Najtrudniej poznać samego siebie

Co to jest zbieg okoliczności?

Co to jest zbieg okoliczności?

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Co to jest zbieg okoliczności? Wiele wydarzeń w naszym życiu niespodziewanie się przecina, mimo iż oba wydarzenia nie mają żadnego widocznego związku przyczynowo-skutkowego. Zbiegi okoliczności pojawiają się w naszym życiu, pracy, sprawach rodzinnych, zdrowiu, etc. codziennie. Niektóre z tych zbiegów okoliczności świadczą o tym, że jesteśmy naprawdę głęboko podłączeni do tych, których kochamy, wśród których się obracamy. Czym zatem to jest?

Co to jest zbieg okoliczności?

Co to jest zbieg okoliczności?

Bardzo wiele zbiegów okoliczności wiąże się z naszymi myślami, intuicją i obserwacją. Wyostrzając zmysły, uwagę i spostrzegawczość, zwiększamy zdolność do zauważania połączeń kwantowych. Aktywacja wnikliwej obserwacji daje możliwość zauważenia i wykorzystania zbiegów okoliczności.

Co to jest zbieg okoliczności? – Przemyślenie:

Stajesz się wówczas bardziej świadomy możliwości połączeń między umysłem i środowiskiem. Im więcej zbiegów okoliczności wystąpi, tym lepiej i płynniej nasz umysł będzie mógł się w nich poruszać i je dostrzegać.

Ludzie, idee i rzeczy, które pojawiają się spektakularnie w naszym życiu, są sensownymi zbiegami okoliczności, które nad wyraz pasują do naszych życiowych, ważnych potrzeb. Romantyzm, miłości, praca, problemy zdrowotne, kreatywność, etc.

Mogą one być spełnione, nie tylko poprzez staranne planowanie, ale również przez zaskakującą zbiegi i synchroniczność tych zbiegów. Sensowne przypadki mogą nam dopomóc stać się tym, kim jesteśmy wewnątrz. Wydarzenia te odzwierciedlają nasz stan umysłu. Ich zaskakująca synchroniczność z naszym życiem, może wywołać zmiany w sposobie myślenia o sobie i świecie.

Zbieg okoliczności napędza nas do przyjęcia tego, co wydaje się być niewiarygodne. Aby zwiększyć liczbę zbiegów okoliczności w swoim życiu, należy z bliska przyjrzeć się swojemu umysłowi i zaistniałej sytuacji. Wiele zbiegów okoliczności zaczyna się od nieprawdopodobnego zbiegu konkretnej myśli o podobnym zdarzeniu, sytuacji, dosyć często z przeszłości.

Myśli te, to wspomnienia, obrazy i idee. We wszystkich rodzajach zmian psychologicznych głównym czynnikiem jesteś Ty, osoba, która się zmienia. Nikt nie może zrobić tego za Ciebie. Zwiększenie częstotliwości znaczących zbiegów okoliczności zaczyna się od odpowiedzi „TAK” na pytanie „Czy chcesz, żeby to się działo częściej?”.

Aby zwiększyć częstotliwość koincydencji, trzeba zwiększyć aktywację zdolności obserwacyjnych siebie do wykonania połączeń pomiędzy ideami w umyśle i pomysłów pływających w morzu wirtualnych idei, w którym twój umysł jest zanurzony. Przychodzimy na świat z wiedzą, z zapisem komórkowym poprzednich pokoleń i całości dotyczącej naszego życia. Trzeba nauczyć się tę wiedzę wykorzystywać, sięgać do niej, a pomagają nam w tym właśnie tzw. „zbiegi okoliczności”.

Zbiegi okoliczności są zazwyczaj skrzyżowaniem myśli i zdarzeń sytuacyjnych. Zwiększając jedno lub oba, zwiększamy ich częstotliwość. Modlitwa, medytacja, ho’ponopono, dwupunkt, mogą otworzyć nasz umysł na nowe możliwości. Ważnym aspektem jest „puszczenie myśli”. Bo naszą siłą jest nasza własna podświadomość. Ta tajemnicza energia wydaje się nam nieustannie pomagać i przybliżać nasze cele. Wyzwolona świadomość z łatwością znajduje powiązania między zdarzeniami psychicznymi i środowiskowymi, co prowadzi nas do zwiększonej wrażliwości na synchroniczność zbiegów okoliczności i ich znaczeń.

Stan naszego umysłu ma kolosalny wpływ na zauważalność zbiegów okoliczności i ich sytuacyjnej synchroniczności. Lęk, depresja, smutek, stupor mogą odwieść nasze myśli od spostrzegawczości i podsuwać nam katastrofalne dla nas pomysły. Dlatego też tak ważne jest pozbycie się leków. Doskonale w tym pomaga olej CBD, o którym już pisałem w aspekcie depresji. Również grzyby i święte rośliny mogą wydatnie poszerzyć naszą świadomość, przez co zwiększyć częstotliwość zbiegów okoliczności.

Zbieg okoliczności – Podsumowanie:

Zbiegi okoliczności mówią nam, że nie jesteśmy sami i że jesteśmy integralną częścią naszego środowiska, a środowisko jest częścią nas. Warto zatem nauczyć się rozpoznawać sytuacje, które są bogate w zbiegi okoliczności, poznawać ich przyczynowość i okoliczności występowania. Są to główne ważne doświadczenia życiowe, takie jak narodziny, śmierć, wesela, studia, choroby, rozwód, kryzys i podróże. Każde z tych doświadczeń pojawia się w naszej codziennej rzeczywistości i pozwala nam po przeanalizowaniu na nowe możliwości.

Zbieg okoliczności może pomóc w podejmowaniu decyzji, w poprawie jakości życia, we wzroście szczęścia i powodzenia, ale także w nauce, kreacji artystycznej czy racjonalizatorskiej, ale także w pracy. Zaprzęgnij go świadomie do swojego życia i korzystaj do woli, tak aby być szczęśliwym, bo jesteś tylko TY, tu i teraz.

PS. Pamiętaj, życie nie jest takie jakie jest. Jest takie jakie chcesz, żeby było. Zatem musisz wiedzieć co chcesz.

______________
#ZbiegiOkolicznosci

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry