Najtrudniej poznać samego siebie

Czym jest plotka energetycznie

w oświecenie/kwantowo/zdrowotnie

Jeśli słyszysz coś od kogoś na czyjś temat, najlepiej nie oceniaj i absolutnie nie powielaj, ale jak już musisz, bo tak masz, to 10 razy się zastanów, czy aby ten co ci tę plotkę przekazuje, nie przefiltrował tego co mówi przez swoją głowę i czy aby jego źródło nie jest tak samo zniekształcone. Bo można wyrządzić komuś wielką krzywdę, nie tylko energetyczną. A jako, że karma wraca, można nieźle oberwać samemu.

Czym jest plotka energetycznie?

Czym jest plotka energetycznieGeneralnie ludzie mają problem z komunikacją na podstawowym poziomie. Nie zawsze to co widzimy właściwie oceniamy, bo już na wstępie przetwarzamy i upraszczamy, do tego dochodzi zrozumienie /każdy ma inny poziom/, no i język. Wysłowienie tego co widzimy jest przez język zniekształcone. Jeżeli się dłużej zastanowić, to nasza ocena rzeczy nie bardzo ma sens, bo już na początku jest zniekształcona przez nas samych. Często rozmawiając z kimś, tłumaczącym pewne zachowania, dowiadujemy się, że nasza ocena była z goła błędna, bo relacja mówi o czymś innym.

Zatem już na podstawowym poziomie ocena nie ma sensu. Co dopiero plotka, przetworzona wielokrotnie, budowana na błędnych przesłankach, przekazana z ust do ust wielokrotnie. Już samo to powoduje, że plotka staje się zakłamaniem. A do tego dochodzi aspekt moralny, jeśli wiemy, że plotka jest kłamstwem, to powielanie jej jest świadomym krzywdzeniem opisywanych. Zatem energetycznie naganne. Sami tworzymy matriksa i go propagujemy. Działamy także energetycznie, gdyż wszystko jest energią. Można by rzec – siejemy zło.

Przykładem może być plotka na temat znanej artystki, która rzekomo za pieniądze z akcji fundacji dotyczącej jej walki z chorobą zakupiła wypasiony samochód znanej marki. A prawda jest taka, że producentem filmu mówiącego min. o artystce i przez nią też promowanego, jest znana marka samochodu. Artystka w ramach promocji marki poruszała się tym samochodem, nie jest właścicielką tego samochodu tej marki i nie poczyniła żadnych inwestycji z funduszu przeznaczonego na leczenie. W związku z tym faktem opublikowane insynuacje /plotki/ są dla artystki krzywdzące.

PS. To się nazywa dokopać leżącemu. Dlaczego? A z głupoty!

____________
#EnergiaZycia

Hits: 1889

najnowsze z oświecenie

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Czym jest szczęście

Czym jest szczęście

Czym jest szczęście? Źródło szczęścia jest w nas samych, dlatego zaczyna się
Ja - duży człowiek

Ja – duży człowiek

Ja – duży człowiek – Świadomość jest zbiorem informacji wszelkich, od nas
Translate »
idź do góry