nic do gadania, a spór TK i Rzepliński zaraz będą przeszłością. Zaczęło się wielkie czyszczenie sądów i palestry. Wsadzani są kolejni aferzyści, skorumpowani politycy i malwersanci.

Już nikt nie walczy o premie, bo nie dostanie. Tak naprawdę to te wszystkie akcje KODu to ostateczna walka o przeżycie. Ale odbywa się to w desperacji, a oni wszyscy ledwie zioną. Za chwilę ruszą dalsze procesy i pozostanie wybór “donosić i chociaż trochę złagodzić karę, czy pójść siedzieć na lata, przy stracie majątku?”. Wyboru praktycznie nie ma.

Ściekowe media, które same stoją w tej beznadziejnej pozycji, robią atrapę protestów z powodu “cenzury”. Kłamstwa w żywe oczy, manipulacje i nieustanne myślenie, że naród jest głupi, że zaślepiony, że niekumaty i nie widzi. A naród widzi, rozmawia, dyskutuje. To ostatni zryw WSI, SB, mediów i polityków kontrolowanych przez byłe służby. W sejmie zobaczyliśmy cały potencjał polityczny, a na ulicach cały potencjał wsparcia – tzw. “WIELKIE NIC”. Zaobserwowaliśmy, na krótką chwilę, cały potencjał opozycji i ostatni zryw przed całkowitą kapitulacją, procesami i więzieniem. Czas zacząć śpiewać, misiaczki, donosik za grosik.

Nie ma w Polsce żadnej rewolucji, żadnego przewrotu, żadnej wojny domowej czy nocnej zmiany, jak to mówią z tęsknotą i rozrzewnieniem. NIE MA NIC. Teraz to tylko porządki nam pozostają. PiS kasuje poszczególne grupy wpływów, związane z minioną epoką. Nie da się ogłupić już Polaków. Naród czeka na rozliczenie. Ale nie odpuści! Nawet PISowi nie odpuści, gdyby nie zechciał tego prowadzić. Znajdą się inni chętni i tylko oni mają rację bytu politycznego.

PS. Oko za oko, ząb za ząb.

_________
#Komuchy

Hits: 822

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
Translate »
idź do góry