Najtrudniej poznać samego siebie

fałszywe wiadomości

Fałszywe wiadomości

w internetowo/prawdziwie/topowo

Fałszywe wiadomości …

Tym mianem określa się atak na niezależne media i wiadomości prawdziwe, chociaż system określa to jak zwykle inaczej. Zamysł powstał w USA i szybko zaraził Europę, a jest niczym innym jak szeroko zakrojoną akcją cenzorską. Wiadomości odsłaniające kulisy wielkiej i za razem brudnej polityki pojawiały się od czasu do czasu w niezależnych mediach. Teraz już nie można ich linkować.

fałszywe wiadomościPrawdziwy boom rozkwitł przy kampanii prezydenckiej Hillary Clinton. WikiLeaks opublikowało tajne informacje pozyskane od amerykańskiego wywiadu, które ujawniły zaangażowanie establishmentu amerykańskiego i nie tylko, w sprzedaż tajemnic państwowych, przysługi dla obcych mocarstw, pełne kontrolowanie mainstreamowych mediów, oszustwa wyborcze, udział w satanistycznych rytuałach i pedofilskich wynaturzonych spotkaniach. Wszystko to chlusnęło wiadrem szamba w politykę, polityków i tzw. elity.

Publikowanie tych wiadomości zaś określono jako “fałszywe wiadomości” i po prostu ich zakazano. Na wielu portalach społecznościowych, takich jak Google, Facebook, YouTube i wiele innych nie można publikować linków do informacji demaskujących kłamstwa, zdradę, wynaturzenia, satanizm i wszystko co robi NWO, elity polityczne, gwiazdy i celebryci, a co do normalności nie należy, a już na pewno do prawych i cnotliwych. Zatem mamy cenzurę internetu!

Na ten temat również wypowiedział się obecny papież, co jest iście spektakularnym strzałem w kolano, gdyż właśnie kościołowi powinno zależeć na ujawnianiu takich wiadomości, a nie ich chronieniu i skrywaniu. Coś się temu “papierzu” pomieszało. Nie dosyć, że tego typu informacje, o które społeczeństwo cywilizowanego świata walczyło latami, bo są namacalnym dowodem wolności, demokracji i prawdy, są cenzurowane, to zachęca się nas do donosicielstwa i zgłaszania tych postów/artykułów/linków/stron.

Oczywiście, jest to jak najbardziej w smak wszystkim aferzystom, skorumpowanym politykom, zboczeńcom i całemu temu gigantycznemu przemysłowi zniewolenia. W końcu o to chodzi, żeby rządzić, a by rządy były totalitarne, brutalne i nieludzkie. Tak chcieliby widzieć świat nowi jego panowie, tak chciałby go widzieć nowy rząd światowy NWO.

Mówi się o wielkiej szkodliwości tych ujawnianych informacji, bo ludzie pragną kary dla winnych, samosądu i krwawego rozliczenia. A czego może chcieć człowiek, którego córkę zabija lub gwałci rządzący pan, schowany pod immunitetem? Ma się poddać i oddać w niewolę, czy walczyć? Zatem niechybnie mamy zmierzch internetu publicznego i schyłek epoki wolnej, łatwo dostępnej informacji. Czas zejść do podziemia, zrezygnować z gigantów medialnych i zacząć właściwie myśleć, nie czekając aż informacje spadną z nieba, lecz ich poszukując i propagując.

Dla mnie sprawa jest jasna. Koniec z Google, YouTube i Facebookiem. Czas polubić małe niezależne media społecznościowe, portale niezależne, Deep Web i połączenia F2F. Wszak to wszystko istnieje i działa z powodzeniem, a gwoli ścisłości zawiera znacznie więcej i bardziej treściwej informacji niż sieć publiczna.

DarkNet to wbrew pozorom bardzo ciekawe miejsce, oferujące niejednokrotnie zaskakujące informacje, a co najważniejsze prawdziwe. A skoro nas cenzurują, to musimy sobie radzić. Pozostanie w popularnych jeszcze, największych portalach społecznościowych, doprowadzi do tego, że każdy będzie zmuszony do oglądania własnego profilu i własnych wpisów, o ile nie zostaną ocenzurowane.

PS. To schyłek internetu jaki znamy i rozkwit sieci, o której do tej pory nie mieliśmy najmniejszego pojęcia.

_________
#DeepWeb

najnowsze z internetowo

Technologia deepfake

Technologia deepfake

Technologia deepfake. Termin ten pochodzi z głębokiego uczenia się. Jest to zsyntetyzowanie
Realizm vs wiara

Realizm vs wiara

Realizm vs wiara. Nauczeni jesteśmy odbierać ten świat nie dosyć, że w
Dziennik Wareza

No piknie

Co jakiś czas ktoś, jakiś haker z krajów azjatyckich, usiłuje zwalczyć zapory
Szybki jak błysk ciupagi

Szybki jak błysk ciupagi

Szybki jak błysk ciupagi. Zespół fizyków z Polski /Białystok/ i Holandii pokonał
Translate »
idź do góry