Najtrudniej poznać samego siebie

Cudze chwalicie swego nie znacie

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Z faktami trudno dyskutować, zwłaszcza jak fakty wskazują na to, że jesteśmy jednym z najstarszych narodów w świecie. Otóż Polski może nie było przed 996 rokiem, jak mawia się w szkołach, nie tylko polskich, ale był Lechistan, państwo Lachów, Wiślan, Sarmacja, etc., etc., były Pierwsze wzmianki, wykopaliska archeologiczne i budowle, są datowane na 5 500 lat wstecz, piramidy w Egipcie zaledwie na 4 500 lat wstecz. Zatem …

cudze chwalicie swego nie znacie!

lachy1W szkołach w kółko powtarza się nam, że Polska powstała w 966 r. w momencie “przyjęcia chrztu”. Czy to oznacza, że Polski nie było wcześniej? Nie, absolutnie! Oczywiście, że była i to na długo wcześniej przed chrztem, ale nie chrześcijańska, nie katolicka, lecz “barbarzyńska”, ale państwowa i silna. Polacy wzięli chrzest od Czechów, miał ich obronić przed najazdem i podbojem krzyżaków.

To była czysta polityka obronna, a nie narodziny młodego państwa. Tego niestety nauczyciele w szkołach już nie mówią. Nie mówią także, że czeskie państwo i polskie państwo, to to samo państwo w tamtym okresie. To różne części jednej federacji, różne plemiona lub współcześnie mówiąc różne województwa. Otóż niemieckie państwo 100 lat wcześniej, przed chrztem Polskim, jeszcze nie istniało, powstało ono na zachodnich ziemiach polskich /Połabie/, stworzono zakon krzyżacki.

Warto też przyswoić pewne fakty: Borussia to Prusy, a Prusy to nie Niemcy. Prusowie tu naród Bałtosłowiański, jak Żmudzini, Jadźwingowie, Litwini. Chorwacja pisze się jako “Chrobacja”, Chorwaci pochodzą z Małopolski, a na Bałkanach zostali po kampanii przeciw Rzymowi w VI w. Serbowie jako naród żyli w miejscu dzisiejszego Drezna i też brali udział w kampanii przeciw Rzymowi w VI w i pozostali.

Z tych przyczyn właśnie obecna Serbia leży na Bałkanach, natomiast ich przodkowie żyją do tej pory na terenie obecnych Niemiec. Hevelians /Hawelanie/ założyli Berlin i Brandenburg. Stąd też skojarzenia z: Václav Havel, Jan Heweliusz, Hawela oraz Hobolin. Każde miasto w Niemczech ma polską nazwę. Dlaczego? Bo to nasz słowiański naród budował obecne, butne i dominujące Niemcy, gdyż najnormalniej w świecie istnieliśmy przed nimi. Geneza wielu miejsc na mapie współczesnego świata może być bardzo ciekawa i wiązać się o dziwo z Państwem Polan /Lechistanem/, ale nie o tym tutaj mowa.

Mowa jest o odkryciach archeologicznych, tych starych i tych współczesnych, o grobowcach, piramidach, obserwatoriach astronomicznych sprzed tysięcy lat. Niektóre z nich usilnie niszczone i bagatelizowane sięgają swoją historią 5,5 tysiąca lat wstecz. Są w istocie o tysiąc lat starsze niż najstarsza znana cywilizacja współczesnego świata, czyli cywilizacja egipska. O czym zatem to świadczy, co dla nas Polaków oznacza? Ano nic, jedynie to, że masowe wymazywanie polskiej historii miało miejsce już dawno dawno temu /zabory Polski/.

Do tego czasu każdy Polak wiedział, że jest Lechitą, Sarmatą, potomkiem bogów czy Panem, stąd nasze polskie per Pan, Pani, Państwo. Wszystkie światowe i polskie kroniki to potwierdzają. Historię niestety można wymazać stosunkowo łatwo, języka tak łatwo z narodu nie wyplenisz, a gena sarmackiego, dawnych Polan i Lechitów już na pewno nie wydłubiesz. Tym bardziej, że są oczywiste dowody, które nota bene powinniśmy znać.

PS. Szukajcie a znajdziecie, poznajcie i zrozumcie. To wiele zmienia.

_______
#Polska

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry