Najtrudniej poznać samego siebie

Co to jest synchroniczność

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Co to jest synchroniczność? Gdy nasza wewnętrzna potrzeba zbiega się ze zdarzeniem zewnętrznym, wówczas występuje zbieg okoliczności. Powtarzające się liczby lub daty, tzw. zielona linia gdy śpieszymy się na spotkanie, niby przypadkowe spotkanie z kimś, kto poszukuje naszych umiejętności, pieniądze pojawiające się, gdy ich potrzebujemy lub zdarzenia i elementy zdarzeń przypominające nasze ważne w życiu chwile, a ułatwiające nam przejście dalej. Generalnie wszystko co nam się przydarza i zaskakuje nas odpowiedniością w czasie.

Co to jest synchroniczność

Obserwacja:

Synchroniczność łączy nas z podstawowym porządkiem we wszechświecie. To one nas zaskakują i otwierają na tajemnicę i zachwyt. Dają poczucie boskiej opieki. Rozbudzają nasz podziw i zachwyt, czyli emocję, która sprawia, że osiągamy cel, wywołując jeszcze większą synchronizację. Mają też moc, aby uczynić nasze codzienne życie zabawnym, świadomym i uległym. Pojawiająca się świadczy o wysokich wibracjach i rosnącej świadomości. O stanie naszej duszy.

Rozważania:

Nie możemy sztucznie jej stworzyć, ale jak najbardziej możemy żyć życiem w wysokich wibracjach, które powodują jej pojawienie. Nasz rozwój duchowy i nasze weń zaangażowanie wyzwala synchroniczność, bez względu na to, czy wiąże się to z modlitwą, medytacją, uziemieniem, czy naszą wyzwoloną już miłością. Te działania podbijają synchroniczność. To nasza otwartość, odwaga, zaangażowanie i wdzięczność przywołuje tę synchroniczność. I wcale nie musimy być święci ani oświeceni. Wystarczy wejść na drogę świadomości, a już się staje. Bo jest to sposób działania naszego świata.

Aby móc ją spożytkować musimy najpierw ją zauważyć, przyjąć i uszanować. Podobnie jak wszystko w swoim życiu co jest. Gdy zauważamy, przyjmujemy i jesteśmy za to wdzięczni, zwiększamy prawdopodobieństwo ponownego pojawienia się jej w naszym życiu. Jest ona nieodzowna do rozwoju, ale głównie dla naszej szczęśliwości, bo tym są zbiegi okoliczności nam sprzyjające. To takie małe cuda w naszym życiu.

Podsumowanie:

Gdy zaś wnikniemy w samoświadomość, synchroniczność staje się sposobem naszego życia. Rzeczy, ludzie i sytuacje pojawiają się odpowiednio, tak jak ich potrzebujemy. Jesteśmy wówczas we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Dostrzegamy w niej porządek, który daje nam siłę i cel w życiu. Utwierdza nas w przekonaniu słuszności drogi i dopinguje do jej kontynuacji. Nasze życie staje się strumieniem znaczeń, wewnętrznych i zewnętrznych eksploracji. Żyjemy w przepływie, dostrojeni do najgłębszych prądów życia i zalewani głęboką wdzięcznością. Nasze życie właśnie płynie.

PS. Synchroniczność to przejaw miłości Boga /świadomości/ – August Witti

najnowsze z kwantowo

Świadomość jest wyjebana

Świadomość jest wyjebana

Świadomość jest wyjebana w kosmos. Jako, że ostatnio modna jest dosadność, pozwalam

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Każdą rzecz jaką zrobisz

Każdą rzecz jaką zrobisz

Każdą rzecz jaką koło siebie zrobisz. Wszędzie tam gdzie poświęcasz czas swojemu
Translate »
idź do góry