Najtrudniej poznać samego siebie

Co znaczy być świadomym

Co znaczy być świadomym

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Co znaczy być świadomym? Każdy może podnieść swoją świadomość i równocześnie odkryć i poszerzyć percepcję swojej rzeczywistości. Wiele jest aspektów tego działania, ale jednym z nich jest zwiększenie nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi, a przede wszystkim z naturą. To sposób uczenia się kontrolowania własnego przeznaczenia poprzez swoją kreację, czyli działania i myśli. Wyższa świadomość to przede wszystkim świadomość swojej osoby, ale też wpływu jaki mamy na świat wokół nas.

Co znaczy być świadomym

Co znaczy być świadomym?

Wielu doskonale już czuje czego mają być świadomi w swoim życiu, ale wielu myli tę świadomość z magią, religią, a co gorsza z zupełnie nieświadomym używaniem technik świadomych. Wysoka świadomość to nie umiejętność stwarzania cudów, ale odpowiedzialne i mądre dla nas samych istnienie, w zdrowiu, w szczęściu, w dostatku, w swobodzie. To świadoma wolność jednostki, bo tylko ona poprzez zrozumienie swojego miejsca, swojej postawy i swoich zadań może się spełnić. Zatem świadomość to w pierwszej kolejności dbałość o siebie i swoje zdrowie.

Zdrowie

Wybieraj pokarmy, które jesz. Jedz zdrowo, starając się unikać chemikaliów i przetworzonej żywności, a w pierwszej kolejności GMO. Jedzenie może działać na ciebie jak blokada świadomości. Zwróć uwagę na ruch, spacery, pracę na świeżym powietrzu. Nie musisz ćwiczyć, gdy nie lubisz, ale tańcz, podryguj, spaceruj z radością, tak aby to poruszanie się zwiększało poziom endorfin w twoim mózgu, aby zwiększyć krążenie i motorykę w sposób radosny.

Medytacja

Poprzez medytację, modlitwę, techniki kwantowe uzyskujemy dostęp do wyższej świadomości. Można też korzystać ze świętych roślin i grzybów, aby zwiększyć to połączenie, by wykorzenić głębokie negatywne przekonania, złe schematy i programy. A przede wszystkim, by nauczyć się kochać i żyć w miłości.

Natura

Staraj się spędzać jak najwięcej czasu na łonie przyrody, nie tylko w lesie, ale również tam gdzie mieszkasz. Zauważaj jej piękno, użyteczność, wspaniałość i dbaj, aby twój najbliższy świat rozkwitał. Natura i przyroda sprawiają, że jesteśmy spokojniejsi i pokojowo nastawieni, co podnosi niejako z automatu nasz poziom świadomości.

Wspólne działania

Poznaj i zaprzyjaźnij się, o ile to możliwe, z podobnie myślącymi ludźmi. Dziel się z nimi pomysłami, myślami, doświadczeniami i spostrzeżeniami, uważnie też słuchaj, bo ludzie dostarczą ci wskazówek i podpowiedzi, a przez nie możliwość zrozumienia i przyjęcia świadomych opcji.

Otwartość

Bądź zawsze otwarty i prezentuj otwarty umysł. Staraj się zwiększyć swoją tolerancję względem innych przekonań, opinii i działań, gdyż tylko w ten sposób nie znając całości sprawy, możesz się zbliżyć do prawdy. Nie oznacza to, że musisz wszystko akceptować. Rzeczy i ludzi których nie akceptujesz, po prostu odsuwaj na bok. A przede wszystkim traktuj siebie i innych z szacunkiem.

Wdzięczność

To jeden z istotnych punktów oświecenia. Bądź wdzięczny za rzeczy, które już masz i jednocześnie nie marnuj własnej energii, myśląc o rzeczach, których nie masz. Skup się na tu i teraz, i tym, co jest, czyli dobrym zdrowiu, rodzinie, przyjaciołach, domu, własnej pracy, jedzeniu, aby doceniać pozytywy w swoim życiu, a nie negatywy.

Ucz się na błędach

Pozbądź się krytyki i oceny, skupiając się na wyciąganiu wniosków dla siebie. Zastanów się nad możliwością ulepszenia rzeczywistości tak, aby zapobiec podobnym ewentualnym błędom, a przede wszystkim destabilizacji otaczającego świata. Myśl w taki sposób, aby znaleźć pozytywne rozwiązania swoich oraz istotnych problemów i błędów.

Obecność

Żyj w teraźniejszości, bo tylko ona jest istotna. Podstawowym błędem nieobudzonych jest rozpamiętywanie przeszłości i wyobrażenia przyszłości, a przecież życie odbywa się tu i teraz, właśnie w tej chwili. Porzuć myśli o przeszłości, bo nie możesz ich już zmienić, a przyszłość z kolei bez teraźniejszości nie istnieje. Obecność to życie tu i teraz, w tej właśnie chwili.

Kreacja

Kreatywność i kreacja są niezbędne dla podnoszenia świadomości. Aktywności, która pozwala na wyrażanie własnych kreatywnych pomysłów jest nieodzowna, bo to świadome ukierunkowanie energii, które zawsze wychodzi na dobre. Możesz malować, fotografować, śpiewać, tańczyć, rzeźbić, pisać, tworzyć biżuterię lub majsterkować. Na co masz ochotę, byle tworzyć i wyrażać siebie.

Świadome JA

I nie chodzi tutaj o egoizm, egotyzm, egocentryzm czy autofilię. Chodzi o sprawę przyziemną, prostą i oczywistą, pobyć ze sobą, ze swoimi myślami, w swoim towarzystwie w taki sposób, aby zrozumieć, że wszystko w swoim świecie możemy zmienić poprzez zmianę siebie. Inaczej – jeśli chcesz coś zmienić w swoim świecie, to najpierw się temu dokładnie przyjrzyj, w sobie.

Później zrozum i zmień u siebie, a zaraz potem nastąpi zmiana tam gdzie jest jej potrzeba. Ułóż swój czas tak, aby z sobą samym spędzić go jak najwięcej, w czasie relaksu, wypoczynku, ale też pracy i obowiązków, bez żadnych zewnętrznych zakłóceń jak telefon komórkowy, ​​komputer, telewizor, radio i co tam jest z tego technicyzacyjnego zniewolenia. Nie musisz!

Emocjonalność

Bądź świadom swych emocji, ale nie pozwól im rządzić i zapanować nad tobą. Przyjmowanie i obserwacja emocji pomagają je bardziej rozproszyć i zbagatelizować, niż wszelkie próby z nimi walki. Emocje muszą zostać wyciszone, zmniejszone na rzecz świadomości.

Pokój, nie rozejm

Usuwaj wszelkie konflikty w swoim życiu, nie chowaj urazy ni złości, wystrzegaj się agresji. Usuń ze swojego życia lub zmień to wszystko, co zakłóca twoją harmonię. W Twoim życiu nie ma miejsca na walkę lub czyjeś dowodzenie, ponieważ samo w sobie jest to negatywne i może mieć szkodliwy wpływ na Twój poziom świadomości, miłości, prawdy i pokoju.

Puść strach

Zwolnij ze służby wszelkie swoje obawy, niepokoje i żale. Akceptuj i zrozum fakt, że wszechświat ma dla Ciebie jak najlepsze intencje i sprzyja Ci nieustannie. To system podsyca Twój strach i stale przypomina Ci o Twojej marności. A przecież w swoim życiu to Ty jesteś najważniejszy, nie ma nic ważniejszego jak Twoje szczęście, miłość i radość. Zatem pozbądź się strachu, bo nie ma się czego bać. A śmierć jako taka nie istnieje.

Oczyść Czakry

Zainteresuj się tą wiedzą i spróbuj otworzyć swoje czakry. Czakry to wrota do twojego wewnętrznego ja, a ich stan i nieustanne oczyszczanie, wpływa na Twoją świadomość energetyczną swojego własnego ciała. Zatem ta energia może mieć wpływ na Twoje życie. Warto nie przeoczyć tego zagadnienia.

Konsekwencja

Jeśli już jesteś obudzony, to bądź konsekwentny i rozwijaj się, studiuj, poznawaj, kreuj. Bądź zaangażowany w pragnienie wzbudzenia świadomości w całym świecie. Wielu ludzi jest ciekawych i coś tam rozumie, ale wielu z nich na tym poprzestaje. Świadome poznawanie i otwieranie bądź osiąganie kolejnych poziomów to wspaniałe i angażujące wyzwanie, ale też dające możliwość szczęścia i spełnienia. Nie wierz wszystkim na słowo – sprawdzaj każdorazowo na sobie.

Wizualizacje

Każdy marzy, śni na jawie o czymś, czego pragnie. Nie można żyć bez marzeń w apatii. Ale można śledzić swoje marzenia i pragnienia, wspomagać je wizualizacją, osiągać cele i żyć życiem, które chcemy żyć. Świadome myślenie o każdej podjętej decyzji, zdaniu, ale też o pragnieniu, pozwala działać w pełni dla siebie, a nie tylko według pragnień, życzeń i nakazów innych. Rozpatrz wszystkie za i przeciw, bo może się okazać, że to o czym marzysz, nie jest Ci zupełnie potrzebne.

Narzędzia

Stosuj narzędzia, które sprawiają, że twoja świadoma kreacja jest lepsza. Mówię tutaj zarówno o technikach kwantowych jak dwupunkt, ho’ponopono, ale też np. Totalna Biologia lub ziołolecznictwo i homeopatia.

Intuicja

Intuicja to głos Twojej świadomości i warto go słuchać. W tym bardzo pomaga stan bez myśli lub o zmniejszonym rytmie myśli. To pozwala wydobyć się intuicji. Na tej zasadzie można „zbudować” sobie też anioła, pomocnika, czy tulpomantę. Który w doskonały sposób będzie Ci pomagał, wskazywał drogę, a nawet wyręczał. Pomoc takiego wewnętrznego bytu jest niczym innym jak ubraniem wysokiej świadomości w przyjazny wygląd i wyobrażenie.

Co znaczy być świadomym? – Podsumowanie:

Życie, stosując te zasady, staje się łatwe, lekkie i przyjemne, a wyzwania i nowe fascynacje spełniają wszelkie nasze potrzeby poznawcze. Kreując zaś swój świat powodujemy, że nasi bliscy też są szczęśliwi, kochający i radośni. To zaś buduje nasz osobisty raj na ziemi :D.

PS. Albo masz rację, albo jesteś oświecony.

________
#Swiadomosc

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry