Dobry wybór

Dobry wybór

w patriotycznie/polsko

Dobry wybór. Po wczorajszym wieczorze wyborczym nie jestem zaskoczony, jestem wzruszony i zmotywowany. Nie żebym wychwalał Dudę i jego partię. Trudno anarchizującemu człowiekowi cieszyć się z partiokracji, ale z nadchodzących zmian zawsze. Zmiana to zawsze zmiana, a władza absolutna upadla absolutnie.

Dobry wybór

Dobry wybór

Bałem się już, że rzeczywistość nasza, jej marazm i zaniechanie, nigdy się nie zmieni, a tu patrz co wyprawia naród. Dwóch kandydatów z poza mainstreamowego układu. Już nawet media i dziennikarze zaczęły się bać. Co to będzie, co to będzie? Na pewno nie cisza wszędzie i głucho wszędzie, bo jak dalej tak pójdzie,  przewiduję raczej niezły rozgardiasz. Drodzy Państwo, nie ma się co bać prawicy, zasadniczości, uczciwości i odrobiny moralności, oj nie. Zapewne gdybyśmy poszli tą drogą, to już dzisiaj zamiast krzywd i zgrzytania zębami, mielibyśmy wiosenne porządki i spolegliwy uśmiech na twarzy.

A tak to przy pseudo nowoczesności. Mamy to, co mamy, czyli wielką śmierdzącą kupę. Szczerze radzę zainteresować się internetem i tym co piszą tam o obecnie nam panującym. Gwarantuję niezły zastrzyk sensacji, mrowienie i wkurw, że człowiek był aż tak ślepy i głupi i dał się omamić robakom. Proszę pamiętać, że żadne mainstreamowe media nie zamieszczą niewygodnej prawdy. Ludzie odważni, dociekliwi nie poddają się i piszą, piszą, posiłkując się materiałami historycznymi i niepublikowanymi szeroko.

Dobry wybór – Rozważania:

Piszą co w trawie piszczy i co za kreatury nas za mordę trzymają. Dlatego żeby wyrobić sobie własne, niezależne zdanie i wysnuć wreszcie realne wnioski. Trzeba niestety sięgnąć do Internetu i do wyszukiwarek. Odkryć wreszcie prawdę, która tak skrzętnie została ukryta.

Czytać, myśleć i zmieniać rzeczywistość, czyli wybierać! Każda zmiana przybliża nas do celu jakim jest wolna i niepodległa Polska. Dostatnie życie i realne szanse rozwoju. Polska to naprawdę wspaniały kraj, o olbrzymich zasobach geologicznych, wspaniałym acz trudnym ułożeniu, z możliwościami bycia krajem wielkim i bogatym. Ale nie zapominajmy, że bogaty kraj to nie bogaci rządzący, tylko bogaty obywatel. Wolny, swobodny rynek, który jak świat światem sam potrafi się normować i udoskonalać.

Byle by nam. Społeczeństwu nie przeszkadzać, a osiągniemy sukces gospodarczy i humanitarny. Byle by nam nie ograniczać możliwości, byle by nas nie sterować. Byle nie trzymać za mordę. Jestem naprawdę pełen nadziei i cieszę się jak dziecko, na myśl rekonstrukcji prawa i sprawiedliwości, to dobry wybór. Nie koniecznie z rzeczonym.

Dobry wybór – Podsumowanie:

Jest promyk nadziei, jest szansa na dobry wybór. Nie zmarnujmy jej jak poprzednio i zagłębmy się w prawdę o otaczającej obecnej rzeczywistości. Nie w niespełniane obietnice i malowane gęby. Czas na przyzwoitość i czas na godne, normalne życie, o którym każdy z nas marzy. A ci co marzą o przewałach, aferach, korupcji i zniewoleniu, niech zasiądą tam, gdzie ich miejsce … w ciupie.

PS. Fabryką władzy jest sfera publiczna i fabryka ta musi pracować nieustannie, a nie raz na cztery lata.

________
#Wybory