Najtrudniej poznać samego siebie

Grafen vs rak

w prawdziwie/topowo

O grafenie już każdy słyszał, większość też zna jego bolączki z wykupem przez Rosjan polskich Azotów. A kto nie zna ten powinien się koniecznie dowiedzieć. Ale o sukcesach w leczeniu raka dzięki grafenowi wie mało kto.

Zatem grafen vs rak

grafen1Ubiegłe lata przyniosły niespotykane zastosowanie grafenu w terapii nowotworowej. Jednoatomowa struktura Grafenu złożona z pojedynczych atomów węgla jest 100-300 razy twardszy od stali, doskonale przewodzi ciepło i elektryczność, ale też doskonale nadaje się do walki z nowotworami. Naukowcy: dr Marta Grodzik, Sławomir Jaworski, Marta Kutwin i Mateusz Wierzbicki pod przewodnictwem prof. Ewy Sawosz Chwalibóg badają właściwości grafenu pod kątem medycznym w zwalczaniu glejaka /nowotworu centralnego układu nerwowego/. Okazuje się, że grafen przylegając do komórek nowotworowych oddziałuje na te komórki, wpływa na dostarczanie składników odżywczych i tlenu do jej wnętrza, a raczej jej brak, powodując apoptozę /śmierć komórki/. Grafen otacza komórę cienką, nieprzepuszczalną warstwą, izolując ją od reszty komórek, w rezultacie czego grafen podany do guza powoduje jego zmniejszenie. W wielu przypadkach grafen powoduję apoptozę komórek rakowych.

W związku z powyższym Grafen wydaje się być uniwersalnym specyfikiem powodującym śmierć komórek nowotworowych, a podany w odpowiednie miejsce w ciele pacjenta, nie działa szkodliwie na tkanki. Jest ponadto nośnikiem innych substancji, np. leków, substancji odżywczych, enzymów czy związków mineralnych, tak potrzebnych w leczeniu. Wszystko to jest w sferze badań, ale badań rokujących nadzieję i bardzo obiecujących.

Póki co pozostaje nam cudowna mieszanka na raka: cytryna + soda oczyszczona, która działa 10.000 razy lepiej niż chemoterapia. Dawno już wykazano, że cytryna ma silne właściwości antynowotworowe, jest też bardzo skuteczna w przypadku torbieli i guzów, a jeśli dodać sodę oczyszczoną to spotęgujemy jej działanie, bo znormalizujemy pH organizmu. Cytryna jest bardzo skutecznym środkiem antybakteryjnym o bardzo szerokim spektrum działania, przeciwko infekcjom bakteryjnym i grzybiczym, ponadto zwalcza pasożyty wewnętrzne i robaki, reguluje ciśnienie krwi i jest silnym środkiem antydepresyjnym, redukuje stres i kryzysy nerwowe. Warunek działanie – stosowanie w nadmiarze :D.

PS. Ciekawe jak to się ma do dekarbonizacji Polski. I czy np. Śląsk ten eksperyment przetrzyma.

_______
#Grafen

najnowsze z prawdziwie

12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja
Translate »
idź do góry