Najtrudniej poznać samego siebie

Echa BREXIT w Polsce

Echa BREXIT w Polsce

w europejsko/patriotycznie/polsko

Echa BREXIT w Polsce. Wydawać by się mogło, że stało się coś strasznego. Przynajmniej tak nam przedstawiają ścieki, ale nic a nic się nie stało, chociaż Anglia wyszła z Unii Europejskiej. Ważna w świecie, ceniąca się wysoko i ceniona przez wszystkich Anglia, zrezygnowała z „dobroczynności” Unii.

Echa BREXIT w Polsce

Echa BREXIT w Polsce

Jak zwykle najpierw panika, bo co się stanie z Unią? Później przestrach naszych w UK, bo nas wywalą. A za chwilę rozprężenie, bo jak zwykle, nic się nie stało! Ano nic. Anglia wyszła, tak jak weszła i zajście, będzie to w iście angielskim stylu.

Tyle tylko, że już nikt nie będzie Anglikom mówił, kogo mają słuchać, kogo przyjmować, kogo wspierać, jak kierować swoim królewskim państwem. Otóż tak, wywalą kogo mają wywalić, eksmitują kogo eksmitować, lubić kogo będą chcieli.

Ani Giełda Londyńska nie zniknie, ani Anglia się nie rozpadnie, ba nawet może się powiększyć jakimiś traktatami i czymś takim. Z pewnością nie wpuszczą już ani jednego imigranta i pozbędą się tych co są. Może wywalą też parę innych nacji, nie wywalą zaś Polaków. Spoko.

Jakby wywalili Polaków, to padła by im gospodarka. W większości Polacy wykonują zawody, których Anglicy robić nie chcą. Poza tym mamy za dobrą opinię i mimo antagonistów, szanują nas za pracę.

Ale wywalać będą, to pewne: imigrantów, Rumunów, Rosjan, również z byłych sowieckich republik, bo ich nie chcą. Cała afera z pracą, problemy z najmem, biorą się głównie z darmozjadów. I tych właśnie będą wywalać. Zaoszczędzi się na socjalu, dołoży się do mieszkań. Praca też będzie, bo tym razem Anglia staje w szranki. Gdzie załatwić korzystniej, jakie umowy już można, konkury z wszystkimi zalotnikami. Granice też pozostaną otwarte, bo i po co je zamykać, chyba, że ci imigranci nabroją.

Ale Polacy będą mieli wjazd. Co do innych spraw, też się nie zmieni. Zrozumcie, Unia Europejska, w tym kształcie, nic nie zmienia, tylko narzuca. Wiecie jakie oszczędności będzie miała Anglia tylko z samych opłat CO2? Gigantyczne! Tak to jest, pomysł Unii Europejskiej nie był wcale złym pomysłem. On tylko skarlał i zeszpetniał, pod dyktando lewaków, komunistycznych totalitarystów i wandalów. Bo tacy doszli do głosu, wszak jeszcze mamy demokrację i każdy może.

Echa BREXIT – Podsumowanie:

Zacznie się zmieniać sama Unia, być może padnie już na amen, w arabskiej i afrykańskiej zalewie islamskiej. Ale to Unia się zmieni na gorsze lub lepsze, ale nie Anglia. Anglia zakwitnie, jak każde demokratyczne państwo, które ma wkurwionych i zdeterminowanych obywateli.

A my, cóż my? Dalej z tą starą szkapą unijną. Chyba że PIS zmięknie, a społeczeństwo jak to Polacy, wkurwi się na dobre i podniesie demokratyczną rękę. Wesprze podpisami, każdy mądry pomysł, wesprze go marszami i pochodami. Tak się właśnie walczy w demokracji, nie narzeka, nie grymasi, tylko 4 lata i cyk, do piachu. Każdy może mieć szansę, ale nie każdy kolejną kadencję.

PS. Mówi świnia do barana, rozkoszując się nawozem, byłam tu i tu od rana, raz na wozie raz pod wozem.

______
#Brexit

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry