Najtrudniej poznać samego siebie

Człowiek z tytanu

Człowiek z tytanu

w polsko/patriotycznie/prawdziwie

Człowiek z tytanu. Pisałem już kilkakrotnie o niebywałych złożach pod naszą polską ziemią, podawałem nawet wyliczenia finansowe szacowanych złóż i bez przesady można już dzisiaj stwierdzić, że Polska będzie mocarstwem za kilka lat. Kto wie, mam nadzieję, że nie Wajda nakręci, ale ktoś bardziej zdolny, ze świeżym spojrzeniem, film o wzniosłym tytule Człowiek z tytanu 😀

Człowiek z tytanu

Człowiek z tytanu

Tak, tak moi mili “Człowiek z tytanu”. Otóż pod Suwalszczyzną odnaleziono złoża tytanu, żelaza i wanadu warte UWAGA 8 bilionów złotych! Ja cię kręcę, 8 bilków, toż to ok 146 naszych polskich rocznych deficytów budżetowych. 146! – 49 lat! Fiu, ale news. W złożach pod Suwalszczyzną najprawdopodobniej jest hel 3. Izotop pochodzenia księżycowego, wykorzystywany do produkcji ciepła i elektryczności. Wynika z tego, że miliony lat temu pieprznął, to w Polsce, spory meteoryt bo zawiera 100 mln ton tytanu, 400 mln ton żelaza i kilka mln ton wanadu. Oczywiście także hel3, pewno jeszcze znajdą się jakieś złoża geotermalne.

To bardzo miła wiadomość, bo wiecie wpływy do budżetu, praca dla tysięcy i to na całe lata, rozwój gospodarczy i te klocki. Już dziś eksperci czekają na potwierdzenie tych informacji, co do ilości oczywista. Jeżeli się potwierdzą, to wartość rzeczywista tych złóż będzie dużo większa niż oczekiwano. Taki cud mocium panie. W złożu znajduje się jak mówiłem 100 mln ton tytanu, 400 mln ton żelaza i kilka mln ton wanadu, lekką rączką licząc wg londyńskiej giełdy 8 bilionów złotych. A to dopiero początek niespodzianek. Chyba, że rozkradną jak zwykle.

PS. Czy to bajka, czy nie bajka, Myślcie sobie, jak tam chcecie. A ja przecież wam powiadam: Krasnoludki są na świecie.

______
#Polska

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Translate »
idź do góry