Najtrudniej poznać samego siebie

Co powiesz to się ziści

Co powiesz to się ziści

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Co powiesz to się ziści. Zadziwiająca prostota działania kreacji, fenomenalna wręcz zasada działania, ale i logiczna w swej konstrukcji. Należy tylko uważnie formułować słowa, zwłaszcza te wypowiedziane z przekonaniem i stanowczością.

Co powiesz to się ziści

Co powiesz to się ziści

Świat tak naprawdę nie wie czego oczekujesz dopóki tego nie wyrazisz. Możesz to robić mentalnie, jeśli masz już taką moc, ale możesz to zrobić całkowicie tradycyjnie poprzez świadome wypowiedzenie życzenia „Sezamie otwórz się” 😀 . Wszystko zaczyna się od zrodzonego pomysłu, który jest niczym innym jak myślą. Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na swoje myśli, rozpoznanie ich pochodzenia i ładunku. Uwaga, a raczej uważność, jest jedną z najistotniejszych umiejętności, jakie posiadasz. „Zwrócić uwagę na”, „odwrócić umysł ku”, „pochylić się nad”, to stan umysłu adekwatny do przedmiotu koncepcji lub myśli.

Oczywiście to my decydujemy o czym myślimy i nad czym się skupiamy. Możemy wybrać obiekt uwagi, skoncentrować się na tym, co istotne, kluczowe. Możemy też wycofać uwagę z rzeczy, bądź kwestii nieistotnych, mniej ważnych lub nieważnych, aby je po prostu zbagatelizować i odsunąć od siebie. Nasze postrzeganie rzeczywistości jest związane z tym, gdzie i w jaki sposób skupiamy swoją uwagę. To, na co patrzymy, może nie być przedmiotem naszej uwagi, zatem nasze fizyczne oczy i uszy mogą być poza naszą uwagą. Ale coś musi być uważne.

Zwróć zatem uwagę na świat wewnątrz siebie, na swoje pragnienia, dążenia i myśli. Naucz się skupiać uwagę na rzeczach istotnych i ważnych, bo szum myśli działa destrukcyjnie na twoje życie. Jeśli pojmiesz czym w istocie jest skupienie uwagi, jeśli dodatkowo zaangażujesz w to inne płaszczyzny zmysłowe i emocjonalne np. słowa, wówczas doznasz „objawienia” jakim jest spełnienie i na własne oczy zobaczysz realizację tych słów wypływających bezpośrednio ze świadomych myśli. Oczywiście spełnienie nie musi wyrazić się natychmiastowo, ale z pewnością jest bliżej niż dotychczas, a przede wszystkim realne.

Co powiesz to się ziści – Podsumowanie:

Każda zmiana myśli, wątpliwości lub skupienie i zdecydowanie, przybliżają, bądź oddalają cel. Co słychać? Odpowiedź „stara bieda”. Myślisz, że ta odpowiedź pomoże Ci osiągnąć cel? Nie! Myśl „jestem chory” + werbalizacja, może pogrzebać szansę na zdrowie. Dlaczego? Bo świat, który nieustannie chce ci służyć, nie wie czego pragniesz. A może chcesz być chory, cierpiący i uwikłany. Może do czegoś Ci jest to potrzebne. Jeżeli nie jest, wyraź to myślą, słowem i uczynkiem. Zasady są proste.

A tak na marginesie, skoro chcesz by Twe życie było szczęśliwe i wspaniałe, nie papraj się w negatywnych myślach i nie rzucaj negatywnymi zdaniami lub słowami. One działają na Twoją niekorzyść. To nie w pełni moje pomysły i przemyślenia. O tym mówi fizyka kwantowa i mistrzowie oświecenia duchowego. Zatem do dzieła, skup się i działaj. Ale zawsze wyjaw swój cel głośno przed sobą. Niechaj cała Twoja osoba je zarejestruje i wespół dąży do celu.

PS. A słowo stało się ciałem.

_____
#Mowa

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry