Ignorancja informacji

Ignorancja informacji

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Ignorancja informacji. Co dzieje się z informacją bądź osobą lub zjawiskiem, którymi nikt nie jest zainteresowany i wszyscy ignorują? Spójrzmy na zagadnienie z mojej strony. Generalnie, jeśli nie wiem co sądzić o danej sytuacji, muszę ją zmodelować w sobie. Co zatem robię, gdy ktoś mnie ignoruje lub ignoruje moje informacje? Co robię, gdy czegoś nie chcę?

Ignorancja informacjiIgnorancja informacji

Kontaktuję się z kimś, wysyłam info, ktoś mnie ignoruje, a to sprawia, że ​​czuję się zdezorientowany, zdenerwowany i zirytowany. Co zrobić w takiej sytuacji? Przede wszystkim odpuszczam. Włażenie komuś w d… sprawi, że będę szukał wszelkich odpowiedzi z tym związanych. Ignorowanie kogoś lub czegoś jest uważane za niegrzeczne i takie zachowanie nie powinno być nagradzane moim wysiłkiem i energią. Pada informacja lub kontakt i tyle! Albo ktoś rezonuje, albo nie. Inaczej moje ponowne zainteresowanie sprawi, że pojawi się we nie desperacja, odrzucenie i zranienie, albo zwyczajna śmierć informacji, czyli zaprzestanie wszelkiego jej istnienia.

Drugą rzeczą, którą robię, to zaprzestaję wszelkiego kontaktu lub zainteresowania. Jak już wspomniałem, jakikolwiek rezonans z sytuacją związany zasila tylko tę rzecz lub osobę /sytuację/. Daję im więcej mocy, zaczynam też niestety wierzyć w to, a to tworzy już program, czyli bezmyślną ocenę i postawę w razie powtórki. I tak właśnie działa człowiek /rozumny człowiek/. Tak działa świat. Co do rzeczy, zdarzeń bądź zjawisk, sytuacja jest podobna. Bo to wiara stwarza. To ona kreuje niechciane, bo zaprzątamy sobie tym głowę, zamiast zapomnieć, usunąć z głowy, tym samym życia. Porzucić trzeba wszystko – wszystko do imentu.

Otóż właśnie w ten sposób kreujemy i tworzymy swój świat – zainteresowaniem i uwagą. I doprawdy nie tak trudno to zrozumieć. Kiedyś, gdy byłem młody, wszystko mnie cieszyło. Jeśli w domu nie dział się sajgon, to zasadniczo było rewelacyjnie. Dlaczego? Otóż wówczas byłem dzieckiem o czystym umyśle, bez programów typu „uważaj”, bez opinii typu „niedobre”, bez sądów według babcinej modły. Ta czystość umysłu sprawia, że niewygodne osoby, rzeczy i zjawiska znikają, nie ze świata, a z mojego życia.

Ignorancja informacji – Podsumowanie:

Otóż ignorancja, wbrew temu co się o niej sądzi, jest potężnym narzędziem. A w obecnych czasach to prawdziwy kiler. To ona niszczy, unicestwia, skazuje na pokojową zagładę, zwłaszcza w dobie informacji. I tak mam postępować, jeśli chcę świadomie budować swój świat. Chwalić, zachęcać, udostępniać tylko te rzeczy, osoby, zjawiska, których chcę. A nie bałwochwalczo powtarzać babcine bzdury. Daj sobie chłopie zaistnieć, mówię wówczas do siebie, i twórz swój świat świadomie. Pamiętaj też, że zawsze, w każdej chwili, punktem startu świadomości jest neutralność.

PS. Tworzenie własnego życia jest trudne, wymaga uwagi i wiary w siebie, czyli miłości. – August Witti

________________
#IgnorancjaInformacji