Najtrudniej poznać samego siebie

gościu z wodociągów

Gościu z wodociągów

w prawdziwie/polsko/tradycyjnie

Przyjechało trzech, z dłuuugim gumowym wężem, z ciężką sikającą głowicą i z pilotem przy portkach. Włożyli, włączyli /pilotem/ i poszło /50m/ w rury, ot, teoretycznie cała sprawa. W praktyce okazało się, że nie cała, bo w ślad za tym szedł wykład. A wykładał kto? …

gościu z wodociągów.

gościu z wodociągówGości było jak mówiłem trzech, ale profesor jeden. Wykład usłyszeliśmy razem, bo Kaja, moja żona musiała trzymać psy, ogromne bestie rodem z Baskerville, bo profesor się bał i rzucił, że za żadne skarby nie wejdzie. Mniejsza o to. Zatem usłyszeliśmy długą listę czegóż to do kibla nie można wrzucać. Co w zasadzie powinno być zabronione i podejrzewam, że i sankcje powinno się nałożyć. Jak tak dalej pójdzie, to będą i sankcje, spoko, będą.

Pięć minut roboty, opłaconej sowicie, leciutkiej, spokojnej, acz z deczka smrodliwej, a pół godziny wykładu, zjebek i pouczeń. Pan z wodociągów. Przyzwyczailiśmy się do takiego traktowania, do pouczeń, do straszenia, zwłaszcza obcego kapitału, bo z tego co wiem wodociągi są izraelskie. A to my jesteśmy górą, a niech nam odepną np. wodę. To po pierwsze pogwałcenie międzynarodowych praw człowieka, brak stałej kasy za nic, brak nacisku. Niech nam odepną, albo niech zamkną kłapaczki i solidnie pracują, bo jak nie, to bieda. Wracając do tematu.

Nie można wrzucać do kibla:

  1. żadnych ręczników papierowych;
  2. jak papier, to tylko cienki i oszczędnie;
  3. żadnych tamponów, wacików i innych babskich szpejów;
  4. żadnych śmieci;
  5. poza tym wszystko inne też jest na liście zakazanej.

Tak, tak, drodzy państwo, kibel to nie śmietnik, śmietnik to zależy do czego, a śmieci drogie jak złoto. Tak proszę państwa, kto ma władzę? Media, proszę państwa. I to nie media elektroniczne, ale te podstawowe, najmniejsze, najbardziej gówniane: śmieci, wodociągi, kanalizacja, prąd, gaz, itp. Tak – kto tam pracuje, ma i rządzi, z dnia na dzień coraz lepiej, coraz bardziej, coraz hardziej.

PS. Wolności i prawa osobiste, wolności i prawa polityczne, wolności i prawa ekonomiczne, socjalne i kulturalne.

_____
#Woda

najnowsze z prawdziwie

Uczciwość wobec siebie

Uczciwość wobec siebie

Uczciwość wobec siebie. Od najmłodszych lat uczy się nas, że uczciwość jest
Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość? Nasza duchowość jest aspektem, który jest dostrojony do idei
Translate »
idź do góry