Najtrudniej poznać samego siebie

I o to chodzi

I o to chodzi

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

I o to chodzi. Coraz bardziej wszędobylska fizyka kwantowa, również jako koncepcja świadomości, mówi, że człowiek posiada intuicję /no bo posiada/, za pomocą której może zobaczyć to, czego nie widać, jakby znikąd. Intuicja podpowiada nam /bo wie/, a my albo słuchamy /a powinniśmy/, albo nie /i to nasz nagminny błąd/. Istnieje ponadto nad intuicja, czyli stan, w którym możemy zobaczyć wszystkie alternatywy wydarzeń rzeczywistości … iiiiiii wybrać tą, która nam odpowiada.

I o to chodzi

I o to chodzi

Z czasem przeradza się to w bezwarunkową miłość i świadomość altruistyczną. EGO, które do tej pory nam przeszkadzało, mieszało szyki i nawet dominowało, rozpada się do zaniku, a my możemy pogrążyć się w zbawianiu świata. I tutaj zaskok, dla tych co oceniają. Zbawienie to nie pseudo altruizm religijno-instytucjonalny, nie wyrywanie na siłę z błądzenia w imię wyższych celów. Nie oświecone pranie mózgu, ale akt odbywający się poprzez miłość, asertywność i altruizm właśnie. Wyciąganie pomocnej dłoni do chcących się obudzić, chcących żyć w prawdzie i miłości. Dążeniem jest osiągnięcie liczby krytycznej entuzjastów, która uruchomi „pole morfogenetyczne”, działające na odległość, zarówno w czasie, jak i przestrzeni. Wydarzenia przeszłe mogą wpływać na wydarzenia gdziekolwiek indziej umiejscowione w dowolnym czasie. Na ten temat przeprowadzono wiele eksperymentów, udowadniając, że taka liczba krytyczna istnieje.

I o to chodzi – Podsumowanie:

Chęć uczynienia świat lepszym i zgodnym z naturą jest ogromna, ale nie za wszelką cenę. Dążenie do oświecenia wszystkich ludzi, skupia się na oświeceniu liczby krytycznej entuzjastów. Uda się – to brawo, będziemy zbawieni, nie – to natura zrealizuje „lepszą wersję ze światów”. Oto prosta zasada życia. Życie, jak mawiał Everett, wybitny fizyk kwantowy, to zbiór scenariuszy z dobrym zakończeniem.

Jeśli człowiek należy do strumienia życia, to należy on do jednego z tych scenariuszy, które na ogół prowadzą do dobra. Oczywiście, niektóre z nich odchylą się i przejdą do zła, jednak to od człowieka zależy, czy zobaczy dokładnie te scenariusze, które prowadzą do dobra. Istnienie dobrych scenariuszy jest zagwarantowane. O tym mówi właśnie transerfing rzeczywistości, o tym mówi ho’oponopono, o tym też mówi dwupunkt etc.

PS. Bo co można uzyskać, stosując energię serca, jak nie dobro? – August Witti

_____________
#EnergiaSerca

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry