Najtrudniej poznać samego siebie

Magia

Czym jest magia

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Czym jest magia? Prawie wszystko, co sprawia, że ​​rzeczy się wydarzają, w świecie stworzonym przez nas ludzi, jest naszym działaniem. To głównie słowa są tak silne i mają taką moc, aby wpływać i manipulować rozumem i podświadomością. To powoduje, że my ludzie działamy i zachowujemy się jak automaty, podlegając tym samym schematom, programom, konfliktom, bólowi i cierpieniu. Wykonujemy to niejako pod dyktando. Istnieje wiele zastosowań tych słów, w postaci świadomych technik, ale i zaklęć, inwokacji, przyzwyczajeń, które wtłoczone do świadomości, osiągają swój skutek. To właśnie magia /najwyższego rodzaju/ – niedostrzegalna, ukryta, tajemnicza, chyba, że zaczynasz lub już to rozumiesz, co się z tobą dzieje pod jej wpływem.

Magia

Czym jest magia

Magiczny potencjał mocy wszystkich istot o wyższej świadomości, może wpływać na wszystko wokół. Jeden oświecony może zmienić świat, zbawić. Każdy z nas jest potencjalnym „czarodziejem” obdarzonym mocą oddziaływania na rzeczywistość w pozytywny sposób. Pozytyw, czyli to, co dobre i prawdziwe, „wyższa Wola”,  rzeczywisty i prawdziwy potencjał własny – „wyższe Ja”. Gdy używane niewłaściwie lub w sposób negatywny, do wpływania na innych poprzez manipulację, kłamstwa, oszustwo i fałsz, czyni z ciebie „czarownika”. Ale to już inna bajka, która niekoniecznie kończy się dobrze.

Zatem wszelkie intonowania, śpiew, mantry, medytacje, hipnotyzujące treści, prowadzą do zmiany świadomości, a następnie do przywoływania rzeczy do rzeczywistości – to magia. Te „zaklęcia” rzucane na umysł, często przywołują konkretne działania i zachowania, ale z reguły uderzają w nas samych. Cała polityka i systemy począwszy od religijnych, poprzez światopoglądowe, skończywszy na korporacyjnych tymi technikami się posługuje. Kłamstwo sto razy powtórzone staje się prawdą. Magia symboli słownych jest używana jako opiat dla zalęknionych mas. Podobnie jak tzw. „duchowi guru” mający wpływ na ludzi, poprzez swoją charyzmę, głoszoną oczywistą prawdę, starają się dziś działać politycy, żołnierze systemu i agitatorzy, używając retoryki rodem z Eckhart’a Tolle’go, ale aby kłamać i manipulować świadomością ludzką.

Natomiast magia biała /czysta/ jest nie tylko sztuką, której możemy używać w różnym stopniu opanowania, ale także nauką samą w sobie. Ta wiedza może zostać obiektywnie zmierzona /skalibrowana/ i zbadany może być jej wpływ jaki wywiera na świadomość i wynikające z niej działania. Pozytywne działania, czyli za życiem poprzez miłość. My możemy praktykować i opanować tą świadomą sztukę i naukę, aby czynić więcej dobra, w dążeniu do pokoju i spokoju, czyli szczęścia. Wystarczy tylko kochać wszystko. Można też uczynić coś przeciwnego i stworzyć więcej zła. Zła i niemoralności, czyli działań przeciwko życiu. Zrozumienie zasad prawdy moralnej jest niezwykle ważne dla określenia stanu i jakości życia, które prowadzimy. Każdy wybrać musi sam.

Pomóżmy zrozumieć to zagadnienie. Czarodziej zajmuje się cierpieniem wszystkich istot i dąży do złagodzenia tego cierpienia przez wpływ na świadomość, aby zrozumieć podstawowe przyczyny tego, jak stwarzamy warunki cierpienia dla siebie na tej planecie. Troszczy się nie tylko o własne cierpienie, ale także o innych. Wykorzystuje swoją wolę do szukania sposobów na zakończenie problemów, chaosu, niemoralności, zła, przemocy, zniewolenia i cierpienia. Bo troska o siebie wymaga również troski o innych. Krąg się zamyka, a wszystko w nim jest miłością.

Czarownik zaś używa swojej siły woli, aby stworzyć przewagę i zyskać coś dla samego siebie lub swojego kręgu, ale często lub zawsze kosztem innych. Zawsze też znajduje sposób usprawiedliwiania swoich działań przeciwko innym. Jeśli zaś działasz przeciwko innym, działasz przeciwko życiu. Wszystko zaczyna się w świadomości i kończy w działaniu. Wszyscy jesteśmy w tym razem. Nawet jeśli mamy własną strefę komfortu i wygody, ogólnie nasz stan życia na tej planecie jest wciąż związany z cierpieniem. Cierpieniem podszytym strachem. Czas to dostrzec, pochylić się nad tematem, pojąć, zrozumieć i się tego wreszcie pozbyć. Czas na zdrowie i czas na szczęście.

Magia to wpływ, wszystko, co słyszymy i widzimy, od innych, mediów i wszystkiego co leży w zakresie naszej percepcji. To wpływa na nas, od dnia narodzin, po dziś dzień. To kształtuje nas, tymi, kim jesteśmy i kim się stajemy. Posługujemy się nią od zawsze, ale do tej pory w większości źle, bo nieświadomie. Nieustannie tworzymy wewnętrzny opór i blokady, stąd ból i cierpienie, stąd choroby. Nie kochamy i nie wybaczamy. Jest proste rozwiązanie tego problemu, acz wielu wyda się być kontrowersyjne – „Zaufaj stwórcy!”, „Zaufaj Bogu!”, „Zaufaj Sobie!”, „Uwierz!”. To wiara czyni cuda! Stąd te cuda! Nie utożsamiaj wiary z niczym co już znasz. Wierz i kochaj, a będziesz szczęśliwy.

PS. Te twory wyobraźni, bo to co piszę nimi jest, to zabawa umysłu. Fakt, że może się potwierdzać i ktoś może tego doświadczać nic nie znaczy. Zasadniczo – kilkoro z was i tak już wie – o co chodzi.

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry