Najtrudniej poznać samego siebie

Co na to kościół?!

Co na to kościół?!

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Co na to kościół?! Siedem sakramentów kościoła katolickiego: chrzest, bierzmowanie, komunia, pokuta, małżeństwo, kapłaństwo oraz namaszczenie chorych, są niczym innym jak sprawowaniem kontroli nad duszami swoich wiernych. Celem tych obrzędów jest gromadzenie i kradzież energii poprzez praktyki pieczętowania ludzi.

Co na to kościół?!

Co na to kościół?!

Od 1700 lat trwają te praktyki, aż do dzisiaj. Sobór nicejski /325 rok/ był ostatecznym zawarciem paktu z diabłem. Od wieków trwa też pieczętowanie ludzi, poprzez czarnomagiczne rytuały zwane sakramentami. Co? Myśleliście, że czarna magia to wymysł pisarzy i filmowców?

Narodzone dziecko rodzice przynoszą kapłanom dobrowolnie, aby ci dokonali rytuału chrztu, dalekiego od obrzędu opisanego w Ewangeliach, pozbawione świadomości i dobrowolności. Proceder polega na polewaniu głowy niemowlęcia i wezwaniu szatana. Obrzęd chrztu to egzorcyzm, który rzekomo ma sprawić, aby szatan i demony opuściły nowonarodzone dziecko. Skąd takie założenie, że dziecko /niemowlę/ jest już nawiedzone przez szatana?

Przecież dziecko to istna tabula rasa, skąd zatem założenie już istniejącego zła!? Magia to wezwanie, świadome wysłowienie w celu spełnienia. Działa w ten sposób, że jeśli wzywasz “coś lub kogoś” po imieniu to wymieniony przychodzi, a rzecz spełnia się. A jeśli “coś” wypędzasz, a tego czegoś w rzeczywistości nie ma, to przyjdzie, bo usłyszawszy swoje imię, traktuje to jako zaproszenie. Ten egzorcyzm chrztu jest wskazaniem demonicznym siłom, gdzie mają swoją nową ofiarę. Po egzorcyzmie następuje inwokacji szatana, kapłan namaszcza dziecko olejem, polewa dziecku głowę wodą i namaszcza ją tzw. świętym krzyżmem, kreśląc znak krzyża. Jakiego krzyża?

Co na to kościół?!Na czubku głowy, o czym ludzie pracujący z energią wiedzą, znajduje się ujście centralnego kanału energii, znanego jako czakram sahasrara. To tędy dusza opuszcza ciało w momencie śmierci i w tym miejscu ludzie oświeceni łączą się ze światem duchowym. Kapłani w momencie chrztu kradną duszę dziecka, pieczętują ciało poprzez czynności magiczne, aby dusza nie mogła do ciała powrócić. Po chrzcie mały człowiek nie ma najważniejszej części siebie /duszy wiodącej/, pozostając dalej tworem niekompletnym, bez Jaźni. Aby odzyskać duszę, należy przejść przez trudny proces łamania pieczęci.

Bierzmowanie to także magiczna pieczęć założona na trzecie oko. “Przyjmij znamię daru ducha świętego” – słyszy bierzmowany, po czym biskup /bo to on zakłada tę pieczęć/ dotyka symbolicznie policzka delikwenta /w dawnej formule uderzał/. W kościele prawosławnym pieczętuje się czoło, dłonie, pierś, stopy św. krzyżem, wypowiadając formułę: “Pieczęć daru ducha świętego”. Trzecie oko, zwane czakramem adżnia, jest wewnętrznym, duchowy narządem percepcji pozazmysłowej.

Bez pieczęci umożliwia przeżycie wizji, iluminacji, jasnowidzenia, itp. Kapłani po prostu zamykają to oko pieczęcią, aby człowiek bierzmowany nie był zdolny do samodzielnego doświadczania wizji przyszłości, jasnowidzenia, itp. Nikt nie ma prawa poznawać tamtej strony, a wszyscy, którzy to czynią np. Ojciec Pio, byli i są szykanowani przez kościelnych funkcjonariuszy bezpieczeństwa. Kilka przypadków oficjalnego uznania wizji i objawień, np. w Fatimie, było wymuszone przez miliony wiernych i zostały uznane dla kolosalnych wpływów kościoła.

Świadomość człowieka jest potężnym narzędziem z nieograniczonymi możliwościami, pod warunkiem, że człowiek ma dostęp do swego umysłu, Jaźni. Wówczas człowiek jest wolną istotą. Jeśli zaś traci prawo dostępu, jest jak maszyna. Obrzędy kościoła są obrzędami magicznymi. Kościół wmawia nam winę, grzech pierworodny itp., po czym dla odkupienia każe nam jeść ciało Chrystusa i pić jego krew, łamiąc w ten sposób tabu kanibalizmu.

Magia, co wiedzą już oświeceni, działa m.in. na takich zasadach, że jeśli uznasz coś za coś innego, to ta rzecz się staje tym, za co ją uznałeś. W tej kwestii już mamy doświadczenia Keshe, Orgonu, Energii, Plazmy i wiemy, że możemy karmić się energią, leczyć, ba, nawet z niej budować. Wszystko zależy od stanu wiedzy, umiejętności, a w istocie od wiary, czyli 100% pewności.

Pozostałe sakramenty, czyli spowiedź i pokuta, związane są z utrzymywaniem człowieka w poczuciu winy, tak aby kontrolować jego poczynania. Małżeństwo i kapłaństwo związane są z kontrolą popędu płciowego i kontrolą systemu dziedziczenia. Chodzi o to, aby kapłan w celibacie nie mógł przekazać swojego majątku poza kościół. Kontrola energii seksualnej to potężną moc. Na koniec ostatnie namaszczenie, gdzie kapłan podczas rytuału zamyka umierającemu najsilniejszą czakrę u podstawy kręgosłupa /kundalini/.

Normalnie w chwili śmierci kundalini przebudza się i wędruje wzdłuż kręgosłupa do czakry korony /na czubku głowy/, a stamtąd poza ciało. Zapieczętowana czakra korony, zapieczętowaną czakra podstawy i kundalini zostają przejęte przez kapłana i przekazane dalej szatanowi. Tym sposobem od wieków rabowane są dusze ludzkie, następnie zostają uwięzione i zasilają kościół, który dzięki tej mocy gromadzi bogactwa ziemskie i ludzkie, nie bojąc się niczego.

Kościół działa jak koń trojański. Ludzie biorą go za coś, czym w rzeczywistości nie jest. Sądzą, że spotkają tutaj Jezusa, miłość, przebaczenie, ale to tylko pozór. Zadziwia to, gdyż ostatnio wiele spraw ujrzało światło dzienne. Joseph Ratzinger /odsunięty Benedykt XVI/ stwierdził, że “Boga nie ma!”, a jezuita Jorge Mario Bergoglio SI /Papież Franciszek, który ma również abdykować/ uznawany jest za czarnego papieża. Światło dzienne ujrzały też praktyki seksualne i nie tylko kościoła, co wcale nie przysparza im zwolenników.

Co na to kościół?! – Podsumowanie:

Okazuje się, że kościół to jedna z najniebezpieczniejszych, najpotężniejszych organizacji na ziemi, karmiąca się energią ludzi wbrew ich woli, przekuwająca tą energię na władzę, potęgę i nie koniecznie dobrą siłę. Można się przyjrzeć dokładnie wielu postaciom współczesnego kościoła, np. Matce Teresie, wówczas po zapoznaniu z prawdą włosy staną na głowie z oburzenia i zaskoczenia. Tylko pozbawienie jej dopływu energii może go zlikwidować.

PS. Ci, którzy dzierżą władzę, powołują się na prawa boskie. Jest to najlepszy środek zachowania tyranii.

Źródło: Pieczęć czyli jak ukraść człowiekowi duszę – Niektóre praktyki religijne z punktu widzenia magii – Pobrane dnia: 03.10.2016 r.

_______
#Kosciol

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry