Najtrudniej poznać samego siebie

DNA jak fala kwantowa

DNA jak fala kwantowa

w kwantowo/świadomie/topowo

DNA jak fala kwantowa. Sporo ostatnio badań nad naszym ludzkim DNA i okazuje się, że DNA jak fala kwantowa jest. Jedna nić DNA uzyskana z jednej pojedynczej komórki zawiera wystarczającą ilość informacji, aby sklonować cały organizm. Niesamowite! Po wnikliwym przyglądnięciu się istocie wiązek DNA okazuje się, że nie są one cząsteczkami, ale falami. Co ciekawsze, ta forma fali istnieje jako wzór w czasie i przestrzeni i jest zakodowana w całym wszechświecie. Brzmi jak powieść SF. Bo otaczają nas pulsujące fale niewidzialnej informacji genetycznej, których fale wytwarzają mikroskopijne siły grawitacyjne, które przyciągają atomy i cząsteczki z otaczającego środowiska w celu skonstruowania DNA.

DNA jak fala kwantowaDNA jak fala kwantowa

W 2011 r. Laureat Nagrody Nobla, dr Luc Montagnier, wykazał, że DNA można spontanicznie wytworzyć z samego wodoru i tlenu. Dowodzi to, że wszechświat nieustannie dąży do stworzenia biologicznego życia, wszędzie. To oznacza, że w dowolnym obszarze wszechświata ukryte fale mikrograwitacyjne zaczną gromadzić razem atomy i cząsteczki, aby stworzyć DNA, a tym samym życie. I tak w nieskończoność, poza czasem – życie.

Później dr Fritz-Albert Popp złapał DNA podczas wciągania fotonów /mikro pakietów energii światła/. To zaś znaczy, że ​​fotony są niezbędne dla podstawowego zdrowia i funkcji DNA i są najwyraźniej wykorzystywane do wysyłania i odbierania informacji w całym ciele. Każda cząsteczka DNA przechowuje w sobie do 1000 fotonów, podobnie jak maleńki kabel światłowodowy. Fotony strzelają tam i z powrotem z prędkością światła wewnątrz cząsteczki i są przechowywane, dopóki nie będą musiały zostać użyte. Czyli w każdej komórce mamy taki mikro reaktor.

DNA jak fala kwantowa – Podsumowanie:

Następnie dr Peter Gariaev odkrył, że cząsteczka DNA umieszczona w małym kwarcowym pojemniku, naturalnie absorbuje każdy foton. Zatem wygląda na to, że DNA generuje mikrograwitację, która przyciąga i wychwytuje światło. Nazwano to „efektem fantomowym DNA”. DNA wytwarza siłę energetyczną, która absorbuje fotony i przyciąga je bezpośrednio do cząsteczki, ale samo DNA nie jest nawet potrzebne. Jest to niewidzialna siła lub fala, która sama przyciąga i utrzymuje światło /fotony/. Zmienia to trochę ogląd świata, gdyż człowiek, jako ze złożony jest z komórek, jest wobec tego wiecznym światłem.

PS. Świadomość jest wieczna i do życia konieczna. – August Witti

_____
#DNA

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry