Najtrudniej poznać samego siebie

Cannabis Coach

Cannabis Coach

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Cannabis Coach. Wciąż tworzy się nowa profesja, także w Polsce – Cannabis Coach. Powstały już instytuty cannabis coachingu, które zajmują się głównie zdrowiem. Oczywiście pod kątem zastosowań konopi i samej marihuany w odzyskiwaniu zdrowia. To bardzo złożone zagadnienie, bo konopie i ich odmiana jako święta roślina, ma do oferowania pełny zakres i wachlarz dobrodziejstw i zastosowań. O czym już na szczęście się głośno mówi, nawet w naszych mediach. Przewiduje się nawet boom na polskim rynku związany z całkowitym uwolnieniem konopi. Zgadzam się z tym całkowicie – opłyniemy miodem i mlekiem. Ale tu nie o tym.

Cannabis Coach

Cannabis Coach

Ciekawi mnie zastosowanie marihuany i co ona ma do powiedzenia w kwestiach zdrowia i świadomości. Otóż bardzo wiele ma. Przede wszystkim, marihuana walczy skutecznie z każdym bólem. Dla mnie, człowieka który przekroczył rubikon i połowę życia, mogła by ta marihuana nie mieć już innych zastosowań. Ale ma! Na dodatek walka z bólem to tylko wierzchołek góry lodowej. Ciekawi mnie ten temat i to bardzo, z oczywistych względów, ale to nie oznacza, że chodzę na haju całe dnie. Ha.

Na temat zastosowań marihuany powstało już setki portali, opracowań i badań. Są szpitale specjalistyczne, są farmy odmian zdrowotnych i to nawet u nas w kraju. Okazuje się bowiem, ze to Polska zaopatruje Niemcy. W całym wolnym świecie maszyna poszła w ruch. Nawet ostatnio Izrael dołączył. A u nas wciąż chujowy klimat. Widzenie wybiórcze i głupota. Ale, ale – co ja to odpier…!

Otóż na współczesnym rynku, mamy już setki odmian konopi.

A dzięki hodowcom i breederom z wolnego świata, konsumenci marihuany, zarówno ci zdrowotni jak i ci rekreacyjni, mają dzisiaj dostęp do setek różnych odmian. Szacuje się obecnie aż 779 odmian konopi, a każda z nich ma unikalną kombinację smaków, zapachów, efektów zdrowotnych i proporcji kannabinoidów. Każde z nich czemuś innemu może służyć, co innego leczyć, nawet w obrębie jednej z odmian. Wyróżnikiem waporyzacji czy spalania jest temperatura. Zatem wcale ziołem nie trzeba się ujarać.

Dostępne są już elektroniczne urządzenia waporyzery, które za pomocą aplikacji na telefony mobilne ustalają temperaturę spalania konkretnej odmiany. Skądinąd ciekawe, że w kraju prohibicji urządzenia do zaawansowanego spalania są wolne i można je kupić w byle galerii. Ale do tematu … bo właśnie tutaj dzieją się cuda. Okazuje się bowiem, że zwykła roślina, wcale taka zwykła nie jest. Że jej kryminalizacja to największy błąd ludzkości. Bo aby korzystać w pełni z dobrodziejstw tej rośliny, najpierw trzeba ją poznać, a później się tego nauczyć. A ktoś musi przecież uczyć. NO!

Cannabis Coach – Podsumowanie:

Zatem jak wspomniałem, zagadnienie Cannabis Coachingu jest ogromne, dosyć zaawansowane i wymagające poświęceń, a przede wszystkim świadomości. Hasłem świadomym jest pomagać nie szkodzić. Wszak miłość jest tym czego najbardziej nam ludziom brak, a ten brak jest powodem naszego cierpienia. Tak trudno to dostrzec?

PS. Mądrej głowie dość dwie słowie, albo cztery. – August Witti

____________
#CannabisCoach

najnowsze z oświecenie

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny? Osoba autentyczna to ktoś, kto ceni przejrzystość, rzetelność i
http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo

Czym jest ambicja?

Czym jest ambicja? Aby osiągnąć życiowy sukces, spełnienie marzeń, rozwój osobistej świadomości,
Translate »
idź do góry