Najtrudniej poznać samego siebie

Co tu więcej pisać

Co tu więcej pisać

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Co tu więcej pisać? Wielu czytelników zauważa, że coraz mniej piszę na tego bloga. To prawda. Trudno coś pisać jak wszystko trwa. A trwać będzie do całkowitego przejścia do 5D. Przejścia i sama droga jest usłana trudnościami /jak w każdej grze/. Jedni przechodzą dalej, przechodząc lub omijając przeszkody, drudzy tracąc kolejne życia /jak w grze/ giną. Częściowa utrata życia to choroba, ból i cierpienie. A zbierane bonusy, to świadomość, wiedza i umiejętności zwalczania wewnętrznych przeszkód. Bo żadnych innych nie ma. Życie polega na znoszeniu własnych blokad, niemożności i rozwiązywaniu własnych problemów. Finałem jest własna świadomość, albo osiągnięta, albo utracona.

Co tu więcej pisaćCo tu więcej pisać?

Staram się jasno przedstawiać moje wnioski. Brak spójności tematycznej bloga, wynika z samego rozwoju. Ponadto, często padają prośby o wyjaśnienie jakiegoś tematu, co niniejszym czynię. To wszystko ma nas nakierowywać na właściwą drogę miłości. Tak dokładnie to wygląda. Od tysięcy lat staramy się jako ludzkość wzbić do świadomości Uniwersum i wzbijamy się, jedni tak, drudzy inaczej.

Dla mnie jest oczywiste, że aby stać się świadomym trzeba porzucić wszystko i zacząć od nowa. Najpierw musimy dojść do wniosku, że anarchia /porzucenie systemu/ jest podstawą wolności, o czym staram się ciągle przypominać. Oczywiście chodzi o wewnętrzną wolność. Ta zaś szerząc się, pozwala nam wyjść z odosobnienia, oddzielenia, alienacji. Nie inaczej.

Faktem jest także, że tworzę nowego bloga, tym razem o zdrowiu i ziołach. Wiem, że decyzja ta jest słuszna i mam nadzieję, że tym razem nikt nie stanie na przeszkodzie w jej realizacji. Kiedyś już maiłem i zbudowałem bloga o zdrowiu – blog nazywał się “NA ZDROWIE”.

Niestety niezrozumienie i niezgoda podziałały blokująco, blog został wyłączony. Chociaż wówczas to był blog tylko z nazwy, bo pisany był w całości w HTML. Nie było jeszcze dostępnych narzędzi CMS i blogowych. Reakcja z jaką się spotkałem wówczas była zamknięta na rozwój i miłość. To nic. Trzeba próbować ponownie, bo gra jest warta świeczki.

Co tu więcej pisać – Podsumowanie:

Tłumaczę zatem dlaczego nie piszę często. Bo nie bardzo jest o czym. Wszystko trwa, bo czas tutaj jest liniowy i w ogóle jest dostrzegalny. Oczywiście poruszę nie raz ciekawe tematy, jak do mnie dotrą. Póki co warto korzystać z wszelkich opracować, aby otworzyć się na miłość. Dlaczego miłość? Bo ona prowadzi do szczęścia, prawdy i pokoju. Instrukcję dostaliśmy ponad 2000 lat temu i warto /trzeba/ ją zrozumieć, bo jest ponadczasowa. I leży w naszym życiowym interesie. Chyba, że ktoś woli po swojemu, narzekać, odrzucać, krytykować i umrzeć. Zbyt często ostatnio żegnamy takich uparciuchów.

PS. Pozdrawiam wszystkich świadomych anarchistów i życzę miłości i szczęścia. – August Witti

______
#Milosc

Tags:

najnowsze z prawdziwie

Uczciwość wobec siebie

Uczciwość wobec siebie

Uczciwość wobec siebie. Od najmłodszych lat uczy się nas, że uczciwość jest
Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość? Nasza duchowość jest aspektem, który jest dostrojony do idei
Translate »
idź do góry