Najtrudniej poznać samego siebie

Iluminaci na etacie

Iluminaci na etacie

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Iluminaci na etacie. 13 rodzin rządzi światem. Wprowadzając NWO chcą całkowicie kontrolować ludzkość i to co pozostało z zasobów Ziemi. Społeczeństwo jak zwykle nie dostrzega tego, co jest żywotnym zagrożeniem dla niego i dla planety na której żyje. Bo – kto by się tym przejmował?

Iluminaci na etacie

Iluminaci na etacie

Nieświadomość faktu istnienia New World Order /NWO/, a raczej jego zagrożenia w postaci spustoszenia i zniszczenia całej planety, nie stanowi dla społeczeństwa zagrożenia. Mimo iż globalne zadłużenie przekroczyło już 100 bilionów dolarów, a beneficjentami są właśnie te rody. Wielu, bardzo wielu uważa to za bzdury i mrzonki. I o to w tym wszystkim chodzi! Ludzie nie uświadamiają sobie faktu, że 99% populacji Ziemi jest sterowana przez 1%.

Ale wcale nie jest to 1%, bo rada z 13 rodzin to mniej niż 1% populacji. Ponadto ci „wybrańcy” jak o sobie myślą, mają prawo do panowania nad resztą z nas. Są oni bezpośrednimi potomkami starożytnych bogów i królów. Oto ich nazwiska: Rothschild (Bauer lub Bower), Bruce, Cavendish (Kennedy), de Medici, Hanower, Habsburg, Krupp, Plantagenet, Rockefeller, Romanov, Sinclair (St. Clair), Warburg (del Banco), Windsor (Saxe-Coburg-Gothe). Prawda, że znajome ze słyszenia? A o niektórych jeszcze nie słyszeliśmy.

Iluminaci na etacie – Rozważania:

Najbogatsi z nich to dynastia Rothschild – ok. 500 bilionów dolarów! Sprawują władzę poprzez światowe imperium bankowe, w całości posiadane przez nich. Wymienić należy największe instytucje jak City of London, Amerykańska Rezerwa Federalna, Watykan, Waszyngton. Są to instytucje niezależne, nie należące do państw na terytorium których się znajdują. Kierują się własnymi prawami i nie mające żadnych opcji nacisku lub kontroli.

Rody te tworzą NWO i z jednej strony są bardzo blisko całkowitego zniewolenia społeczeństwa. Z drugiej zaś, to społeczeństwo, w obecnej chwili, może łatwo skruszyć tą piramidę władzy dzięki trwającej rewolucji umysłów, serc i dusz.

Strach przed religią /Bogiem/, strach przed karą /więzieniem/ i dominujący strach finansowo-bankowy. Niewidzialne mechanizmy zniewolenia społeczeństwa, tzw. system. Finanse zniewoliły nas całkowicie. Dobrowolnie pracujemy 8-12 godzin dziennie, każdego dnia, dla kogoś, nie dla siebie i nie z potrzeb biologicznych. Ten finansowy system został zaprojektowany po to, by nas spętać. Ponieważ osoba stale przebywająca „na krawędzi” finansowej, nigdy nie znajdzie czasu, ani ochoty na samokształcenie, a tym samym duchowe przebudzenie.

By się przebudzić, musisz przynajmniej w części być wolnym. Wszystkie tzw. problemy świata, to sztucznie wykreowane zależności finansowe. Wojny, które są opłacalne, choroby społeczne, które są opłacalne, rabunek Ziemi. Opłacalne jest niewolnictwo i handel ludźmi – opłacalne. Na koniec nieludzkie warunki pracy i bieda – są opłacalne.

A rządy, zlizują resztki z talerza, nie bacząc na krzywdę społeczeństwa, które rzekomo reprezentują. I jedyną radą na to jest rozczłonkowanie państw na mniejsze jednostki i postawienie u władzy. Raczej jako zarządzających, managerów, specjalistów i biznesmenów. Politycy już dawno sprzedali swoją skórę. Ziemia, na której żyjemy, nie pobiera ani grosza za korzystanie ze swoich zasobów naturalnych. Ludzkość ma zaś dodatkowo technologie, które zastępują pracę człowieka. Skąd zatem przymus pracy, skąd pieniądz i wszelkie opłaty. Skąd też prawo, które broni darmozjadów i nierobów, kosztem normalnych, spokojnych ludzi?

Iluminaci na etacie – Podsumowanie:

Jakie jest rozwiązanie tego problemu? Wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się pieniądza, ograniczeń prawnych. Zrzucić kajdany zniewolenia i stworzyć najlepsze warunki jednostkom. Aby osiągały swój najwyższy potencjał. A wszystko to z korzyścią dla naszego gatunku jako całości i dla Ziemi jako planety matki.

PS. Czy jesteśmy gotowi na przejście w przyszłość i ucieczkę spod kontroli „elit”?

______
#NWO

Tags:

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów. Nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności ba,
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry