Najtrudniej poznać samego siebie

Francja w przeddzień załamania

Francja w przeddzień załamania

w europejsko/prawdziwie/topowo

Francja w przeddzień załamania. Francja oszalała, islamiści, Euro 2016, kibice, manifestujący Francuzi. Tysiące, dziesiątki tysięcy manifestantów różnej maści ściera się z francuską policją. Wprowadzono stan wyjątkowy, nam znany jako stan wojenny. Ludzie /obywatele Francji/ protestują przeciw ostatnio wprowadzonym zmianom w kodeksie pracy. Prezydent Francji François Hollande wprowadził je korzystając ze stanu wyjątkowego, bez zgody i wiedzy parlamentu i obywateli.

Francja w przeddzień załamania

Francja w przeddzień załamania

Media francuskie milczą, zupełnie nie wiedzą po której stronie się opowiedzieć, zresztą obowiązuje stan wyjątkowy, zatem niewiele mają do powiedzenia. Na ulicach panuje rozgardiasz, zorganizowane grupy rosyjskich kibiców nie pomagają Francuzom. Zdecydowana część z nich to weterani wojny na Ukrainie, czyli po prostu szturmowcy, którzy są w kontakcie z władzami rosyjskimi. Giną ludzie, m.in. kibic angielski i policjant francuski wraz ze swoją partnerką, zamordowany przez islamistę. Na znak protestu podczas oficjalnej ceremonii, jeden z francuskich policjantów nie podał ręki Holland’owi.

Polscy kibice zostali pobici przez francuską policję, istny żywioł, a stan wyjątkowy nie pomaga. Rośnie niezadowolenie, mnożą się napaści, trwa zadyma. Wzrasta też poparcie dla populistycznego, skrajnie pro-rosyjskiego frontu narodowego. Trudno przewidzieć co się stanie, chociaż podejrzewam, że to NWO wraz ze swoim totalitarnym zamordyzmem wychodzi na ulicę. Tak jest dzisiaj we Francji, tak jest w Paryżu, tak jest w Marsylii. Jaki zatem wniosek? Czas poważnie zająć się stanem demokracji w Polsce, wszystkimi jej aspektami, a przede wszystkim wichrzycielami, zadymiarzami i postkomunistami. Oni ciągle buszują w najlepsze pod postacią KODu itp. Nie chcemy stanu wyjątkowego w Polsce, nie chcemy rozrób, zabójstw i dalszych seryjnych samobójców. Chcemy spokoju i prawego państwa.

PS. Nie wiecie? To posłuchajcie! I podajcie dalej!

________
#Francja

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry