Najtrudniej poznać samego siebie

Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć

Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć? W naszym życiu liczy się tylko miłość. Żadna rzecz, sprawa, człowiek nie jest ważniejszy od miłości. Jesteśmy naczyniami miłości i naszym zadaniem jest napełniać się miłością. I nie mówię tego jako członek jakiegokolwiek kościoła, bo najbliżej mi do buddyzmu. Ale zauważam i doświadczam, że wszystko co okraszone niezgodą, nie miłością, mści się na mnie. Moja miłość nie musi być na pokaz. Nikt nie musi o tym wiedzieć. Ma być w moim sercu, rozumie i życiu, bo jest moja i mnie buduje.

Czy to naprawdę tak trudno zrozumiećCzy to naprawdę tak trudno zrozumieć?

Otóż wszystko co robię, staram się robić z korzyścią dla mnie. Ale mój punkt widzenia zapewne różni się od twojego. Kochając, stwarzam lepsze jutro dla siebie, nie okazuję jawnie miłości, a wspieram, pozytywnie myślę, nie otaczam się emocjami, bo na ogół one są niskie. Jedynie wysoko jest miłość, zatem dla siebie i własnej korzyści ją kultywuję. Co za tym idzie, szanuję cały świat i staram się ze wszech miar mu pomagać. Nie czczą gadaniną, nawet nie pisaniem, a pracą w ziemi i sadzeniem drzew, bo na ten moment to jest najbardziej świadome.

Wszyscy, którzy liczą na rząd i jakieś organizacje międzynarodowe, są w błędzie, zanim one cokolwiek zrobią, Ziemia umrze. Natomiast ja konkretnie mogę coś zrobić i robię. Czego i wam życzę. Generalnie w całej tej świadomości chodzi o miłość właśnie. Kochać należy przede wszystkim siebie, ale kochać tak, aby szanować. Z tego szacunku i miłości wynika wszystko inne, dlatego, że człowiek ogarnięty miłością, oddaje światu miłość. I to bez wątpienia jest najwyższa wartość.

Człowiek świadomy współpracuje w celu polepszenia jakości swego życia. Mając na uwadze dobro swoje, ale i też wynikające z tego dobro innych. To dobro idzie w parze wraz ze wszystkim, wraz z miłością. Trzeba się zastanowić, każdy z nas z osobna. Czy warto być nieświadomym swej miłości, czy jednak pokochać siebie, a wraz ze sobą cały świat? Wykrzesać z siebie radość tworzenia dla świata, dla lepszego świata, gdyż nasze osobiste szczęście zawsze z tegoż świata wynika.

Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć – Podsumowanie:

Jednocześnie za sprawą mechaniki kwantowej należy sobie uświadomić, że każdy stwarza swój świat. Jak twój świat jest do dupy, to skiepściłeś. Ale możesz z tego wyjść za sprawą świadomości samego siebie. Wsłuchania się tak w siebie, że nic w tobie obce ci nie jest. Wiesz czego ci potrzeba, co ci pomoże, co wzmocni, wiesz jak, kiedy i po co. Wiesz i żyjesz, a życie się toczy i jesteś szczęśliwy, coraz spokojniejszy, a życie się mnoży wokół ciebie. To żadna bajka, to żaden scenariusz. Tak jest. Wystarczy sprawdzić.

PS. Nadal moim największym marzeniem jest las cmentarny. – August Witti

______________
#TrudnoZrozumiec

najnowsze z prawdziwie

Jak dobrze wypocząć?

Jak dobrze wypocząć?

Jak dobrze wypocząć? Kiedy czujemy się wyczerpani i zmęczeni, staramy się zrelaksować,
Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra. Żadna ze znanych mi osób nie wierzy, że anarchia
Czym jest wiara?

Czym jest wiara?

Czym jest wiara? To poważne rozważania, biorąc pod uwagę, że wiara ma
Translate »
idź do góry