Czym jest plotka energetycznie

Czym jest plotka energetycznie

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Czym jest plotka energetycznie? Jeśli słyszysz coś od kogoś na czyjś temat, najlepiej nie oceniaj i absolutnie nie powielaj, ale jak już musisz, bo tak masz, to 10 razy się zastanów, czy aby ten co ci tę plotkę przekazuje, nie przefiltrował tego co mówi przez swoją głowę i czy aby jego źródło nie jest tak samo zniekształcone. Bo można wyrządzić komuś wielką krzywdę, nie tylko energetyczną. A jako, że karma wraca, można nieźle oberwać samemu.

Czym jest plotka energetycznie

Czym jest plotka energetycznie?

Generalnie ludzie mają problem z komunikacją na podstawowym poziomie. Nie zawsze to co widzimy właściwie oceniamy, bo już na wstępie przetwarzamy i upraszczamy, do tego dochodzi zrozumienie /każdy ma inny poziom/, no i język. Werbalizacja tego co widzimy zostaje zniekształcona przez język. Zastanawiając się, to nasza ocena rzeczy nie bardzo ma sens, bo już na początku jest zniekształcona przez nas samych. Często rozmawiając z kimś, tłumaczącym pewne zachowania, dowiadujemy się, że nasza ocena była z goła błędna, bo relacja mówi o czymś innym.

Zatem już na podstawowym poziomie ocena nie ma sensu. Co dopiero plotka, przetworzona wielokrotnie, budowana na błędnych przesłankach, przekazana z ust do ust wielokrotnie. Już samo to powoduje, że plotka staje się zakłamaniem. A do tego dochodzi aspekt moralny, jeśli wiemy, że plotka jest kłamstwem, to powielanie jej jest świadomym krzywdzeniem opisywanych. Zatem energetycznie naganne. Sami tworzymy matriksa i go propagujemy. Działamy także energetycznie, gdyż wszystko jest energią. Można by rzec – siejemy zło.

Czym jest plotka energetycznie? – Podsumowanie

Przykładem może być plotka na temat znanej artystki. Rzekomo za pieniądze z akcji fundacji dotyczącej jej walki z chorobą zakupiła wypasiony samochód znanej marki. A prawda jest taka, że producentem filmu mówiącego min. o artystce i przez nią też promowanego, jest znana marka samochodu. Artystka w ramach promocji marki poruszała się tym samochodem. Nie jest właścicielką tego samochodu tej marki i nie poczyniła żadnych inwestycji z funduszu przeznaczonego na leczenie. W związku z tym faktem opublikowane insynuacje /plotki/ są dla artystki krzywdzące.

PS. To się nazywa dokopać leżącemu. Dlaczego? A z głupoty!

____________
#EnergiaZycia

Tags: