Najtrudniej poznać samego siebie

Człowiek a pamięć komórkowa

Człowiek a pamięć komórkowa – cd

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Człowiek a pamięć komórkowa. Świadomość każdego człowieka jest silnie związana ze świadomością jego ciała, organów i komórek. Przy odpowiednim podejściu i wiedzy pozwala mu na nie bezpośrednio wpływać. Z pomocą tejże świadomości każdy człowiek może kontaktować się z każdym swoim organem, komórką, DNA, a także dowolnie je zmieniać. Możemy zmieniać też rzeczywistość.

Człowiek a pamięć komórkowa

Człowiek a pamięć komórkowa

Te umiejętności wymagają zmiany wielu schematów, właściwego zrozumienia samego siebie, a przede wszystkim miłości do własnej osoby, tym samym miłości do wszystkiego i wszystkich. Skoncentrowaną świadomością można uleczyć dowolny organ, a nawet go zrekonstruować, zmusić do odrośnięcia. Nasze organy i komórki to nasi wierni poddani, a poprzez fakt, że są nasze, możemy na nie świadomie wpływać. Nasze ciało słyszy nasze myśli, słowa, uczucia i jest gotowe, by się zmieniać.

Można to wszystko osiągnąć zmieniwszy mentalnie negatywne obrazy, uczucia, myśli. Koniecznym do tego jest całkowicie pozytywne myślenie. Jak widać jest to dosyć trudne dla chaotycznego rozumu, niedającego wiary w siłę ludzkiego umysłu. Myślałem kiedyś podobnie, nie dowierzałem, wątpiłem, uważałem to za niemożliwe. Ale tak jest w istocie i to działa. Można tego dokonać tylko i wyłącznie za pomocą świadomości. Negatywne myśli, a także wspomnienia komórkowe wpływają znacząco na nasz organizm. Trzeba się z tym rozprawić, chcąc być zdrowym i szczęśliwym.

Medycyna konwencjonalna nie uwzględnia w ogóle wpływu energii na kształtowanie materii. Daleka jest od fizyki i mechaniki kwantowej, a co za tym idzie od istoty rzeczy. Czas najwyższy zmienić to przekonanie i uwzględnić energię i nasze negatywne myśli jako przyczynę naszych dolegliwości. Ludzie nie pojmują jak coś, co wydarzyło się dawno temu może wpływać na naszą rzeczywistość. A może! Wystarczy zrozumieć i pojąć fenomen dwupunktu i oniemieć z zachwytu. Dla naszej podświadomości nie ma znaczenia czy coś wydarzyło się w przeszłości czy wydarza się obecnie. Nasza podświadomość cały czas jest tu i teraz. Przeszłość i przyszłość dla podświadomości nie istnieją!

PS. Róbta co chceta to demagogia – działanie podług zasady miłości, wybaczania i zgodnie z podświadomością czyni cuda. – August Witti

________
#Zdrowie

 

 

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry