Chłop z brodą

Chłop z brodą

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Chłop z brodą. Zadziwiające, że moda na brody przyszła wraz z islamizacją. Modny jest duży zarost i “zezwierzęcenie”. Czemuż to, pytam? Aby oswoić nas z barbarzyńskim multi-kulti, propaguje się w mediach “modę na brodę”. Do niedawna grupa mężczyzn z brodami była niepokojąca, kojarzyła się nam z lumpami, żydami i generalnie obcą kulturą. Liberałowie zarządzili więc brody, patrz Palikot.

Chłop z brodą

Chłop z brodą

Pewno w niedługim czasie dyktatorzy mody, celebryci, gwiazdy filmowe i politycy zaczną nosić hijab. Kobiety będą przemykać w khimar /chusta na głowę/. Później przyjdzie moda na ubiór i zakryte ciało. A na koniec zmiany prawne, które będą regulować wszystko i karać, trzymać w ryzach i za mordę. Dotychczasowa religia chrześcijańska i katolicka zezwala prawie na wszystko i jest niezwykle tolerancyjna, ale jest passe.

Islam zaś ze swoimi ograniczeniami, nakazami i karami to religia terroru, a przecież o to tutaj chodzi. Albo przejdziesz na islam, albo utniemy ci głowę. Jak przeciwdziałać temu samounicestwieniu? Ano tak jak radzi na razie PIS, wzmocnić moralność i zasady propagacją hasła “Bóg, Honor i Ojczyzna”, wesprzeć wiarę chrześcijańską, nie KK, nie kościół w ogóle, a wiarę z jej zasadami i moralnością oraz zawiązać porozumienia, unie, współpracę z krajami słowiańskimi mającymi tożsamą do naszej kulturowość, mentalność i zasady.

Chłop z brodą – Podsumowanie:

Oczywiście społeczeństwo musi dostrzec te zagrożenia, przemiany i wyciągać z nich wnioski. Dla nas Polaków zarówno islam, jak i judaizm są zagrożeniem kulturowym. Ba, żeby to wiązało się tylko z kulturą, to pół biedy, ale wiąże się to za zmianą status quo Polaków. Zatem nie bagatelizujmy niby błahej sprawy jaką jest moda na brody, ubiór czy muzykę. Nie dajmy się ponieść liberalizmowi, bo nic on nam tak naprawdę nie przynosi, oprócz osłabienia naszej pozycji względem innych. Niech moda na  brody, azjatycki ubiór czy mentalność terrorysty stanie się synonimem obciachu, siary, wiochy i prawdziwego barbarzyństwa.

Niech nie omamią nas fałszywe nowinki, niech nie wciągnie nas anty moralny ruch, nie wspierajmy obcych kultur, bo po prostu finansujemy ich ekspansję. Doceńmy nasz dom, kraj, przyrodę, morze, jeziora, lasy, góry i brońmy ich, żeby ich nie stracić. To bogactwo naszej polskiej ziemi jest sporym wyzwaniem dla obcych i kąskiem, którego nigdy sobie nie odpuszczą. Gdy w Azji i Afryce, ale także w USA skończy się ropa, węgiel i bogactwa mineralne, zostanie im tylko piach. Zrozumieć należy, że to co się obecnie dzieje to inwazja i wojna o złoża i ziemię, bo każda nacja chce żyć, ale jak się okazuje to nam dane jest zasiedlać bogate ziemie. Walczmy zatem, ale najpierw ogólmy brody.

PS. Ortodoksom nie wolno brody ani ścinać, ani golić.

______
#Islam

Hits: 493