Najtrudniej poznać samego siebie

Co to jest normalność

Co to jest normalność

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Co to jest normalność? O co tak naprawdę toczy się w Polsce walka, o co chodzi z tą całą dekomunizacją i naprawą? Otóż zastanawiając się nad obrazowym przedstawieniem tego tematu, doszedłem do niebagatelnych wniosków i sądzę, że dobrych przykładów. Cała walka z wciąż upadającym starym systemem toczy się o normalność.

Co to jest normalność

Co to jest normalność?

Ludzie mądrzy i zaradni całe życie walczą o samorealizacje i poprawę bytu. Chcą służyć innym, ale nie klepać biedy i modlić się o wsparcie, lecz je mieć i korzystać z faktu swojej mądrości, która jest doceniona. Zatem człowiek, który wymyśla dla siebie sposób na samozatrudnienie i działalność gospodarczą, winien mieć wsparcie i wręcz zachętę do takiej postawy. W końcu ponosi on cały ciężar bytu, nie oglądając się na państwo i fakt, że niezbywalnym prawem człowieka jest praca.

Taki człowiek powinien mieć wszelkie ułatwienia w załatwieniu rejestracyjnym, okres ochronny na swoją działalność. A jeśli ma dobrze przygotowany biznes plan i chce zatrudniać innych, winien mieć również, poza instytucjonalnym, wsparcie finansowe w postaci preferencyjnych kredytów. Rzecz ma się podobnie z racjonalizatorami i pomysłodawcami. To oni tak naprawdę budują naszą rzeczywistość i są kowalami postępu, zatem procedury patentowe, wsparcie instytucjonalne i kredyty preferencyjne w normalnym kraju winny być standardem, a nie czymś kuriozalnym i szemranym.

To nie układ powinien stanowić o wartości danego pomysłu, lecz jego praktyczne zastosowanie i przydatność społeczna. Pomysłodawca, twórca, racjonalizator, winien mieć wsparcie a priori, a nie kłody pod nogami i ciągłe wymuszenia łapówek, bakszyszów, wejścia w układy i płatność za ochronę. Taka działalność nazywa się na całym cywilizowanym świecie, działalnością mafijną. A niestety do tej pory w naszym kraju to był standard władzy. Zatem ni mniej ni więcej, ale przyszło nam żyć w państwie mafijnym i skorumpowanym do szpiku kości. Tutaj nie chodzi o walkę z ludźmi o odmiennym zdaniu, nie chodzi o zwalczanie odmiennych przekonań.

Co to jest normalność – Podsumowanie:

Chodzi o batalię w obronie normalności i walkę z pasożytami społecznymi, którzy za swą władzę wymagają zapłaty, za zgodę na normalność – bonusów, a za Twoją pomysłowość i pracę udziałów w Twoim interesie, działalności, pomyśle. My i oni nie różnimy się poglądami, ani też sympatiami politycznymi. Różnimy się koligacjami rodzinnymi, nepotyzmem, sztuczną zależnością i podziałem klasowym z przeszłej epoki, gdzie ludzie bez zasad, pazerni i bezwzględni, rządzą większością normalnych, spokojnych i uczciwych obywateli. Walczymy zatem o normalność – w sensie prawa i porządku, walczymy o klasowość – w sensie zasług, chcemy równości – w traktowaniu, be żadnych przywilejów, ale też bez poddaństwa.

PS. W każdym nor­malnym człowieku tkwi sza­leniec i próbu­je wy­dos­tać się na zewnątrz.

____________
#NormalnyKraj

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry