Czym jest zmiana paradygmatu

Czym jest zmiana paradygmatu?

w kwantowo/oświecenie

Ludzie świadomi wiedzą, że wszystko co wiedzą i znają muszą porzucić /wiem, że nic nie wiem/. O co tu tak naprawdę chodzi? Otóż zmiana paradygmatu to odwrócenie. Głównym odwróceniem jest skierowanie uwagi na siebie. To Ty masz się zmienić tak, aby móc zmienić świat. Wszystko co do tej pory było stosowane, używane, zarządzone, musi ulec zmianie, bo to stare się nie sprawdziło i najzwyczajniej w świecie nie działa. Zatem po co wspierać stetryczałą, archaiczną zasadę, skoro możemy wprowadzić nowszą – lepszą. Zatem …

czym jest zmiana paradygmatu?

czym jest zmiana paradygmatu1/ Komunikacja internetowa

Siła internetu w wieku informacji jest ogromna. A komunikatory i portale społecznościowe, to zaczątek globalnej wioski i telepatii. Sieć internetu daje początek wieku informacji, gdzie wszyscy stają się bardziej świadomi tego, co naprawdę dzieje się na świecie. Informacje są teraz dostępne i leżą w zasięgu naszej ręki w internecie. Jeśli ktoś wie czego szuka i gdzie ma szukać, wie również w jaki sposób to znajdzie.

Wiedza jest otwarta – tylko czerpać. Wszyscy teraz mogą uczyć się nowych umiejętności, korzystając z bezpłatnych fachowych porad. Każdy może się skomunikować z każdym, a otwarty dostęp do informacji i komunikacji jest niemal natychmiastowy na całym świecie. Istotą jest aby ten system połączeń internetowych i stale wzrastająca tam zawarta wiedza pozostał otwarty i zdecentralizowany. Przyczyna „Zmiana paradygmatu żywi się wszystkimi innymi zmianami”.

2/ Niezależne media

To głównie dzięki Internetowi niezależne dziennikarstwo zaczęło się rozwijać. Dzięki niemu światło dzienne ujrzało wiele zadziwiających pomysłów i nowych teorii, ale też skrywanych faktów. A te są zatrważające. Niezależne media stały się dostępne i wiarygodne. Zupełnie coś odwrotnego stało się z mediami systemowymi. Ta nowa, niezależna grupa dziennikarsko-blogerska daje szansę na pokój, gdyż z konsekwencją robi pranie brudów systemów. Wszelkie informacje są teraz emitowane i ujawniają skorumpowane sojusze i układy polityczne, ale także amoralność i bandytyzm. Dziś prawda jest bardziej widoczna. A ta prawda nas powoli wyzwala.

3/ Przetasowanie monetarne

Gospodarka świata kontrolowana jest przez bank centralny. Ten zaś działając nieetycznie: kredyty, zerowe stopy procentowe, nieograniczone drukowanie pieniędzy – stworzył iluzję, która zaczyna padać. Teraz zagrożona jest każda waluta świata, jak również gospodarka, gdyż bańki kapitałowe pękają jedna za drugą. Już dziś widać, że gdy te bańki pękną, waluta upadnie, a z nią polityka międzynarodowa. Zdecentralizowane kryptowaluty zagrażają już otwarcie systemowi pieniądza. To zaś pozwala na zmianę układ władzy na całym świecie, albo jej wyeliminowanie.

4/ Gospodarka Peer-to-Peer (P2P)

P2P to model gospodarki zdecentralizowanej, gdzie dwie osoby współdziałają gospodarczo bezpośrednio ze sobą, bez pośrednictwa państwa lub osób trzecich. Ten model pozwala bezpośrednio czerpać zyski ze swoich towarów i usług. Wzrasta rola wytwórców i rynków lokalnych, wzrasta lokalna wymiana towarowa, ale i recykling. Ten model biznesowy rośnie i się rozwija oddając władzę bezpośrednio ludziom.

5/ Energia odnawialna

Wraz ze wzrostem technologicznym i świadomościowym, wzrasta niepokój o stan środowiska naturalnego. Ludzkość coraz częściej spogląda w kierunku odnawialnych źródeł energii, ale także decentralizacji tej energii. Pojawiają się miasta z własną energią bezpośrednio ze słońca. Pojawiają się już też całe państwa jak Paragwaj, Islandia i Norwegia, które w 100% korzystające z energii odnawialnej. Obecna tania energia odnawialna zbliża nas do pomysłu Tesli, czyli światem darmowej energii.

6/ Żywność ekologiczna

W ponad 60 krajach na całym świecie, min. Australii, Japonii i krajach Unii Europejskiej, istnieją duże ograniczenia lub całkowity zakazy produkcji i sprzedaży GMO. To powoduje presję spożywczą i zwrot ku naturalnym, zdrowym produktom. Wraz ze wzrostem świadomości, wzrasta troska o to, co dzieje się w naszych ciałach, gdy spożywamy zatrute pokarmy. Chcemy świadomie zamienić je na zdrowe i ekologicznie.

7/ Świat obfitości

Świat może zaspokoić potrzeby każdego człowieka, ale nie chciwości człowieka. Obecny świat produkuje wystarczającą ilość żywności dla wszystkich na świecie, ale wielu głoduje w wyniku złej dystrybucji i chciwości. Również wody jest pod dostatkiem na naszej zielonej planecie, ale system staje na drodze technologii jej pozyskiwania i oczyszczania. Ponadto system wycenił wodę, co jest absurdem. Zatem system jest zły.

8/ Globalna zmiana świadomości

To o czym wielu już głosi, musi zostać przyjęte i zrozumiałe. Każdy z nas jest połączonym elementem zbiorowej świadomości Ziemi. Dlaczego? Bo wszystko na Ziemi już nieraz się wymieszało. Gdy jedna grupa ludzi cierpi, oznacza to, że ​​wszyscy cierpimy. Popularne stają się techniki świadomości typu medytacja, ho’oponopono, dwupunkt, totalna biologia oraz akceptacja dla naturalnych substancji zmieniających umysł /marihuana, grzyby/. Ludzie zaczynają emocjonalnie łączyć się z życiem. Ta zmiana świadomości, to odwrócenie paradygmatu i skierowanie do wewnątrz, powoduje coraz donioślejsze zmiany. Ludzie leczą się wzajemnie energetycznie, wspierają się energetycznie, ba, są w stanie we wspólnej medytacji zatrzymać kataklizmy i wszelkiego rodzaju zagrożenia. Ale najpierw wiara – później cuda.

To dopiero początek świadomości ludzkiej i całej planety, ale rozwój jest dynamiczny. Zadbaj, aby to zrozumieć i dołączyć zanim dla ciebie będzie za późno – skończy się twoje życie. W następnym może być zupełnie inaczej. Role mogą się odwrócić. Decentralizacja jest już faktem, upadają kluby, stowarzyszenia, federacje. Upadną i państwa. Pojawiają się już świadome, zbiorowe, wieloosobowe medytacje. Ale tym razem to nie tylko ludzie z jednego kraju, bądź kontynentu. Internet łączy. Tu dołącza każdy, kto rozwija swoją świadomość. Bo otaczający nas świat jest nasz i to my osobiście musimy o niego zadbać. Nikt za nas tego nie zrobi.

PS. Skoro pojmujesz, że jesteś Bogiem, bądź Bogiem dobrym i odpowiedzialnym za to, co tworzysz. Bądź Bogiem miłującym swoje stworzenie.