Najtrudniej poznać samego siebie

Grabcie sobie, grabcie

Grabcie sobie, grabcie

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Grabcie sobie, grabcie. Dokonało się, prezydent Andrzej Duda już jest zaprzysiężony. Teraz wszyscy czekają na to, co będzie, jakim będzie prezydentem i czy będzie istotnie uczciwy i słowny, jak zapowiada. Bez dwóch zdań, prezydent Andrzej Duda podlega silnej presji otoczenia, opozycji i społeczeństwa. Opozycja, czyli obecnie rządzący, już zaczęła swoją nagonkę, mowę nienawiści i pogardy. Ale to nic przy tym co może się wydarzyć na jesieni.

Grabcie sobie, grabcie

Grabcie sobie, grabcie

W obecnej, wciąż zmieniającej się sytuacji politycznej, należy zachować ostrożność. Zarówno z jednej jak i drugiej strony politycznej. Ludzie coraz bardziej spragnieni są prawdy, uczciwości i sprawiedliwości, stąd bacznie będą obserwować nowego prezydenta, jak i odchodzącą ekipę rządową.

Nastroje krytycyzmu wzbierają z coraz większą siłą i w każdej chwili mogą się wyzwolić. Presja, presją, ale emocji nie będzie dało się powstrzymać, gdy dojdą do głosu. Radziłbym obecnym, jeszcze rządzącym, zachować spokój i wstrzemięźliwość, bo nie wiedzą z czym tak w istocie igrają.

Dawne pokolenie aparatczyków już wymarło lub odchodzi do lamusa, rośnie nowa grupa społeczna, młoda i świadoma, mało tego, dążąca do zaprowadzenia porządku. Widać to wyraźnie i już nie są to odosobnione ekscesy, jak zwykło się mówić, a nurty, które wciągają coraz większe rzesze. Mądrych i światłych, jak się okazuje nie brakuje. Oni nie mają jeszcze nic do stracenia lub bardzo niewiele, ale mają bardzo dużo do zyskania.

Dalsze manipulacje, pomówienia i próby podważania autorytetu prezydenta Andrzeja Dudy mogą zakończyć się dla pomawiających tragicznie, jeżeli prezydent zachowa swą nieskazitelność. Obecnie media mainstreamowe nie pomogą, bo z dnia na dzień tracą oglądalność i poczytność. Zyskują natomiast coraz powszechniejsze media niezależne, a przede wszystkim internet. Obnażają one każde kłamstwo i manipulację. Mało tego, wzbudzają coraz większy odbiór i pobudzają dyskusję, która nabiera z minuty na minutę mocy.

To już nie są luźne dywagacje, to zdecydowany sprzeciw i nie trudno jest go przedzierzgnąć w manifestację. A ta jak wiadomo kontrolować się w pełni nie pozwala, zwłaszcza, że establishment dąży po cichu do starcia. Zobaczymy co jesień przyniesie, oprócz opadających liści. Buta, hardość i poczucie siły mogą w każdej chwili spaść z piedestału i roztrzaskać sobie głowę o twardą rzeczywistość i nieugięte społeczeństwo. Ludzie nabierają wiatru w żagle i coraz szybciej płyną z nurtem wolności.

PS. Rewolucji, to przyjście Prawa, zmartwychwstanie Racji, odpowiedź Sprawiedliwości.

________
#Polska

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów. Nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności ba,
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry