Najtrudniej poznać samego siebie

Dla których ważna jest polityka

Dla których ważna jest polityka

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Dla których ważna jest polityka. Otóż moi drodzy, wczoraj dotarło do mnie co mówił i ciągle powtarza mój ulubieniec Eckhart Tolle – „Jesteś tylko TY, tu i teraz”. Otóż właśnie tak to wygląda, że ten jak go nazywają Matrix, a inni życie, to projekcja naszego umysłu. MY, a w zasadzie TY, kreujesz swój świat w całości, wszystko co się wydarza, nawet te najgłupsze zachowania polityków, islamistów, ale także codzienne sprawy. Część z nich jest kreowana i utrzymywana w stanie wykreowanym. Zatem nie ma się czym przejmować, a jednocześnie wszystko można zmienić na lepsze.

Dla których ważna jest polityka

Dla których ważna jest polityka

Zdaję sobie sprawę, że dla większości bredzę, opowiadam dyrdymały. Ale dla tych którzy już „chodzą ścieżką Pana„, którzy rozkminiają rzeczywistość, to kamień milowy. TY sam, tu i teraz, i wszystko w Twoich rękach, w głowie. Wystarczy się pozbyć schematów projekcji i można bawić się na całego.

Owszem, nie łatwa to sztuka, istotnie, trudna do pojęcia, a już prawie w ogóle nie oczywista. Ale działa. Działa na całego. Stąd różne techniki oświecone, jak wczorajsze ho’oponopono, dwupunkt, mantra, modlitwa etc. One mają nam pomóc działać, bez dokładnego zrozumienia i pojęcia, że jesteś sam, tylko TY, tu i teraz. I wszystko jest Twoją kreacją.

Zapisuję sobie w pamiętniczku, czyli na blogu, żeby mi nie uciekło. Jak stłucze mi się kubek, zepsuje samochód, żona nie zrobi śniadania. Albo ktoś powie coś głupiego etc. to jest to moja kreacja, moja sprawka i moja „wina”.

Rozważania:

Oczywiście winy tu nie ma, to się po prostu wydarza, a MY, JA, TY, powinniśmy przejść nad tym obojętnie, bez emocji i poprawiać, co żeśmy spieprzyli. Tak, spieprzyli! Schematy, wzorce, kanon, wychowanie, uwarunkowania kulturowe, wszystko to narzuca nam pewien niedoskonały obraz. Narzuca, a my go kreujemy i utrzymujemy.

Fakt, że ściana jest ścianą, mimo iż składa się z tych samych atomów co nasze ciało i wszystko inne, to nasza sprawka. Naszą sprawką są także zachowania innych, bo stworzyliśmy ich, każdego z osobna i wszystkich razem, i utrzymujemy tę wizję nieustannie. Dodajemy do tego też smaczki, np. atak islamistów, albo machloje polityków. Albo wycinkę drzew, albo złą pogodę i propagujemy tą wizję. I tak się to toczy, kreuje, odbywa i działa. A my narzekamy.

Dla których ważna jest polityka – Podsumowanie:

A zamiast narzekać, nie akceptować, ganić, złorzeczyć i utyskiwać, wystarczy zrozumieć, że to MY. Konkretnie TY, że to Twoja kreacja i TY możesz ją zmienić na taką jaka Ci odpowiada, pasuje. I tyle! Łatwe to nie jest, ale jak najbardziej możliwe. Nie rozsiewaj plotek, bo nie wiesz jak jest w istocie, bo tego w całości nie kreowałeś od początku do końca. Możesz zawsze pomyśleć pozytywnie i problem wówczas znika.

PS. Nie „róbta co chceta” tylko myślcie i działajcie pozytywnie, dla siebie, a będzie tak jak chcecie, jak w bajce, bo tu w istocie żyjemy. – August Witti

________
#Kreacja

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry