Najtrudniej poznać samego siebie

Cysorz to ma klawe życie

Cysorz to ma klawe życie

w filozoficznie/prawdziwie/zdrowotnie

Weźmy na tapetę takiego bogacza, milionera, nie ważne ile tych milionów ma. Musi taki bogacz wstawać o 5:00, ażeby dojechać na spotkanie rady nadzorczej, albo biznesowe, albo też intymne. Bo wybudował se dom na skraju Puszczy Białowieskiej i ma też własną wyspę, kawałek puszczy i plażę. O 5:00 rano! Ja już wysiadam, a wy? Ktoś jeszcze chce inne za i przeciw!? W sumie nie ważne, bo …

cysorz to ma klawe życie!

Cysorz to ma klawe życieAlbo taka gwiazda filmowa, taki aktor hollywoodzki, np. Jason Statham, żeby było nie za wysoko i nie za nisko. Wstaje taki Jason także o 5:00, bo rano ma trening na siłowni, a później basen. Wieczorem spotkanie na gali i rozmowy z agentami. Chwała bogu nie jest na planie, bo wtedy ze spania to już prawie nici. Tylko orka i orka, zapieprz jak w kopalni. Przynajmniej dobrze płacą, ale zapieprzać trzeba. I znów o piątej rano i cały dzień ćwiczenia, spotkania lub praca.

Albo taki Lee Child, ten od Jack’a Reacher’a, kocha go cały świat, wszyscy chcą czytać, uścisnąć rękę, posłuchać jak tworzy tę postać. Więc gościu wstaje o 5:00 rano. Rano! Jedzie, leci, dochodzi tam gdzie chcą go spotkać, później samo spotkanie, te same trywialne pytania, te same historie, wieczorem kolacja z wydawcą i tak co dnia. Co dnia ten sam schemat, te same sprawy, a przecież też trzeba pisać i wymyślać, a to nie odbywa się na zasadach królika z kapelusza. O 5:00 ranoooo!!! Ja wysiadam, wymiękam, odpadam. Ja wstaję o 12:00 :D.

Otóż to, kochani, zupełnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, co niesie za sobą bogactwo, gwiazdorstwo, popularność. Wydaje się nam, że to śmietanka z wisienką, a to orka od rana do nocy. Chyba, że się jest polską gwiazdą… Z tymi bywa różnie, wystarczy trochę wódy, dragów i seksu :D.

PS. Warto się czasem pocieszyć, że się ma nudne, wolno płynące życie. Można pożyć :D.

_______
#Bogacz

najnowsze z filozoficznie

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Karmimy się iluzją

Karmimy się iluzją

Karmimy się iluzją. Warto zauważyć, że “dezinformacja” to informacja, która jest nieprawidłowa.

Nasze życie wewnętrzne

Nasze życie wewnętrzne. Otóż istnieje jeden aspekt życia, który jest nam dobrze
Żyjemy w Matrix'sie

Żyjemy w Matrix’sie

Żyjemy w Matrix’sie! Cóż to tak naprawdę znaczy? Otóż cały świat, nasz
Translate »
idź do góry