Najtrudniej poznać samego siebie

DMSO na bóle w ogóle

DMSO na bóle w ogóle

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

DMSO na bóle w ogóle. Od dwóch dni testuję ten środek chemiczny i jestem mile zaskoczony, żeby nie powiedzieć bardziej swobodny ruchowo. Jednakże jak w przypadku bólu radzi sobie znakomicie, tak w przypadku cierpienia spowodowanego myślami związanymi z bólem /chorobą/ już nie. Myśli należy uporządkować samemu lub podjąć próbę ich ignorancji.

DMSO na bóle w ogóle

DMSO na bóle w ogóle

Ci co czytają tego bloga i znają mnie /JA, JA! 🙂/, już wiedzą, że nie dedykuję tego co piszę nikomu, albo zupełnie okazjonalnie. Nikogo nie uczę, nie namawiam, nie zachęcam. Piszę o sobie /łooo/, swój własny dziennik /ajaaaa/, na swój własny użytek /ja pierdziu!/. Dopieściłem właśnie i wypolerowałem własne ego – hehe. Nawet jak zwracam się w trzeciej osobie, to do swojego ego i swojej podświadomości, a nie do ciebie. Zatem poznaję, obserwuję, doświadczam i piszę, bo lubię.

Robię też wszystko co związane z tym blogiem, gdyż jestem webmasterem i to sam /wow/. Ktoś kiedyś mi powiedział, że zapewne za mną /łaaaaa/ stoi sztab ludzi. Nie stoi! /ałaaaaa/. Zatem piszę co następuje. DMSO jest dobre na ból. Tym bardziej, że butelka prawie półlitrowa kosztuje ok. 30 zł. To znacznie, znacznie mniej w porównaniu z innymi środkami przeciwbólowymi, przeciwzapalnymi i leczącymi.

DMSO (dimetylosulfotlenek) to bezwonny płynny środek chemiczny /rozpuszczalnik/, który jest naturalnym produktem pozyskiwanym z drewna. Drewno jak wiadomo pozyskiwane jest z drzew i przyzwoicie jest jak za jedno ścięte. Posadzisz dwa młode drzewa /tak na marginesie/. W licznych badaniach naukowych, które tak uwielbiają systemowcy, wykazał on dużą ilość leczniczych zastosowań. Także dobroczynnych oddziaływań na ludzki i zwierzęcy organizm. I nie dosyć, że organicznego pochodzenia, to dodatkowo pewnych specyficznych właściwości, o których dalej.

DMSO wchłania się doskonale przez skórę, dzięki czemu może być i jest nośnikiem innych, dowolnych substancji. Może być spożywany jako rozcieńczona mieszanka z wodą destylowaną do picia, również podawany w formie zastrzyków i infuzji. A z powodu tej szczególnej właściwości bezinwazyjnego przenikania przez skórę, używany jest we wszelakiego rodzaju medycznych maści, żeli, plastrów etc. Zatem już go używałeś wielokrotnie i wielokrotnie ci służył, chociaż nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

DMSO to naturalny środek leczniczy, który z równą swobodą radzi sobie z poważnym bólem. Także leczeniem chorób wywołujących silne bóle. Łagodzi także nasze codzienne fizyczne dolegliwości. Nie odnotowano też żadnych skutków ubocznych. Dzięki temu chętnie wykorzystywany jest w medycynie, oczywiście pod innymi nazwami i w innej cenie. Jest łatwo dostępny na rynku. Zatem należałoby się przyjrzeć i poświęcić temu środkowi uwagę. Poczytać na tyle, ile dowodów potrzebuje moje ego i podświadomość, aby po prostu uwierzyć.

Otóż DMSO hamuje stany zapalne, działa bakteriobójczo, antygrzybicznie, zwalcza wirusy. Wiąże wolne rodniki, wspomaga immunologię i gojenie ran, także oparzeniowych i od mrożeniowych. Dla mnie bomba, gdyż w wieku 55 lat mało kto pozostaje bez szwanku i dolegliwości. Tym bardziej, gdy prowadziło się i prowadzi aktywne życie. A trzeba umieć sobie z tym radzić, z korzyścią dla siebie, a nie całego otaczającego świata.

Generalnie też warto się zapoznać także z proporcjami rozcieńczania substancji iniekcyjnych, doustnych, do smarowania i picia. Po prostu żeby sobie nie zrobić kuku. Nie podaje tych wartości, bo to ani nie moja rola, ani też interes. Wiadomo chyba dlaczego.

DMSO na bóle w ogóle – Podsumowanie:

Ponadto udowodniono już doświadczalnie, czy jak kto woli na szczurach, królikach, a następnie na ludziach. Lecznicze działanie DMSO w schorzeniach takich jak artretyzm, wady lub uszkodzenia kręgosłupa. A także choroby psychiczne, zespół Downa, siniaki, stłuczenia, zwichnięcia, nowotwory i rany. Widać zauważalną pomoc przy chorobach neurodegeneracyjnych takich jak demencja, Parkinson czy SM. Od dawna stosowany przez wojsko i sportowców przy kontuzjach, jako środek zapobiegawczy, ochronny i przeciwbólowy. Taki średniej klasy eliksir życia.

PS. Więcej zachęty nie chciej, sceptycyzm schowaj i wypróbuj. Będzie ci naprawdę lżej, Witku. A, i lepiej traktuj go nośnikiem. – August Witti

______
#DMSO

Tags:

najnowsze z oświecenie

http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo

Czym jest ambicja?

Czym jest ambicja? Aby osiągnąć życiowy sukces, spełnienie marzeń, rozwój osobistej świadomości,
Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność? Pisałem już czym jest świadomość. Jest ona szlachetnością, która
Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Translate »
idź do góry