Najtrudniej poznać samego siebie

Fizyka kwantowa dla opornych

Fizyka kwantowa dla opornych

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Fizyka kwantowa dla opornych. Fizyka kwantowa zajmuje się rzeczami bardzo małymi /na poziomie atomowym i subatomowym/. Wiele zjawisk zachodzących w tym bardzo małym świecie jest nieintuicyjna. Wiele rzeczy na poziomie atomu wygląda jak z filmu ​​science fiction. Jednak się zdarzają. Jedna z teorii głosi, że żyjemy w wielu światach równoległych. Zatem liczba możliwości jest nieskończona.

Fizyka kwantowa dla opornychFizyka kwantowa:

Małe cząstki kwantowe takie jak atomy, elektrony i fotony mogą istnieć w więcej niż jednym miejscu w tym samym czasie dzięki zjawisku znanemu jako superpozycja kwantowa. W rzeczywistości mogą istnieć we wszystkich możliwych lokalizacjach jednocześnie! A robią to /istnieją/ aż jakiekolwiek urządzenie pomiarowe dokona na nich pomiaru /obserwacji/. Gdy to nastąpi, ich lokalizacja staje się zlokalizowana i znajdują się tylko w jednym miejscu, czego intuicyjnie oczekujemy! Zgodnie z fizyką kwantową, obserwator urzeczywistnia te cząsteczki w konkretnym świecie. Bez naszej obserwacji istnieją we wszystkich miejscach jednocześnie.

Teoria kwantowa wielu światów wywodzi się z uznania, że ​​na poziomie kwantowym istnieją jednocześnie różne wyniki. Trudno to ogarnąć, zwłaszcza przez laika. W sukurs przychodzi nam duchowość i świadomość. To ona tłumaczy i pokazuje nam, że obserwatorem jestem „JA”. A „JA” świadome tworzy rzeczywistość. Nie dzieje się to ad hoc, ale staje się /z kilkudniowym opóźnieniem/. Wielkie pragnienie /zainteresowanie/, wraz z wiarą, zaczyna tworzyć akt woli. A ten zaś sprawia, że rzeczy się pojawiają w istocie.

Okazuje się bowiem, że konstruujemy swój świat, każdy sam dla siebie. Jeśli robimy to nieświadomie /rządzi ego i nasza podświadomość/, rzeczy po prostu się wydarzają w zależności na ile dotykamy je umysłem. Co wcale nie oznacza, że tego chcemy. Mówiąc „ale mnie boli” – konstruujemy ból, „źle się czuję” – konstruuje złe samopoczucie, „nie uda się” – konstruujemy niepowodzenie – czyli sama nasz negatywność stwarza negatywność.

Natomiast jeśli czegoś pragniemy, chcemy, marzymy o tym i o tym mówimy w sposób pozytywny, wyobrażamy sobie, że to już osiągnęliśmy /wizualizacja/ i wierzymy w to głęboko /wiara w siebie/ – rzeczy się pojawiają.

Jeśli zaś nie mamy zdania, ignorujemy, odpuszczamy – rzeczy się wydarzają zgodnie z wolą większości umysłów. Czyli jednak każdorazowo powinnyśmy podjąć jednak decyzję /TAK lub NIE/, aby stało się po naszemu, zgodnie z wolą. A najlepiej podejmować takie decyzje świadomie, ale aby to było świadome musimy wiedzieć czego chcemy.

Nasze świadomie wypowiedziane pragnienie + wiara w siebie =  akt woli. Inna droga jest zawsze niechciana, niezgodna z naszą świadomością /sercem/. Na tym oparta jest też teoria, że każdy ma swój świat, którego jest autorem, reżyserem i odtwórcą /obserwatorem/. Jeśli jesteśmy świadomi siebie, wiemy czego chcemy, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, świat staje się taki jaki chcemy. Jeśli zaś jesteśmy nieświadomi – jest jak jest.

Innym zjawiskiem kwantowym jest teleportacja. Obecnie teleportacja jest wykonywana tylko dla cząstek kwantowych /małych/, ale teoretycznie jest możliwa dla obiektów naturalnej wielkości /dużych/. Teleportacja opiera swą istotę na splątaniu kwantowym, czyli cząstkach związanych, posiadających połączenie bez względu na odległość i czas. Proces teleportacji wymaga jednak zniszczenia /oryginału/. Wówczas dopiero obiekt może pojawić się w docelowym miejscu. Snujemy różne domysły co do naszego życia, ale tak naprawdę nie wiemy, czym jest śmierć. Niewątpliwie może to być portal dla świadomości, gdyż spełnia powyższe warunki.

Fizyka kwantowa udowadnia w ten sposób nieśmiertelność. Także /świadomości/ duszy, reinkarnację, a nawet istnienie samego Boga /uniwersum/, który jest świadomością nadrzędną /największą/. Udowadnia także, ze nie jesteśmy jak się nam wydaje cieliści /materialni/, a jesteśmy energią /falą/. Tylko poprzez obserwację zamieniamy tę energię w materię.

Obserwacja zależna jest od wiedzy, wtajemniczenia świadomościowego i wyobraźni. Jeśli tego brak, dostajemy zdarzenia niezależne od nas. Całe życie system uczy nas jak myśleć. Czy coś jest realnie do osiągnięcia czy nie. To nasze blokady, które de facto utrudniają nam dojście do szczęścia.

Świadomość jest teorią i wiedzą kwantową /bo opiera się na zjawiskach kwantowych/. Stwórcą jestem „JA”, gdyż „JA” jest obserwatorem, pragnienia i cele „JA”, wraz z wiarą w siebie, dają akt woli /stworzenie/. Ciało /serce/ ma stałe połączenie z Uniwersum, poprzez cząsteczki splątane. A my sami /cieleśni/ jesteśmy nieśmiertelną energią, powracającą co raz do świata materialnego, aby po śmierci /zniszczeniu/, przejść do następnego świata, aby doświadczać i obserwować. Nad całością czuwa UNIWERSUM /Bóg/, który jest świadomością zbiorową wszystkości i wielości.

PS. Zacznij świadomie realizować swe życie! – August Witti

_____________
#FizykaKwantowa

najnowsze z prawdziwie

Jak dobrze wypocząć?

Jak dobrze wypocząć?

Jak dobrze wypocząć? Kiedy czujemy się wyczerpani i zmęczeni, staramy się zrelaksować,
Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra. Żadna ze znanych mi osób nie wierzy, że anarchia
Czym jest wiara?

Czym jest wiara?

Czym jest wiara? To poważne rozważania, biorąc pod uwagę, że wiara ma
Translate »
idź do góry