Najtrudniej poznać samego siebie

Depopulacja, czy tylko konsternacja

Depopulacja, czy tylko konsternacja

w europejsko/polsko/prawdziwie

Depopulacja, czy tylko konsternacja. Depopulacja albo spadek populacji to zmniejszenie liczebności jakiegoś organizmu na wskazanym terenie. Zwykle określa się tym terminem drastyczne zmniejszenie populacji ludzi. Czy to co widzimy obecnie w Polsce, Europie i świecie to depopulacja?

Depopulacja, czy tylko konsternacja

Depopulacja, czy tylko konsternacja

Standardowa wizja depopulacji to obozy koncentracyjne, wojna, terror i brutalne, masowe zabijanie. A to przecież nie prawda, są też inne sposoby. W całym świecie, także w Europie, depopulacja trwa w najlepsze, a ludzie tego nie zauważają.

Czy to możliwe? Oczywiście! Depopulacja rozwijana jest poprzez konsumpcjonizm /czytaj hedonizm/, wydłużenie lat pracy, skrócenie lat dziecięctwa, aborcję, eutanazję, biedę, konflikty, choroby, szczepienia, promowanie LGBT, upadający ZUS, zatrute środowisko, GMO i setki innych czynników.

Liczba umierających rośnie zastraszająco. A ci, którzy jeszcze są zdrowi, wkrótce zachorują na raka, depresję, czy inne schorzenie spowodowane złym jedzeniem, stresem, chorobami cywilizacyjnymi i brakiem jakiejkolwiek fachowej opieki.

Byle by płacili, byle umierali. Ludzie sami się zabijają, spożywając tanie produkty z marketów, fast foodów, zawierające GMO, chemię i ulepszacze smaku, a reklama zachęca i nęci, aż do śmierci.

Depopulacja, czy tylko konsternacja – Podsumowanie:

Depopulacja jest widoczna już gołym okiem zwłaszcza w Polsce, dokłada się do tego skala emigracji. Już dziś brakuje kilku milionów ludzi, a proces ten przecież nie ustaje, raczej się wzmaga i dojrzewa. Zaopatruje się również w nowe możliwości. Do tej pory degradowała żywność, stres, bieda, teraz dochodzą szczepienia, czipowanie, coraz większe bezprawie, przemożny pęd ku wojnie i terror.

Oczywiście wszystko dzieje się w świetle prawa i za sprawą polityków i biurokratów, których nie interesuje już człowiek, ani ogół społeczeństwa, bo i dlaczego, skoro i tak rządzą, i tak dzielą. A my jak te barany na rzeź, bez trwogi, bez refleksji, beznadziejnie, jeszcze żyjemy, ale czy jeszcze długo?

PS. Czy to tylko moje urojenia, czy raczej znak czasu, bo czego oczy nie widzą, tego nie jest żal.

___________
#Depopulacja

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry