Najtrudniej poznać samego siebie

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

w artystycznie/muzycznie/polsko

Dawid Podsiadło. Dawid to młodzian, bo tak można nazwać 22 latka, urodzony w Dąbrowie Górniczej. Jest jednym z najzdolniejszych polski wokalistów i autorów tekstów obecnej chili. To muzyk  profesjonalny i niezwykle zdolny. Z zapałem śledzę jego rozwój. To wokalista o aksamitnym głosie Stinga.

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Ukończył LO w Dąbrowie Górniczej a także szkołę muzyczną I stopnia w klasie puzonu. Karierę muzyczną rozpoczął dzięki programowi X Factor. W maju 2013 roku, ukazał się jego pierwszy, debiutancki album pt. Comfort and Happiness, który od razy podbił rynek muzyczny, wzbudzając ogromne zainteresowanie. Dawid wystąpił jako support Lany Del Rey, lepiej organizatorzy nie mogli dobrać.

Jest istnym łowcą nagród: nominacja do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 / najlepszy polski wykonawca, i Paszportów Polityki / muzyka popularna. W 2014 cztery Fryderyki i Wiktora / Gwiazda piosenki, nominacja do Superjedynek / SuperArtysta i SuperAlbum. Brał też udział w TOPtrendy. W klasyfikacji generalnej zajął pierwsze miejsce za album Comfort and Happiness. Dawid vel David Ross w ostatnich latach robi spore zamieszanie i wzbudza zazdrość kolegów, ale zasłużenie bo jego muzyka jest jeżeli nie wybitna to na pewno wspaniała. I przede wszystkim jest to artysta międzynarodowy, który chce się zmierzyć ze światowym rynkiem muzycznym, a nie tylko siedzieć w swoim zaścianku.

Trzymam kciuki za Dawida i życzę mu z całego serca powodzenia, bo jego muzyka koi moje zszargane beznadziejnością, małością, pompatycznością i gwiazdorzeniem nerwy. Życzę też Dawidowi zachowanie swojego status quo i stylu, który będzie wynikał z niego samego, a nie z zapotrzebowania rynku. Życzę mu też zadań i wyzwań jakie pojawiły się w karierze Stinga. Nie bez kozery przytaczam tego wielkiego artystę, myślę że Dawid ma potencjał i możliwości.

PS. W nos ugryzła misia pszczoła. O ty … miś zawołał. Za me troski, za me bóle, … wszystkie ule.

_____________
#DawidPodsiadlo

najnowsze z artystycznie

Westworld czy życie?

Westworld czy życie?

Westworld czy życie? Drugi raz mam przyjemność oglądać serial Westworld z 2016
Rozkwit sztuki

Rozkwit sztuki

Rozkwit sztuki. Obserwujemy wzrastający rozkwit sztuki wszelkiej, a wraz z nią kroczy
Botoks

Botoks

Botoks. Z wielkim zaskoczeniem czytam opinie na temat tego filmu, bo moim
Translate »
idź do góry